51

Odp: SIC!Cart preorder

lotharek napisał/a:

ja to nic nie dostalem...

Wejdz sobie w "nowe wiadomości" i zobacz dokładnie u mnie pokazuje ze wsyłane i ze "delivered" a wysylalem 2011-05-06 21:10:00. chyba ze dostajesz xxx wiadomosci i sie gdzies zawieruszyło ...
Zobacz załącznik

axg napisał/a:

Czy jakis adapter , przejsciowka z DIP32 na PLCC 32 jest przewidziana (oczywiscie za dodatkowa oplata) , czy trzeba sobie samemu cos sklecic ?
Te na alledrogo sa dosc drogie.

W planach jest/był ......

Ostatnio edytowany przez stryker (2011-05-12 02:20:58)

Post's attachments

pw.jpg 267.52 kb, liczba pobrań: 2 (od 2011-05-12) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
"wszystko się kiedyś kończy......."

52

Odp: SIC!Cart preorder

1 z 4MBit plus dodatkowe 2MBit poproszę. Jakoś nie mam ochoty lutować nic w środku.

53

Odp: SIC!Cart preorder

Dobra póki co zamykam liste. Mozna sie dopisywac ale kase bede przyjmował dopiero po zrobieniu obecnych. A jak narazie cały czas czekam na płytki drukowane.... firma sie spóźnia więc termin wysyłki może sie nieco zmienić. Jakby ktoś miał jakieś obiekcje to zapraszam na priv. Dam znać jak juz będe je miał. W pierwszej kolejności pójdą do tych co wpłacili jako pierwsi ;]. pozdrawiam

"wszystko się kiedyś kończy......."

54

Odp: SIC!Cart preorder

stryker you have PM

Ostatnio edytowany przez w1k (2011-05-19 17:04:45)

ATARI 800XE with u1mb, stereo, covox, ramdisk hell led, ultra video 1.0 XE.
SIO2SD, SIDE3, sio2usb, sio splitter, dragon cart, lantronix mss-100, fujinet (lotharek), rverter, A8PicoCart, BT-100, XC12 (T2000), XC12 (SUPER TURBO, TURBO D), both with internal speakers
https://www.youtube.com/@w1katari/

55

Odp: SIC!Cart preorder

czy ktoś ma może problemy ze softem do SIC'a? Chodzi konkretnie o SICDUMP, oraz SICFLASH.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

56

Odp: SIC!Cart preorder

No ostatnie wpisy się kopią, najlepiej dodać coś na koniec - bo nie zostanie to zapisane do ROMu.
Edycja też kuleje.

57

Odp: SIC!Cart preorder

... poza ogólnymi kwestiami dotyczącymi programów do "fleszowania" mam problem z moim XEGS. Z "normalnej" nieprzerabianej Atarki zaprogramuje karta, lecz z mojego XEGS ni hu hu :). Komp jednak z zaprogramowanymi kartami nie ma problemu i wszystko jakoś na nim działa. Obawiam się, że by zdiagnozować problem trzeba by pogadać z Pasiem w temacie budowy i sposobu podłączania i odłączania poszczególnych części romu w moim kompie. Ehhh..

Jest jeszcze jeden poważny brak w carcie SIC! - brak resetu. W zasadzie po każdym uruchomionym programie trzeba wyłączać i włączać kompa. Abbuc w swoim mega-game-kartridżu :) dla przykładu zrobił pśtyczek, po naciśnięciu którego każdy atarkowy reset wywoływał /cold/ i menu główne. Da się to "dorobić" do SIC!'a?

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-05-23 22:42:47)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

58

Odp: SIC!Cart preorder

black box ci się marzy?

przechodze na tumiwisizm

59

Odp: SIC!Cart preorder

:) - co, reset to jakiś burżujsko - szatański wynalazek? ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

60

Odp: SIC!Cart preorder

commodore nie ma :P

przechodze na tumiwisizm

61

Odp: SIC!Cart preorder

.. i dlatego jest gorsze? :)

Nowości. Po SIO zfleszowałem z XEGS'a SIC!'a, ale dopiero po tym, jak wywaliłem z carta SDX 4.43 fleszując z innej Atarki. O co tu biega? :)

.. w takim razie idę na całego i spróbuję zaprogramować cart włączając całą noworoczną choinkę :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-05-23 23:16:56)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

62

Odp: SIC!Cart preorder

dobra rada wujka candla - wywal ty te twoje xegs do smietnika

przechodze na tumiwisizm

63

Odp: SIC!Cart preorder

... dobra rada wujka pinokia. Zanim wypuszczacie hardware zróbcie porządnie software :P . Program działa, bo udało mi się zmusić go do współpracy w pewnych warunkach nawet na wspomnianym Atari XEGS tyle, że teraz ma problem z detekcją rodzaju flesza, później z jego kasowaniem - jeśli soft odpale inaczej niż ze SIO. Wydaje mi się, że nikt niczego nie zgłasza bo ci, którzy zakupili cart trzymają go w szufladzie czekając na trzęsienie ziemi :). Nie piszę tego, by kogokolwiek denerwować, lecz chodzi mi o to, by zwrócić uwagę na istniejący problem i szanuję czas, który autorzy spędzili nad projektem. Dlatego cierpliwie zaczekam na finalną wersję oprogramowania :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

64

Odp: SIC!Cart preorder

ale jesli problem istnieje na jednej jedynej, wrecz unikalnej w skali swiatowej maszynie pinokiura, to jest to problem, z jakim tworcy hardwaru, a i softwaru moga spokojnie rzyc, a czasami nawet życ

przechodze na tumiwisizm

65

Odp: SIC!Cart preorder

Candle - jeśli mam być szczery to rozmawiałem z twórcą software dla SIC!'a, więc poczekam i nie będę chrzanić banialuków ;)-

Wyłączam SDX z XEGS, odpalam ATR po SIO z sicflash'em i plikiem *.bin na aktywnym SIC! - i mogę zapisać carta. Cart działa, soft działa, lecz w dość szczególnych warunkach, że tak powiem.

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-05-23 23:54:44)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

66

Odp: SIC!Cart preorder

Pin fajnie by było gdybyś pisał to wszystko w jakimś oddzielnym temacie ;] ....
Dobrze ze testujesz.... i piszesz co ci nie gra... jako jeden z nielicznych....
Reszta co go ma to trzyma w szufladzie tyczy się to też kierownika Dely'ego :-) ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

67

Odp: SIC!Cart preorder

ok - jutro zakładam temat z konkretnymi petycjami ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

68

Odp: SIC!Cart preorder

paid :)

ATARI 800XE with u1mb, stereo, covox, ramdisk hell led, ultra video 1.0 XE.
SIO2SD, SIDE3, sio2usb, sio splitter, dragon cart, lantronix mss-100, fujinet (lotharek), rverter, A8PicoCart, BT-100, XC12 (T2000), XC12 (SUPER TURBO, TURBO D), both with internal speakers
https://www.youtube.com/@w1katari/

69

Odp: SIC!Cart preorder

Fak! Ja czekalem na maila i tez pomyslalem ze nie zalapalem sie do pierwszej transzy, a nie sprawdzalem PM!
Dzisiaj zrobie przelew.

70

Odp: SIC!Cart preorder

Płytki dziś dotarły. Na dniach zacznę wysyłać.
http://unimor.info/sic/sic_pcb.jpg

"wszystko się kiedyś kończy......."

71

Odp: SIC!Cart preorder

Lubie zapach swiezych plytek o poranku.....

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

72

Odp: SIC!Cart preorder

very nice..

ATARI 800XE with u1mb, stereo, covox, ramdisk hell led, ultra video 1.0 XE.
SIO2SD, SIDE3, sio2usb, sio splitter, dragon cart, lantronix mss-100, fujinet (lotharek), rverter, A8PicoCart, BT-100, XC12 (T2000), XC12 (SUPER TURBO, TURBO D), both with internal speakers
https://www.youtube.com/@w1katari/

73

Odp: SIC!Cart preorder

Na dniach wiekszość osób z PL moze sie spodziewać przesyłek.
Tu wiecej info: http://unimor.info/sic/lista.pdf
No i prosze o sciągniecie jeszcze raz tego pliku z zaktualizowanymi programami http://unimor.info/sic/sic!cart.zip

Ostatnio edytowany przez stryker (2011-06-06 16:40:43)

"wszystko się kiedyś kończy......."

74

Odp: SIC!Cart preorder

przesylka dotarla i wlasnie mam sdx 4.44 :) moc!
dzieki panowie za sic!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

75

Odp: SIC!Cart preorder

dotarło wczoraj ale nie miałem okazji podłączyć...