Temat: Uwaga - kolejny oszust

Z ciężkim sercem to piszę, bo chodzi o osobę którą znam już od parunastu lat.

Tym razem nie chodzi o Allegro - chodzi o znanego między innymi tu na forum - Krzysztofa Jedowskiego vel Hospes. Prowadzi on firmę Promonet a w tym między innymi portale nocnyelblag.pl oraz nocnygdansk.pl. Robił tez dla Greya strony Sillyventure.

Niestety okazał się zwyczajną świnią i oszustem: nie zapłacił umówionej kwoty za wykonaną dla niego pracę. Bez żadnych wyrzutów co do jakości tej pracy, po prostu od paru miesięcy zwodził że już zaraz, że przelew już poszedł itp. ściemy. Od pewnego czasu przestał odpowiadać na meile, zapytania na fb czy telefony. Zawsze jakoś trafiam na pocztę głosową - a z nieznanych dla siebie numerów jakoś odbiera. Nie chodzi o jakąś strasznie dużą kwotę - ale o zasadę - umówiliśmy się - ja się ze swojej strony wywiązałem więc oczekuję nie dwóch miesięcy ściem ale po prostu umówionej zapłaty.

Przykro mi to pisać - ale chcę ostrzec też inne osoby które czytują to forum a wiem że współpracują z Hospesem. Pilnujcie się.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Uwaga - kolejny oszust

Masz umowę o dzieło/zlecenie ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Uwaga - kolejny oszust

A ja mówie Adaś ze przyjebałeś teraz. Ile k^%y75wa można mówić, że klient zapłaci po skończeniu tematu. Dwa dni temu dokończyłem dopiero skrypty komentarzy. I ma płacić po majówce. I nie czekasz kilka miesięcy tylko miesiąc.
Z mojej strony end of topic i mówie Adam "jeb się" bo tylko tyle mogę powiedzieć.

ps. oddaj kasę co pożyczałem Ci na zlocie
ps. oddaj kasę za Twój projekt co się ludki wycofały - agencja nieruchomości - za projekt, serwer i przygotowanie grafy - przecież umawiałem się z Tobą więc Ty mi wisisz kasę.

ps. 2 jesteś chamem i prostakiem jak to się mówi, żeby takie rzeczy pisać na forum bo to nie miejsce do tego.

Ostatnio edytowany przez Hospes (2011-04-29 22:58:03)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

4

Odp: Uwaga - kolejny oszust

Cóż można dodać...

http://img20.otofotki.pl/obrazki/ny95_mortal.jpg

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Uwaga - kolejny oszust

Pozostaje tylko roztrzelac Fenicjan ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: Uwaga - kolejny oszust

Jak dla mnie Krzysiek - temat był zakończony. Zrobiłem to za co miałem dostać pieniądze i nie mówiłeś mi o potrzebie żadnych późniejszych zmian. Wielokrotnie pytałem się kiedy będą pieniądze i albo mówiłeś że 'już zaraz' albo że 'już masz' i że już zrobiłeś do mnie przelew. Tylko jakoś ja nigdy tych pieniędzy nie zobaczyłem. Ponadto ja się nie umawiałem z Tobą, a nie z nimi. I tak, to dwa miesiące - ostatnia data modyfikacji pliku mam 26 luty.

ps. ok, podaj numer konta - oddam ci te 20 PLN
ps. ze sprawy wycofali się klienci - nie zgłaszałeś wówczas żadnych zastrzeżeń.

ps. 2 jak bys odbierał telefony i odpisywał na meile lub na fb - nie byłoby problemu.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: Uwaga - kolejny oszust

Panowie, pierzcie brudy poza forum.

8

Odp: Uwaga - kolejny oszust

Z tego co usłyszałem na sztabie  .... sprawa dalej nie rozwiązana....
Patrząc na sytuacje Adama.... nie dziwie mu sie ze każdy grosz potrzebny.
A suma nie jest az tak duża zeby Hospens nie mógł oddać....

"wszystko się kiedyś kończy......."