26

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

pisz do jurego :P
on zapewne będzie jechał swoim autem...

27

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

thePink .... ręce opadają. Po kiego wyskakujesz z tym KARITASEM :) - ?? nie dość, że daleko, to jeszcze za drogo. Jak już mam płacić z wyżywieniem za KARITAS, to co najwyżej 10pln / na dzień z żarciem ;)-.

Względnie niedaleko jest "OPAWA", gdzieś przy jakimś szpitalu MSWiA (czy jakoś tak). Koszt bez żarcia z czego pamiętam to 35pln / dzień.

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-07-11 23:48:26)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

pin: no ale pokój z kaplicą to podstawa ! ;))) łazienki może nie być ;)))

=========================================
[www] https://nokturnal.pl
[ 16/32 bit Atari development wiki] https://bus-error.nokturnal.pl

29

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

...
Nieważne, zobaczyłem że saulot napisał maila, to tam już będę filozofował :)

Ostatnio edytowany przez jury (2011-07-12 07:09:09)

30

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

W "Opawie" nocowaliśmy z Pasiem 2 lata temu. Wyposażenie gdzieniegdzie pamięta czasy gierkowskie, ale przynajmniej pokoje są duże. :)

Będę na party pod wieczór w piątek; fajnie by było, gdyby udało mi się zdążyć na ognisko. :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

31

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

No wiesz, wzoru na spalanie drewna nie przeskoczymy... ;)

32

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

ojtam, ojtam :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

poszukuję fajnego agro  z wyżywieniem (4-5 osób) w okolicy zlotu (promień kilku-kilkunastu kilometrów). Może przyjadę z rodzinką, a na party place wpadnę wieczorkiem celem zintegrowania się. Ma ktoś coś godnego polecenia?

Ostatnio edytowany przez xeen (2011-07-14 21:34:29)

PunBB bbcode test

34

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Szkoda, że Rysiek niczego polecić nie może. Rysiu, gdzie jesteś? ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Szukając dla siebie, widziałem jakieś agro w miejscowości Pokrzywna. A ja będę ponownie w pensjonacie Gościniec Pod Bukiem. Na tyle blisko od party-place że nawet późno w nocy można dojść na pieszo po paru pifach :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

36

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Adam, to się znowu spotkamy, bo tym razem również zawitam do Gościnca pod Bukiem :)

37

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

planujemy z Anią przyjazd w piątek wczesnym popołudniem.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Pin, wątek dotyczył odświeżania starych plastików. Ty zawężyłeś go do "strugania Hansa Kloca".  Sam sobie poszukaj lepszych kwater, w końcu jesteś TAKI elokwentny i na każdy temat masz gotową odpowiedż.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2011-07-17 07:58:05)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

39

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Rysiu - zignoruję tego posta ;)- ... przed "i" tylko poeta daje przecinek :D .... żarcik ;)

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-07-16 23:53:18)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

40

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

a czy ktoś z Krakowa ma wolną miejscówkę w pojeździe?

41

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Ryśku czy już wiadomo jakie gry będą w konkursiwie i jakie są jego zasady (czy można własy dżoj, ile ewentualnych prób)?

42

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

... my jedziemy wyładowani na full. Rozmawiaj z Ntp (Ptica) - z czego wiem jedzie w czwartek.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

43

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Z tego co ja wiem, to w piątek...

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

scalak , nie wiem bo całość ma organizować NOSTY. NOSTY odpowiedz!!!

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

45

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Ja jadę w piątek z Krakowa, ale niestety nie wracam w niedzielę z powrotem.
Do Głuchołazów mogę kogoś ze sobą zabrać.

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

46

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Montezuma: odpisz w wątku o Fujiamie - czy ten "lokal" będzie dostępny ;)

47

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Jezdem jezdem! Troche mnie nie bylo...

Wiec tak: jesli bede na party (a na 90% bede) to w tym roku zmieniam zasady turnieju.
Zauwazylem ze rok temu chetnych do grania na duzym ekranie bylo niewielu i czulo sie pewien opor.
Dlatego tez w tym roku postanowilem mniej stresowac uczestnikow :)

Zabieram swoj komp + monitor + duzy blok rysunkowy i zrobie stanowisko turniejowe. Turniej bedzie na luzie, bedzie przebiegal w sposob ciagly i bedzie oparty na zaufaniu. W wyznaczonych godzinach (np 10:00 - 12:00 gra nr 1, 12:00 - 14:00 gra nr 2...) kazdy bedzie mogl przyjsc, zagrac i wpisac swoj wynik na tablicy. Mozna podpiac wlasny joy, mozna probowac do woli. Mam nadzieje ze nikt nie bedzie oszukiwal, tym bardziej ze bezczelne oszustwo i tak sie wyda w finale.

Final bedzie w sobote poznym popoludniem: 2 najlepszych graczy w kazda z gier turniejowych zagra na duzym ekranie.

Tym razem gry turniejowe beda niespodzianką dla wszystkich. Postaram sie dobrac rozne typy znanych gier, tak by kazdy znalazl cos dla siebie. Ja nie bede bral udzialu w konkursie.

Nagrody: jak zwykle ode mnie klasyczne cartridge, a moze oryginalne nowe kasety Avalonu....
Jesli ktos chce zostac sponsorem to serdecznie zapraszam.

48

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

@nosty - genialnie :) Może by dać większe szanse na bicie rekordu i odpalić na dwa kompy? Ze swojej strony służę kompem + konwerter VGA. Niestety z monitorem nie podołam...

@Rysiek - czy by móc zlec/nocować na partyplace trzeba wcześniej dać znać?

Ostatnio edytowany przez scalak (2011-07-19 11:55:21)

49

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Scalak, jeśli bierzesz udział w turnieju, to ja wysiadam ;)

50

Odp: Głuchołazy Atari Party 2011

Arku nie rób mi tutaj negatywnego PR! :P