1

Temat: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym, co najmniej jak nowym. 100% oryginały, kompletne z oryginalnymi opakowaniami.

Jeżeli posiadasz taki sprzęt na sprzedaż to proszę o kontakt na adres:
inplay@poczta.vel.pl

Mile widziane aktualne zdjęcia sprzętu wraz z dodatkowymi informacjami i ceną.

Interesują mnie również akcesoria, gry i programy do wymienionych komputerów, również w stanie co najmniej idealnym - jak nowym w oryginalnych opakowaniach.

2

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

Jaki napalony :)
Zacznij od allegro i napisz do Bitman-a, miał do niedawna sprinter-a nowych Atari 800xl...

3

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

wciaz 2 nowe atarki  BITMANA (nigdy nei odpakowane) stoja u mnie w domu i czekaja na klienta

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

@Ferago - zdajesz sobie sprawę z faktu, iż obecnie nie kupisz takiego sprzętu za bezcen? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

Mam wrażenie, że autor tego posta będzie tylko czekał na maile i nie zajrzy już tutaj nigdy...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

6

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

http://www.forum.c64power.com/index.php … &fid=3

7

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

Hmm , co by tu poradzić na takie marzenie: UK, Niemcy i Skandynawia -> fora scenowe, pytać tamtejszych scenerów o zapasy, zwykle ktoś chce oddać sztukę z pochomikowanych komputerków :-) Nie ma się co śmiać, ja właśnie kupiłem miesiąc po Atarynce, którą opisywałem na Scenialu  NOWĄ Amigę 500 :-)))) Taka, pachnąca plastikiem, bo siedziała w foliowej torbie te 20 lat i pudle :-) W Polsce bym się trochę bał kupować jednak :/

Jak ktoś powyżej zauważył, kupowanie sprzętu  Old New Stock, to nie jest tanie hobby, też trzeba o tym pamiętać by nei zbluzgać kogoś jak prześle mailem ile chce za taki rodzynek :/

Akira/Scenial Zine wizard ;)

Ostatnio edytowany przez Akira (2011-03-14 18:59:28)

scenial - journalsme de la scene ;)

8

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

AS... napisał/a:

Jaki napalony :)
Zacznij od allegro

Przecież on po to pisze by kupić za bezcen i na Allegro sprzedać :D

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

gosc pewnie testuje poziom ?

p.s

akira san , kupilem raz na jarmarku A1200 mint in box za 3 eur byla z karta memory PCMCIA 2MB

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

@Bitman

No właśnie gdyby forumowicz spytał o Amigę lub stuff do Amigi zdecydowanie dorzucił bym jeszcze szukanie we Francji. Ten kraj miał gigantyczną wprost scenę na Amidze 500, i to bardzo wcześnie, bo już w 1988/1989 roku odbywały się ludne i owocne w dema parties w FR na A500, zresztą przełożyło się to też później na fenomenalne dema choćby sławnego gangu: Titan, Clawz & Made. Z Francji można wyczesać sprzęt w doskonałej kondycji, także ten mocno poszukiwany np. kilka ostatnich aukcji wewnętrznych scan-doublerów ECS/OCS na ebayu było właśnie z FR :) Widząc to zacząłem wręcz podejrzewać, że ktoś tam garażowo wznowił produkcję tego stuffu! :D

scenial - journalsme de la scene ;)

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

fakt kupilem taki scandubler ( na jakims zlocie ) od voxel amiga shop

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

Amiga Rulez!  musze odpalić mojego Blizzarda i pooglądać cos na realnym sprzęcie albo lepiej... zmusić chłopaków do dokończenia demka Nagano :D

gep/lamers^dial

13

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

Akira napisał/a:

@Bitman

No właśnie gdyby forumowicz spytał o Amigę lub stuff do Amigi zdecydowanie dorzucił bym jeszcze szukanie we Francji. Ten kraj miał gigantyczną wprost scenę na Amidze 500, i to bardzo wcześnie, bo już w 1988/1989 roku odbywały się ludne i owocne w dema parties w FR na A500, zresztą przełożyło się to też później na fenomenalne dema choćby sławnego gangu: Titan, Clawz & Made. Z Francji można wyczesać sprzęt w doskonałej kondycji, także ten mocno poszukiwany np. kilka ostatnich aukcji wewnętrznych scan-doublerów ECS/OCS na ebayu było właśnie z FR :) Widząc to zacząłem wręcz podejrzewać, że ktoś tam garażowo wznowił produkcję tego stuffu! :D


Patrząc na to co można kupić do atari na ebayu fr jestem pod wrażeniem...
ctpci do falcon-a za 50 ojro  w ciągu ostatnich 2miesięcy widziałem dwa razy (jak dla mnie ctpci to już zboczenie bo falcon staje się pecetowy a nie Atarowski :) )
ale np.falcon- a za 200 ojro (z klawiaturą azerty ..) itd. itp.

Także ebay fr ma ciekawe zabawki do atari jak i same atarki w niezłych cenach :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-03-15 13:14:06)

14

Odp: Poszukuję komputerów Atarii, Commodore lub Amiga w stanie idealnym.

"w stanie idealnym, co najmniej jak nowym" - ciezko bedzie spelnic ten warunek, malo mam rzeczy w lepszym stanie niz nowym boxowanym :D