26

Odp: Ultimate1MB - preorder

Candle, w poście 9 (więc nad kreską) potwierdziłeś mi że mój xegs (co to leży u Ciebie) jest na liście, ale danych do wpłaty nie dostałem.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

27

Odp: Ultimate1MB - preorder

Ano teraz widze :) No u mnie "prawie" bez lutowania nie będzie - kolejne scalaki do wypodstawkowania. Ale po vbxe i superstereo mam juz w tym wprawe (tym razem postaram sie nie urwać zadnych nozek :) )

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

28

Odp: Ultimate1MB - preorder

Się upominam o maila - zdążyłem przed kreską :)

29

Odp: Ultimate1MB - preorder

dzien dobry,
potwierdzam ze dostalem wiadomosc od Candle, wczoraj. czekam na dane do wplaty.

PS.
Ja zamowilem 2 sztuki, ale widze ze jest duzo chetnych kolegow, tak wiec moge odstapic jedna dla nastepnego w kolejce, tak wiec pierwszy w kolejce jest LUKASSO
jezeli LUKASSO zrezygnuje nastepny jest AXG.

to oczywiscie jest jezeli CANDLE pozwoli na takie rozwiazanie, jezeli nie, ja nadal chce i kupuje 2 sztuki. Proponuje odstapic aby inni koledzy mieli szanse :)

30

Odp: Ultimate1MB - preorder

Ja jak najbardziej chce, dzieki MK za zaproponowanie takiego rozwiazania.

Ostatnio edytowany przez axg (2011-04-13 22:48:29)

Atari 65/130XE + SDrive + SIO2SD +xc12 ; AMIGA 600 2Mb + CF IDE+HxC SD ; AMIGA 500 +512Kb; C64 + 1541 +mag; klon A2600

31

Odp: Ultimate1MB - preorder

@AXG, Fajnie, ciesze sie ze moge pomoc.  nie wiem jakie sa zasady tego forum i jak sprawdzic kiedy ostatnio zalogowal sie LUKASSO, tak wiec nie wiemy czy jest jeszcze chetny i czy przeczytal moje kometarze? Moze dajmy LUKASSO szanse do konca dzisiaj (14/04) do 24:00 godz?  Po tej godzinie jest Twoje AXG, OK? :)

Chcialem powiadomic ze otrzymalem nastepna wiadomosc od Candle, numer i dane konta, cena i koszt wysylki.
Wplacam w ciagu 24 godzin za jedna sztuke, however, jezeli LUKASSO i AXG zrezygnuja to ja doplace za druga sztuke :)

pozdrawiam,
Marcin

32

Odp: Ultimate1MB - preorder

ok, nie ma problemu
moze aby nie komplikowac sprawy, to zaplac za 2 szt a ja zwroce ci za 1szt + wysylka
czy tak moze byc , jesli nie, podaj mi nr konta to wplace bezposrednio do Candle ?

Atari 65/130XE + SDrive + SIO2SD +xc12 ; AMIGA 600 2Mb + CF IDE+HxC SD ; AMIGA 500 +512Kb; C64 + 1541 +mag; klon A2600

33

Odp: Ultimate1MB - preorder

@AXG  wyslalem PW z danymi na wplate na konto Candle - w ten sposob Candle bedzie wiedzial od kogo i gdzie wyslac ;)

Ja juz wplacilem za 1 sztuke za pomoca przelewu z konta BZWBK.

34

Odp: Ultimate1MB - preorder

Czy można się jeszcze załapać na 1 szt?

35

Odp: Ultimate1MB - preorder

1 szt jeśli można jeszcze.

36

Odp: Ultimate1MB - preorder

też bym był chętny na 1szt

37

Odp: Ultimate1MB - preorder

też byłbym zainteresowany 1 szt.

38

Odp: Ultimate1MB - preorder

http://spiflash.org/atari/ultimate/Ulti … manual.pdf

i jeszcze o takie o
http://spiflash.org/atari/ultimate/ultimate-setup.jpg

jesli sa jakies rekwesty odnosnie featurow to albo teraz, albo zamilknac na wieki

przechodze na tumiwisizm

39

Odp: Ultimate1MB - preorder

A możesz zrobić wersję instrukcji bez zdjęcia albo z jaśniejszym tudzież mniejszym? Bo drukowanie odrobinę niefajnie wyjdzie, nawet na kolorowym laserze.

A gdzie jest opcja włączania tego carta 8k z "grą"?

40

Odp: Ultimate1MB - preorder

szanuj las, tego jest 5 stron - wielkiego sensu drukować tego nie ma

każda nowsza wersja systemu (tj ta od xegs) włącza cart przy boocie z wciśniętym selectem

przechodze na tumiwisizm

41

Odp: Ultimate1MB - preorder

Dodac widzialną wersje menu.
Mozliwosc zmiany czasu z menu.
Dodac napis "C - cold"
Jak sie da to tez jakis tester stereo, ramu....
W programie do robienia romu ... mozliwosc zmiany nazw - systemowych...

"wszystko się kiedyś kończy......."

42

Odp: Ultimate1MB - preorder

Jest jeszcze możliwość nabycia 1 szt.?

43

Odp: Ultimate1MB - preorder

plytki sa, ale zeby utrzymac cene przynajmniej na zblizonym poziomie potrzeba wiekszej ilosci chetnych

przechodze na tumiwisizm

44

Odp: Ultimate1MB - preorder

Sorry wiem, że gdzieś było...... zbliżonym do ilu zł ?? :)

Bo kupiłbym może, w ramach wspierania bractwa (muszę w końcu nową Atarkę sobie sprawić i wtedy to zapakuję do niej).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

45

Odp: Ultimate1MB - preorder

w sensie ile to kosztowalo, czy ile to kosztowalo by gdyby robic sztuke?
w tym pierwszym 165pln

Ostatnio edytowany przez Candle (2011-10-03 13:30:28)

przechodze na tumiwisizm

46

Odp: Ultimate1MB - preorder

No to ja się zapisuję.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

47

Odp: Ultimate1MB - preorder

To i ja i ja....
1 szt.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

48

Odp: Ultimate1MB - preorder

Tu też 1. Pisałem na PW, ale na wszelki wypadek chciałem się przypomnieć.