1

Temat: Apel do pudełkowych zbieraczy...

Tak widzę, że ładne cacka maccie... A czy można poprosić o skany boxów i dodanie ich do atariki ku potomnym...?

Sikor umarł...

2

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

Oooo, dobry pomysł... :) A potem Sikor "wydaj pudełka" :D Ja chętnie jakieś nabędę :)

3

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

Chętnie bym wydał, ale jakoś autorzy mnie omijają szerokim łukiem jak jestem wypłacalny (w tym część osób, która miała mi pewne rzeczy przygotować, wykręcała się brakiem czasu, a potem się okazywało, że robiła coś dla innych w tak zwanym miedzyczasie), a teraz to mnie nawet nie stać. I pewnie conajmniej z rok-dwa stać mnie nie będzie. Pomijając to, że chyba nawet chęci na wydawanie powoli tracę - do płytek dołożyłem masę kasy (jak na mnie), bo chciałem, aby jakoś wyglądały. Nowości nie mam i nie zapowiada się, abym szybko miał. Więc nie wiem, nie chce mi się, zarobiony (jeszcze) jestem, ale pewnie niedługo będę miał masę wolnego czasu i więcej problemów w mojej pustej łepetynie ;P

Sikor umarł...

4

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

Sikor napisał/a:

Tak widzę, że ładne cacka maccie... A czy można poprosić o skany boxów i dodanie ich do atariki ku potomnym...?

Nie mam skanera. Czy *zdjęcia* boksów i ich zawartości wchodzą w grę?

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

5

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

Myślę, że spokojnie tak.

Sikor umarł...

6

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

A ja mam skaner od Gzynia ale nigdy nie pomyslalem zeby akurat pudelka skanowac...
Wiekszosc nie lezy od dawna na Atarimanii?

7

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

Jako kolekcjonerzy macie idealną jakość pudełek...

Sikor umarł...

8

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

ideał, czy nie - może warto coś_niecoś zarchiwizować ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

Ludzie, skanery i aparaty fotograficzne ponoć nie powodują żółknięcia pudełek, chociaż skutki uboczne pewnie da się zaobserwować za około 20-30 lat. Ale wtedy ci ze zbieraczy, którzy dożyją, będą na tyle ślepi i głusi, że to nie będzie im robić różnicy. Ponawiam apel o skany.

Sikor umarł...

10

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

Ja w sumie mógłbym zrobić jakieś skany/zdjęcia tylko interesuje mnie co z wydaniami na kasetach/dyskietkach z rodzimego L.K. Avalon gdzie raczej nie było boksów a jedynie wkładki w opakowania kaset? Czy takie wkładki też się liczą?

Ostatnio edytowany przez pawel (2011-04-26 08:36:00)

11

Odp: Apel do pudełkowych zbieraczy...

Jak najbardziej - przecież tak wydawano w Polsce 99% tytułów.

Sikor umarł...