Temat: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Witam

Chciałbym zapronować konkurs. Jak już wszyscy wiemy zmarł Stanisław Lem. Dlatego proponuje konkurs pt. "Tribute to Stanislaw Lem".

Dyskusję nad forma konkursu pozostawiam otwartą.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Zacna idea. To był jedyny mój autorytet... Pomyśle nad jakimś entry.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Cóż mogę powiedzieć.... Gdybym jeszcze potrafił coś zrobić...

http://www.5oft.pl/

4

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Hmm, ja bym proponował coś w rodzaju slide-show z grafiką S-F oraz kawałkami opowiadań Lema, co wy na to? Do tego muzyka w stylu Bilińskiego lub starszych utworów Jareea? Do tego można by to zrobić zarówno na malucha, jak i na ST/TT/Falcon. Na malucha nawet w TB można by zrobić, jakby co piszę się na to (o ile będzie bez interlejsu), proponowałbym grafę w trybie 8 basica. Na ST ktoś by zakodował? W sumie możnaby było to zrobić przez jakiś miesiąc...?
Oki, nadal mam Mega ST od Pirxa (cholerna zbieżność z bohaterem opowiadań...), więc za pełny Slide Show na małe Atari dostaje ktoś megę, tylko niech się wpisze ktoś, kto jest chętny. Dodatkowo od siebie 5 dych. Do odbioru na QuaST party... Tylko ktoś się musi zadeklarować do piątku - jak nie będzie chętnych, sam sprubuję sił.
Dodatkowe 50 dych dla osoby, która zrobi taki slide-show na ST/TT/Falcona, deklaracja też do piątku. Na ten komputer niestety ja nie zrobię - jestem za dużym cieniasem w programowaniu dużego Atari... ;(
P.S.
=>Pirxie, odezwij się do mnie jak możesz...?

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-03-28 08:54:18)

Sikor umarł...

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

SlideShow na ST taki czy inny chyba dam jeszcze rade zrobic. Jak Sqward pomoze to i bedzie lepiej :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Oki, na ST-ka mamy sprawę załatwioną. Tytuł proponuję i tu i tu zrobić: Tribute to LEM. Co Wy na to?

Sikor umarł...

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Za.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Moge zakodowac SS na XL/XE, jednak nie pisze sie na przygotowywanie grafy, a tym bardziej muzy.

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Poniewaz minela przedwczoraj druga rocznica smierci Mistrza, chcialem tylko zapytac, czy ta inicjatywa wypalila i powstalo cos na ST albo XE? Gdzie to mozna sciagnac?

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

10

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

To już chyba przerabialiśmy... pomysłodawców na konkursy mamy wielu, tylko jakoś pomysły nie przemawiają/nie zachęcają do udziału osób, które potencjalnie mogłby by wziąść w tym udział.

11

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

wzią-CO?!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Mam pytanie do "sceny" ST - a właściwie do Maskotki: Adam, czy zrobiłeś wersję na ST zgodnie z deklaracją z postu #2? Teraz już nie traktujmy tego jako konkurs, tylko jako ciekawostkę. Ja zakodowałem wersję na malucha w 2008 roku - więc jest. Skoro teraz się "ożywiła" scena dużego Atari - to może wreszcie powstanie i wersja na ST/TT/Falcon? (wiem, dla As-a musi powstać wersja na Centurbo060, bo - przypominam - nie ma czegoś takiego jak Falcon060 ;P)
=======================================================================================
Aha, ponieważ nie traktuję tego jako konkurs - nagrody z mojej strony już nie deklaruję, jak ktoś zakoduje - super, jak nie - trudno...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-07-10 08:24:59)

Sikor umarł...

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Sorry Sikor, jakoś mi twoja wersja nie wpadła w oko. Zapodaj linka - zobaczę co da się zrobić.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

14

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

http://atariki.krap.pl/index.php/Tribute_to_Lem - tam masz też linka do produkcji ;)

Sikor umarł...

