51

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

a tak urząd pocztowy mam jakieś 400-500m od domu ;)

52

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

U mnie często jest tak że listonosz w odbycie ma wystawianie awizo, więc jeśli się spodziewam przesyłki to po prostu idę na pocztę i oczywiście spodziewana przesyłka już czeka na odbiór. Więc może Twój listonosz ma podobne nawyki :)

Ostatnio edytowany przez jury (2011-06-02 11:37:50)

53

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Czesc!

wczoraj dotarlo. Sydney, Australia.  dziekuje bardzo.

Marcin

54

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Jeśli będzie nowa partia to dopisz mnie proszę na 1 egzemplarz, bez taśmy.

55

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Z przesyłką nie dostałem taśmy do XL... Nie wiem czy zaszła pomyłka czy ja coś pokręciłem?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

56

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Faktycznie. Na potwierdzeniu stoi 154g więc kabla tam nie było. To przeoczenie. Nie zaznaczyłem na liście. Po weryfikacji widzę, że jeszcze do Mk wysłałem bez kabla. Przepraszam, jutro doślę.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

57

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

nie ma sprawy...jezeli chcesz to podam adres do Polski, bedzie taniej dla Ciebie wyslac a ja sobie odbiore jak bede w Polsce za miesiac  :)

58

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Dwa pytania:

1) czy będzie nowa seria, jeśli tak to kiedy i w jakiej cenie, ewentualnie bez SDX, żeby nie dublować się?
2) trochę offtopic, bo pytanie do Candle: czy planuje wdrożyć swoje rozwiązanie, którego rendering kiedyś pojawił się na forum?

Są to pytania kluczowe by user wiedział na co ma czekać a na co nie :)

59

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

?!

przechodze na tumiwisizm

60

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

popieram całom gembom!

może zróbmy tak, niech zainteresowani dopisują się do wątku...

a od siebie dodam, że nowa partia powinna pojawić się gdy już rozwiązane zostaną te wszystkie problemy o których pisze się na forum, no i co najmniej za miesiąc ;)...

P.S. chodzi chyba o kartridż z SD

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2011-06-21 13:57:55)

61

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Candle napisał/a:

?!

Zapomniałeś boć to dawno było:

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 57&p=3

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

62

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Właśnie to miałem na myśli, dzięki wieczor. I nawet zdjęcie było a nie tylko rendering :P

Candle?! ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-06-21 14:34:27)

63

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Jacques napisał/a:

Dwa pytania:
1) czy będzie nowa seria, jeśli tak to kiedy i w jakiej cenie, ewentualnie bez SDX, żeby nie dublować się?

Nie wiadomo, czy będzie i kiedy, bo to zależy od kilku okoliczności, wśród których pewną rolę odgrywa pojawienie się wyraźnych symptomów znaczniejszego zapotrzebowania. Jeśli będzie, to koszty będą podobne. Montaż bez SDX jest teoretycznie możliwy, ale bez sensu, bo oszczędność na pominiętych elementach byłaby w dużej części zjedzona przez konieczność przygotowania dodatkowej wersji montażu. Chyba, że w grę wchodziłaby cała seria bez SDX. Wtedy płytka byłaby pewnie o kilka złotych tańsza i to wszystko. O znacznej redukcji kosztów w ten sposób mowy być nie może. Jedyną drogą do tego byłoby zebranie np. 10 tysięcy chętnych. Wtedy wynajmuje się Chińczyków, którzy to robią taniej.
W każdym razie zawsze do dyspozycji pozostaje pstryczek, którym można sobie SDX wyłączyć.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

64

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Jacques napisał/a:

ewentualnie bez SDX, żeby nie dublować się?

Jest jakiś szczególny powód, dla którego wolisz intSDX128 od wersji ideplusowej? Ta druga ma np. w sobie manuale ...

KMK
? HEX$(6670358)

65

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

W sumie nie, ale... intSDX już mam w Atarce, jakbym zmienił rozszerzenie na Ultimate 1MB Candle'a, to tam zdaje się równiez jest SDX... Przy zainwestowaniu w IDEPlus, kolejne... Osiołkowi w żłoby dano, trochę się robi chaos, ale zawsze lepiej mieć nadmiar niż niedomiar ;)

Tak czy inaczej, chciałbym poznać od Candle'a szansę na powstanie (dla użyszkodników) tego: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 57&p=3  "SpeedDrive", hmm :)
Po prostu hardware pojawia się niezapowiedzianie i nie wiadomo w co inwestować a w co nie, bo za moment może się pojawić np. zgrabniejsze rozwiązanie, itp.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-06-21 16:00:19)

66

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Tak, przydałoby się trochę modularności. Był kiedyś taki temat na forum, ale zmarł http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=4736

Główny problem tego (oprócz istnienia tylko w teorii) to chyba ewentualna ustawność.

KMK
? HEX$(6670358)

67

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Jacques napisał/a:

nie wiadomo w co inwestować

Jak to nie wiadomo? Wiadomo. W siebie trza inwestować. Bo jak zainwestujesz dosyć, to zwróci Ci się tyle, że wystarczy na każdy hardware, jaki się tylko niezapowiedzianie pojawi. :)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

68

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Tasiemka dotarła, senks :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2011-07-12 20:09:29)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

69

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Wlasnie odebralem dwie sztuki. Sprawdze w praniu za tydzien w domu.

Pozdrawiam,
s.

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

70

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

Czy znalazłaby się jeszcze jedna sztuka? I w jakiej cenie?
Ewentualnie coś innego może ktoś polecić czy coś tak by sam dysk bez spart czy innych takich - w końcu Ultimate 1MB posiada już wiele z tych gadżetów.

71

Odp: KMK/JZ IDE+2.0 - lista chętnych

W takiej samej/podobnej cenie sprzedaje w/w fejs Lotharek....wiec pisz do niego ?

"wszystko się kiedyś kończy......."