Temat: Kraków -> Trenczyn

Witam Szanownych Atarowców!

Szybkie pytanie... Czy ktoś wybiera się  jutro z Krakowa do Trenczyna ok. godz. 19-20 i ma wolne miejsce w aucie? Ja z roboty nie jestem w stanie się urwać wcześniej, więc mógłbym wyjechać dopiero ok. godz. 19-20... Raczej nie pojadę busem, a potem pociągiem z Cieszyna, bo sama podróż do Cieszyna zajęłaby chyba ok. 3-4 godz. (o ile w ogóle cokolwiek o tej porze jeszcze jedzie z Krakowa, to o północy raczej niczym do Trenczyna nie dojadę, nie mówiąc już o tym jak dostać się do Hornej Suczy). Z góry dzięki za info!

Pozdr.,
DJ Gruby.

2

Odp: Kraków -> Trenczyn

... my jedziemy o 14:00 i niestety mamy pełny skład, oraz nadbagaż.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Kraków -> Trenczyn

Pin napisał/a:

... my jedziemy o 14:00 i niestety mamy pełny skład, oraz nadbagaż.

Nie takiej odpowiedzi się od Ciebie spodziewałem. ;)

Anyone else?

4

Odp: Kraków -> Trenczyn

Yo! Slaba pore wyjzadu sobie wymysliles...
Tutaj http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=8605  zmawiaja sie ludzie z Twojej okolicy ale chyba nie az tak pozno...

5

Odp: Kraków -> Trenczyn

Gruby didżej'u - ponoć z kimś się ustawiałeś i nie masz z nim obecnie kontaktu. Kto to taki? - może uda się wykołować jakiś kontakt, lub info.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Kraków -> Trenczyn

mazi napisał/a:

Yo! Slaba pore wyjzadu sobie wymysliles...

Nie ja sobie wymyśliłem, kolego. Życie dokonało wyboru za mnie. :)

Pin napisał/a:

Gruby didżej'u - ponoć z kimś się ustawiałeś i nie masz z nim obecnie kontaktu. Kto to taki? - może uda się wykołować jakiś kontakt, lub info.

ilmenit. Rok temu razem jechaliśmy. Ale widzę, że jego ostatni post na tym forum jest z 2010-04-30. :/

7

Odp: Kraków -> Trenczyn

to ilmenit jedzie tez? :)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

8

Odp: Kraków -> Trenczyn

... dziwny gość z tego Ilmienita, bo wyszło jak by się ukrywał przed innymi z wyjazdem na Forever ;)- miał z kimś jeszcze jechać?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Kraków -> Trenczyn

Pin napisał/a:

... dziwny gość z tego Ilmienita, bo wyszło jak by się ukrywał przed innymi z wyjazdem na Forever ;)- miał z kimś jeszcze jechać?

Jak "ukrywał"? Czemu "dziwny"? Chyba lepiej, że człowiek nie rozgłasza wszem i wobec, że jedzie na party, jeśli nie wie na 100%, że da radę? Może wypadły mu ważniejsze sprawy, raczej wstrzymałbym się z wypowiadaniem takich opinii do czasu jego odpowiedzi...?

10

Odp: Kraków -> Trenczyn

wiesz, jeśli się z Tobą umawiał to wydawało mi się, że jest pewny tego, że jedzie. W mojej wypowiedzi zawierał się także podtekst w postaci takiej: " ;) ", więc nie bądź tak śmiertelnie poważny - jak grób :D


a tą siekierką z avatara to jak, drewno będziesz ciosał ;)- ??

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-03-17 23:11:53)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Kraków -> Trenczyn

Pin napisał/a:

wiesz, jeśli się z Tobą umawiał to wydawało mi się, że jest pewny tego, że jedzie.

Nie do końca. Planował jechać, gdy kontaktowaliśmy się w okolicach grudnia 2010. Zapewnił mnie również o wolnym miejscu w aucie. Przypuszczam, że był pewny tego, że jedzie, ale po prostu mu coś wypadło. Z drugiej strony mógł też zdecydować się na wyjazd wcześniej, co by mnie nie do końca urządzało (ale tego nie mogłem wówczas przewidzieć).

Pin napisał/a:

a tą siekierką z avatara to jak, drewno będziesz ciosał ;)- ??

Czyżby strach zaglądał Ci w oczy, _Pinokio_? ;)

12

Odp: Kraków -> Trenczyn

od siekierki, to ja z daleka raczej się trzymam ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Kraków -> Trenczyn

Wiadomo, drewno się łatwo rąbie :P

14

Odp: Kraków -> Trenczyn

Wątek do kasacji! Jedziem z ilmenitem! \o/

Ostatnio edytowany przez DJ Gruby (2011-03-18 18:09:09)