76

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Ja bede na 99,9% ;) Planuje obecny rok zakonczyc na okraglej liczbie 20 zlotow (te party bedzie 19) ;) Co do produkcji - nic z duzych produkcji raczej nie przywioze... ale moze niekoniecznie przyjade z golymi "rencami" ;)

77

Odp: Weekend z ziemniakiem.

> Planuje obecny rok zakonczyc na okraglej liczbie 20 zlotow

detalista ;)

78

Odp: Weekend z ziemniakiem.

naturalnie odbędzie się east kompo - ale to tylko dla twardych zawodników (staż w OS przyda się)  :D

i byloby git gdyby wypaliło kompo na jakąś prodę (nawet krótką) - mogłoby być real-time o tematyce atarowo-zemniaczanej. 8)

79

Odp: Weekend z ziemniakiem.

No dobja, został mniej niż miesiąc do party. Wiadomo kto będzie na bank ? I czy będą jakieś compo (oprócz zawijania dziadzi w papier) ?

Charakter Easta i jego zwyczajowa frekwencja, wyklucza zazwyczaj tzw 'normalne' kompo (sam Fox nie napisze wszystkiego - aczkolwiek brat ma gdzies jeszcze skomponowana przez niego muze:)
Ale oczywiscie, jesli beda prace (Animkomiallsi pod kara zabrania zapojki maja cos przywiesc) to beda i compo.

Napewno beda typowo Eastowe konkurencje:
-zapijanie na czas;
-bieg po olej do frytek (2*500m);
-chryzantemy_zlociste_compo - (kto zaspiewa glosniej hymn OS);
-crazycompo (znane tez jako Grubshy_Wita_Gosci(uwazac na niskie dachy))
i inne takie

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

80

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Tak... więc rozumiem, że Grubshy rozwiał wszelkie wątpliwości co do kompa.

Co do zapojek to mam zamiar postarać się o kilka zgrzewek napojów - tak,że będą na party i będzie sobie można brać wedle potrzeb lub przywieżonego stuffu...   ;)
ale niech zainteresowani powiedzą co mam załatwić: gazowane, czy nie, jakie kolory... (znaczy się smaki)  8)

81

Odp: Weekend z ziemniakiem.

ale niech zainteresowani powiedzą co mam załatwić: gazowane, czy nie, jakie kolory... (znaczy się smaki)  8)

No wiesz co brat? takei pytania? przeciez:
'nasza zapitka, zielony kolor ma! zielony kolor ma! zielony kolor ma!' :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

82

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Czy mozna na party przyjezdzac w czwartek (w nocy w sumie)?

83

Odp: Weekend z ziemniakiem.

MC - zapojka ma byc w baniaczku ( ta 5 litrowa w tamtym roq byla calkiem calkiem) :)

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

84

Odp: Weekend z ziemniakiem.

bede na 65% juz w piatek a na 100% w sobote z rana. :D
McMaster & Grubshy - no powiedzcie ze sie cieszycie no ... powiedzcie ... chlip.

ps. Ciekawe czy ktos znad morza przyjedzie ;)

85

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Czy mozna na party przyjezdzac w czwartek (w nocy w sumie)?

Jasne, tylko dokładnie napisać kiedy się spodziewać i kiedy bedziecie naprawdę pewni.

86

Odp: Weekend z ziemniakiem.

McMaster & Grubshy - no powiedzcie ze sie cieszycie no ... powiedzcie ... chlip.

no prezesie cieszę się jak skurczybyk.

87

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Dam znać...

88

Odp: Weekend z ziemniakiem.

ale niech zainteresowani powiedzą co mam załatwić: gazowane, czy nie, jakie kolory... (znaczy się smaki)  8)

mikrofalówka by się przydała...... nie samymi frytkami na Eaście człek żyje..

89

Odp: Weekend z ziemniakiem.

ale niech zainteresowani powiedzą co mam załatwić: gazowane, czy nie, jakie kolory... (znaczy się smaki)  8)

mikrofalówka by się przydała...... nie samymi frytkami na Eaście człek żyje..

To sobie przywieź...
a jak Ci frytki nie smakują to jedż na hamburger party :twisted:

90

Odp: Weekend z ziemniakiem.

> mikrofalówka by się przydała...... nie samymi frytkami na Eaście człek żyje..

specjalnie dla Ciebie bedzie mikrofala na Lascie - rozumiem, ze przyjedziesz... ;)

na Eascie samymi frytkami czlowiek zyje, co Fox, Grubschy... ;)

91

Odp: Weekend z ziemniakiem.

mikrofalówka by się przydała...... nie samymi frytkami na Eaście człek żyje..

Bluźnisz!!!!

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

92

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Kasjo dobrze podsumował...

a poza tym: nie masz prawa nosić znaczka!  :D

93

Odp: Weekend z ziemniakiem.

na Eascie samymi frytkami czlowiek zyje, co Fox, Grubschy... ;)

jak to samymi frytkami - FOX!!! obrazaja nas!!! Dziadek twierdzi, ze my wodki nie pijemy :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

94

Odp: Weekend z ziemniakiem.

> > na Eascie samymi frytkami czlowiek zyje, co Fox, Grubschy... ;)

> jak to samymi frytkami - FOX!!! obrazaja nas!!! Dziadek twierdzi, ze my wodki nie pijemy :)

No wlasnie to miedzy wierszami probowalem przemycic. Ja zyje tylko frytkami, bo jestem eastowy oldscoolowiec :)

95

Odp: Weekend z ziemniakiem.

A jest w tych Monkach jakas pizzeria ? Ewenualnie czy w poblizu sa jakies sklepy spozywcze (calodobowe mile widziane) ?

96

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Pizzerni jako takiej nie ma ale sie znajdzie gdzies gdzie pizze zjesc mozna. A sklepow spozywczych od groma (zwlaszcza monopolowo-spozywczych:)

ps. kurde ciagle jakos nie chce mi sie wierzyc, ze tylu was przyjedzie.. :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

97

Odp: Weekend z ziemniakiem.

jak komuś nudzą się frytki zechce jakiś obiadek to:

idąc zgodnie z wytycznymi ze strony WWW z dworca na pp - to przechodzi się obok karczmy <- można tam co nie co zjeść ,zupki, drugie dania i takie tam.

98

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Moze ktos wyjasni o co chodzi z tymi frytkami ? Jakis bufet na party place z w.w. ?

99

Odp: Weekend z ziemniakiem.

grubshy: nie zapeszaj :P
macnamasta: bedzie wypas - wioze cos interesujacego :D

100

Odp: Weekend z ziemniakiem.

Moze ktos wyjasni o co chodzi z tymi frytkami ? Jakis bufet na party place z w.w. ?

Bufet? niezupelnie...  brat bierze z domu nasza frytkownice, oglnozlotowa zrzutka na olej i katchup, a ziemniaki... sa tanie jak.. ziemniaki:)
No i towarzystwo w przerwach miedzy kolejkami obiera kartofelki (tudziez, ziemniaki, tudziez pyry, tudziez grule) kroi, smazy, je, pije, popija itd :)

PS jestem zaszokowany jak mozna bylo o tym nie wiedziec! przeciez to jedna z legendarnych juz atrakcji Easta :)
pps mikey a ile to 'cos interesujacego' ma %?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.