Temat: kupię sprawną klawiaturę do 65XE

jak w temacie, w zamian mogę dać klawiaturę w której nie działa spacja...

chyba, że Ktoś mógłby mi ją naprawić za odpłatnością?

P.S.
Lothari 1088XE to jeszcze dostępne? jaka cena aktualnie w złotówkach i co obecnie zawiera zestaw?

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2011-04-23 18:08:36)

2

Odp: kupię sprawną klawiaturę do 65XE

A rozbierałeś tę klawiaturę? Może wystarczy tylko wymienić gumkę, albo poprawić przewodzącym klejem/lakierem jakąś ścieżkę na folii? Mam kilka jeszcze w zapasie tych-o-takich

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: kupię sprawną klawiaturę do 65XE

właśnie mam pewne obawy, nigdy nie rozbierałem klawiatury atari, ale jak jest zbudowana tak jak niektóre klawiatury PC gdzie każdy klawisz ma oddzielną niepołączoną z innymi gumkę - to się obawiam, że jak rozkręcę to już jej później nie skręcę... a może ma Ktoś tu jakąś fotkę jak wygląda rozebrana klawiatura?

4

Odp: kupię sprawną klawiaturę do 65XE

Sa minimum 2 wersje klawiatur, jedna z gumkami na stale przymocowanymi do klawiszy  , druga z gumkami "luzem". Poloz klawiature na stole blacha do gory, odkrec ten milion srobek, zdejmij powoili blache, potem folie, gumki zostana w dolkach.Nic sie nie rozleci.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: kupię sprawną klawiaturę do 65XE

-->bezrobotny, jako że to spacja, to wpierw sprawdź czy drutuciany pałąk jej nie zblokował - bodaj spacja i szifty(chyba też kontrol) mają takie w odróżnieniu od pozostałych klawiszy.

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2011-05-21 01:49:11)

wszystkie trzy strony świata

6

Odp: kupię sprawną klawiaturę do 65XE

Są dwie wersje klawiatur: z folią wielowarstwową i jednowarstwową. Część folii wystająca z klawiatury, która służy do podłączenia ma ścieżki srebrzyste widoczne z dwóch stron, jednostronna ma ścieżki z jednej strony czarne z drugiej srebrzyste. Czasem folia jednostronna jest pokryta zielonym lakierem.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware