Temat: Samochód do wzięcia

Mam Audi A4 Avant z 2000 roku, 1.9TDi 115KM, do oddania za 14.900 (oczywiście możliwa jest niewielka negocjacja).

Jako, że do poniedziałku muszę się go pozbyć, to jak ktoś ma ochotę, niech szybko pisze.

Zdjęcia mogę podesłać na email, tabelkę ze wszystkimi wydatkami na samochód również.

Post's attachments

PICT9201 [800x600].jpg 86.61 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

2

Odp: Samochód do wzięcia

Napisz coś o wyposażeniu i o stanie licznika (realnym)

3

Odp: Samochód do wzięcia

Stan licznika to 220 000 km, samochód nie jest zmęczony, prawdziwego przebiegu nie znam - kupiłem go półtora roku temu ze stanem 198 tys. km, wg mechaników samochód na tyle wygląda. Bity nie był, spawy w porządku, uszczelki czyste (zaglądałem), wlepka w bagażniku oryginalna, więc raczej dzwonów nie było. Silnik nie dymi, turbina zdrowa, kierownice nie zapieczone. Dynamika na znośnym poziomie, spalanie od 5.1 (rekord na autostradzie) do 8...8.5 w zimie, a rekord to 9.2 na zepsutym termostacie w zimie przy temp. -15 stopni.

Wyposażenie: klima automatyczna, instalacja pod radio CB + główka do mocowania anteny, radio CD/MP3 firmy Pioneer, tempomat, jasna tapicerka materiałowa, przyciemnione szyby z tyłu (uczciwa folia, żadne allegro, w normalnej firmie), felgi alu 16".

Wady:
- przednie opony są wyząbkowane, więc szumią (bieżnik jest, ale są to Barumy, więc dla mnie śmietnik);
- dwa dolne przednie lewe wahacze potrafią chrupnąć, czyli - moim zdaniem - na śmietnik;
- w układzie hamulcowym coś nie gra, wszystkie zaciski + pompa po regeneracji i czyszczeniu, a i tak pedał wpada raz głębiej, raz mniej - stawiam na nieszczelność na jakiejś rurze, skuteczność dobra, tylko nigdy nie wiadomo, jak głęboko trzeba będzie nacisnąć pedał;
- podczas zabawy z zaciskami uszkodziłem czujnik ABS, więc kupiłem najtańszy zamiennik, co okazało się być bardzo złym pomysłem - ponieważ nie działa; wniosek jest jeden - trzeba kupić oryginał i porządnie go zamontować.

Do samochodu dorzucam kabel VAG do połączenia wozu z laptopem, wszystko działa.

Amorki z przodu, tarcze + klocki z tyłu - wymieniane w 2010 roku.

Podsumowując: dwie nowe opony na przód, lokalizacja nieszczelności w hamulcach, dwa wahacze dla świętego spokoju, czujnik ABS i można jeździć.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001