1

Temat: Podkładki pod myszkę

Termosublimacja, rozmiar 176x218mm, jak na załączonych obrazkach.
Mam dwie sztuki, z drobnymi niedoskonałościami, co robi z nich unikaty. Grafika znana, z netu ;P Te dwie przeznaczam na sztab - kto pierwszy, ten lepszy, cena 20zł/szt.

===================================================
Opcje zakupu w innym terminie:
1. wybieramy wzór (1 lub 2, może będzie kilka innych) i dopisujemy się poniżej z ilością sztuk. Cena bez zmian: 20zł/szt
2. Podsyłamy własny wzór (*.jpg lub plik corela do wersji 9 włącznie), rozmiar: co najmniej po 5mm na spad, cena 25zł/szt
Jak zbierze się sumarycznie 10sztuk - będą robione. Odbiór osobisty w Warszawie lub na Grzybsoniadzie - gratis, ewentualnie wysyłka pocztą (do wyboru list polecony lub paczka, według cennika PP). Ewentualna "produkcja"  - po dokonanych przedpłatach na minimum 10 sztuk.

Post's attachments

podkladki.7z 1.54 mb, liczba pobrań: 61 (od 2011-04-08) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

2

Odp: Podkładki pod myszkę

Sikor, piszę się na podkładkę z własnym wzorem. Możliwe, że na dwie, ale to dam Ci znać.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: Podkładki pod myszkę

pogadamy na sztabie jutro ;)

Sikor umarł...

4

Odp: Podkładki pod myszkę

Wzór nr 1 nadal do wzięcia - jak ktoś chętny - zapraszam.

Sikor umarł...

5

Odp: Podkładki pod myszkę

Czy tło tylko takie bure czy może jakieś jasne?

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

6

Odp: Podkładki pod myszkę

Bouli: można także jasne, jak według swojego wzoru. Przed "obróbką" jest białe, jakby co ;)

Sikor umarł...

7

Odp: Podkładki pod myszkę

SIKOR: nie chce być posądzony o różne dziwne rzeczy... ale te podkładki mają taki mało atarowski styl... tak mnie jakoś manga nie kręci...

8

Odp: Podkładki pod myszkę

Antek, te obrazki mają tak ze 20 lat. Jak nie lepiej. Więc g**o mnie obchodzi, co Cię kręci, a co nie. To Twój problem.

Sikor umarł...