Temat: Podręcznik programowania "DE RE ATARI" sprzedam

Podręcznik programowania "DE RE ATARI" dla Atari 400/800, kupiony na giełdzie komputerowej ponad 25 lat temu, w dobrym stanie - SPRZEDAM. Jest to broszura o objętości ponad 220 stron, liczę jej wartość jak papier, po 10 groszy za stronę, w sumie 22 złote + koszt przesyłki (0,5 kg poleconym 7,- złotych). Oferta ważna do końca maja 2011.
Tel 606 381 304.

2

Odp: Podręcznik programowania "DE RE ATARI" sprzedam

To jest po polsku?

3

Odp: Podręcznik programowania "DE RE ATARI" sprzedam

Pełny tytuł: "Wszystko o ... czyli De Re Atari - przewodnik po efektywnych metodach programowania komputerów domowych ATARI 400/800". Książka jest po polsku. Nie potrafię ustalić ani wydawnictwa, ani nazwisk tłumaczy, jest tylko informacja, że książkę napisali pracownicy Software Development Support Group - zapewne związanej z firmą ATARI, a sądząc z nazwisk - oryginał był po angielsku.

4

Odp: Podręcznik programowania "DE RE ATARI" sprzedam

Biore. Skad jestes? Ja z wawy.

5

Odp: Podręcznik programowania "DE RE ATARI" sprzedam

Dalszy ciąg na PW.

6

Odp: Podręcznik programowania "DE RE ATARI" sprzedam

Ustosunkowalem sie.

7

Odp: Podręcznik programowania "DE RE ATARI" sprzedam

Książka sprzedana. Oferta skończyła ważność.

8

Odp: Podręcznik programowania "DE RE ATARI" sprzedam

Przesylka dotarla. Jednak stan druku jest na wielu stronach fatalny. Napisales, ze liczysz sobie od strony - czyzbys sam powielal?

9

Odp: Podręcznik programowania "DE RE ATARI" sprzedam

Taki podręcznik kupiłem na giełdzie komputerowej 25 lat temu, sprzedawała (czy też powielała?) jakaś firma "krzak" - głównie takie wtedy były!. O jakości ksero informowałem, ale przecież nie w jakości druku jest wartość tego podręcznika. Gdybym sam powielał (teraz!) to by było znacznie lepiej - pod warunkiem, że by był dostępny odpowiednio dobry jakościowo oryginał...

Temat do zamknięcia.

Ostatnio edytowany przez Macumbakaloo (2011-06-10 22:09:28)