1

Temat: Sprawdzony player do mod

Jaki jest sprawdzony i działający player do utworów .mod dla STe? Przeszukałem pigwę ale te które w opisie miały tę umiejętność w praktyce rozłożyły się. Znalazłem jedynie działające playery odgrywające utwory ST.

I drugie pytanie: czy moduły mające w info Falcon pójdą na Ste?

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

2

Odp: Sprawdzony player do mod

2. Prawdopodobnie nie bo uzywaja DSP

3

Odp: Sprawdzony player do mod

Tutaj http://dhs.nu/files.php?t=musicplayer jest player do modow na ste.

4

Odp: Sprawdzony player do mod

Kiedyś używałem Pauli. Godna polecenia była też Petra.

Sikor umarł...

5

Odp: Sprawdzony player do mod

Ja używałem CD player'a :)

6

Odp: Sprawdzony player do mod

ThePlayer1.0 - surowy ale odtwarza mody i w low i high rozdziałce.
CDPlayer - tylko w low/med ale również odtwarza mody. Pytanie tylko inne - czy da się go zmusić by szukał modów w innym katalogu niż się znajduje?

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

7

Odp: Sprawdzony player do mod

cd-player ogólna porażka. Nawet nie chce mi się pisać dlaczego ;)- więcej problemów niż poprawnego działania :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Sprawdzony player do mod

Ja podobnie jak Sikor używam Pauli. Bardzo fajny playerek. Można go uruchamiać nawet jako ACC. Znajdziesz go np. tutaj: ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/p … U/0570.LZH

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

9

Odp: Sprawdzony player do mod

Paula sympatyczna ale na mnie się coś krzywi. Po uruchomieniu PRG woła po niemiecku coś o RAMTOS7. Jako acc chodzi i odtwarza tyle że ledwo się wyrabia. Porównałem odtwarzanie na Player1.0 i Pauli.acc tego samego utworu. (Paula na 25Hz, Player nie wiem). Zajętość CPU Pauli dochodzi przy 4 trackach do 100% i zaczyna dźwięk się psuć gdzie na Player1.0 zajętość CPU nie przekracza 50% a dźwięk jest czysty i bez błędu.

Jak się domyślam coś robię nie halo - przekopiowałem katalog Paula na C, plik acc wywaliłem bezpośrednio pod C.

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

10

Odp: Sprawdzony player do mod

Player chodzi na 50 kHz. Chyba jest to jeden z lepszych playerow na STe. Dodatkowo obsluguje 8 kanalowe pliki.