1

Temat: zamówienia nba Grzybsoniadę...

Jakby ktoś chciał coś domówić - prosze o dopisywanie się w komentarzach. Mój asortyment jest znany, ceny też (pomijamy rzeczy zamówione wcześniej). Zamówienia w komentarzach do soboty (30.IV) - jak ruszę z produkcją, to wpłaty do piątku (7.V) - część asortymentu wymaga ilości minimalnej (jak będzie zbliżona - to damy radę). Proszę o nie wpisywanie rzeczy już zamówionych (Cyprian, Larek, Dracon__, Głowaś - chyba, że coś dodatkowo). Odbiór w Wawie lub na Grzybsoniadzie.

Sikor umarł...

2

Odp: zamówienia nba Grzybsoniadę...

Sikorku - dla mnie koszulki 2 szt - czarne i granatowa  :-) 


ps. zrobisz mi naklejki na moje sd floppy emulce, siosd i inne ?? fv ?? prosze o kontakt na priva - lotharek@lotharek.pl

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: zamówienia nba Grzybsoniadę...

Jaki rozmiar koszulek?? ;P

Sikor umarł...

4

Odp: zamówienia nba Grzybsoniadę...

Dla mnie czapka, co to ją już od dawna mam kupić. Rozmiar mojej głowy znasz :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

5

Odp: zamówienia nba Grzybsoniadę...

Czapki mam na stocku, więc i tak wezmę ;) Na czapki nie potrzeba przedpłaty, czapki widziałaś. Jakby co - mogę wziąć także na sztaba...

Sikor umarł...

6

Odp: zamówienia nba Grzybsoniadę...

Ok, możesz przynieść i na sztab :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

7

Odp: zamówienia nba Grzybsoniadę...

Przypomnij się przed ;)

Sikor umarł...