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Sikor: to jakbyś jeszcze mógł podesłać oryginalne grafiki to się postaram coś wykroić.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

16

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

podeślij mi maila z forum - nie mam Twojego adresu. A grafiki jak jeszcze mam - to podeślę.
================================================================
upsss, właśnie zobaczyłem, że masz w stopce. Idzie mail...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-07-10 10:36:03)

Sikor umarł...

17

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Sikor napisał/a:

Mam pytanie do "sceny" ST - a właściwie do Maskotki: Adam, czy zrobiłeś wersję na ST zgodnie z deklaracją z postu #2? Teraz już nie traktujmy tego jako konkurs, tylko jako ciekawostkę. Ja zakodowałem wersję na malucha w 2008 roku - więc jest. Skoro teraz się "ożywiła" scena dużego Atari - to może wreszcie powstanie i wersja na ST/TT/Falcon? (wiem, dla As-a musi powstać wersja na Centurbo060, bo - przypominam - nie ma czegoś takiego jak Falcon060 ;P)
=======================================================================================
Aha, ponieważ nie traktuję tego jako konkurs - nagrody z mojej strony już nie deklaruję, jak ktoś zakoduje - super, jak nie - trudno...


Nie ma czegoś takiego jak centurbo 060 i nigdy nie było :P
Ct60 Czuba sam rozwijał bez udziały centek, sprawdź dokładnie bo próbujesz się czepiać a razem sam piszesz głupoty, któe nie mają potwierdzenia w praktyce :)

Teraz proponuję abyś powciskał F5 :P

18

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

As: możliwe, nie siedzę w dopałkach na flaka i nie zamierzam ;P A Ty uparcie piszesz Falcon 060 - a takiego cudaka nie było ;P
No dobra, to wytłumacz mi As to: http://www.stcarchiv.de/stc2003/11_ct60.php i to: http://alive.atari.org/alive6/rodolphe.php - ct to tylko nazwa kodowa, centurbo - nazwa pełna.

Sikor umarł...

19

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Sikor napisał/a:

A Ty uparcie piszesz Falcon 060

Ja też tak piszę i nie zamierzam tego zmieniać :P

20

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Wczoraj na sztabie katowaliśmy quaka na Falconie 060 a jak się Sikorowi nie podoba taka nazwa to jego sprawa.
Sikor nic nie będę Tobie tłumaczył, poczytaj sobie na stronie Czuby, tam jest wszystko opisane.
Ct2 powstało z firmą cenek, Ct60 to jego własna dopałka..

MNie to naprawdę gila jak to się nawywa, wszędzie na atariforum na forum Dhs ludzie piszą Falcon 060 :P
I ja tysz tak piszę :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-10 19:44:40)

21

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

dobra, tylko zrób coś na to. Bo póki co tylko bijesz pianę.
AdamK, dopinguję Cię. Czekam na wersję ST.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-07-10 19:59:51)

Sikor umarł...

22

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

JA bije pianę :P
Dobre... :)
Ja jestem userem, nie koderem :)
Jak dobrze pójdzie to coś zrobię na sv2k11..

Dobra kończę bo zaraz się znowu obrazisz i zrobisz topic "Sikor więcej się nie wypowiada w kwestii Falcon-a"..

p.s.
i idziemy off topic, zastanawiam się tylko po co???

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-10 20:26:52)

23

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

AS... napisał/a:

Ja jestem userem, nie koderem :)

Widać nie wolno tylko użytkować :] Nasza wyrocznia świata F060 zadecydowała tak :P

Ostatnio edytowany przez jury (2011-07-10 21:53:12)

24

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

Jesteście trolle, ot co. Temat zasadniczo mówi o Tribute to Lem. Jeśli AdamK zrobi - super, jeśli nie zrobi - trudno. Szkoda by tylko było tej idei.

Sikor umarł...

25

Odp: Konkurs "Tribute to Stanislaw Lem"

A kto zaczął trolować się mie doczepiać??
Nasz króll troli Sikor :P