26

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

macgyver: zapewne smakuje zimnego Lecha.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

27

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Nie widzę na liście Laickiego Bractwa Oświecenia Narodowego?

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

28

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Lennon z McCartneyem radzili już dawno: "All we are saying is give PIS a chance"

Jednak, po namyśle, skasowałem ten głupi uśmieszek na końcu poprzednie linijki...

Ostatnio edytowany przez jer (2011-08-31 06:46:19)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

29

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

A ja do dziś myślałem, że to piosenka dla tetryków z problemami zdrowotnymi: "give PISS a chance" :) :)

30

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Adam Klobukowski napisał/a:

A ja uważam że każdy ma swoje poglądy polityczne i na politykę, lecz to forum nie jest dobrym miejscem do dyskusji na ten temat bo się tylko pokłócimy.

Dyskusja moze tak, ale ankieta jest fajnym pomyslem.
Nie jestes ciekawy jak rozni sie statystyczny polityczny profil atarowca od pogladow "normalnego" czlowieka? ;)

31

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

hororus napisał/a:

Laickiego Bractwa Oświecenia Narodowego

A to jest taka partia? Pamietaj ze tzreba jeszcze podpisy pod listami zebrac.

32

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Przeproście i S... :P

33

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

nosty napisał/a:
hororus napisał/a:

Laickiego Bractwa Oświecenia Narodowego

A to jest taka partia? Pamietaj ze tzreba jeszcze podpisy pod listami zebrac.

Jeszcze nie. Dyskutowaliśmy ostatnio z kumplem z roboty na przeróżne tematy polityczne i szukaliśmy niszy na rynku politycznym. Otóż razem stwierdziliśmy, że na naszej scenie nie ma narodowej partii, która byłaby totalnie odłączona od kleru. I tak:
1. Partie narodowe zyskują coraz większą popularność w krajach europejskich
2. Stosunek młodzieży do kościoła i religii jest w znacznym odsetku raczej jałowy a to ważny elektorat (szczególnie za parę/paręnaście lat jak 2 pokolenia wstecz zasilą krainę wiecznych łowów)

Od razu przyszła mi do głowy nazwa, a po zwycięstwie w wyborach jako pierwsze ustawy wprowadzilibyśmy:
-  zwolnienie z VAT od importu dla wszystkich kupujących retro sprzęt i soft za granicą
-  obowiązkowe nauczanie oprogramowania na maszynach 8 i 16 bitowych
-  dotacje finansowe od państwa dla osób maksymalnie zaangażowanych w kolekcjonowanie i krzewienie kultury retro-bitowej
:) :) :) :) :) :) :) :)

I jak? Myślę, że parędziesiąt podpisów już bym miał ;)

Ostatnio edytowany przez hororus (2011-08-31 18:10:26)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

34

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

hororus napisał/a:

-  zwolnienie z VAT od importu dla wszystkich kupujących retro sprzęt i soft za granicą
-  obowiązkowe nauczanie oprogramowania na maszynach 8 i 16 bitowych
-  dotacje finansowe od państwa dla osób maksymalnie zaangażowanych w kolekcjonowanie i krzewienie kultury retro-bitowej

To mi się podoba.
Ale nie ma potrzeby od razu się mieszać w politykę żeby część z tych postulatów zrealizować.
Można założyć własny kościół :D
U mnie na forum się nad tym zastanawiali ale w końcu założyli stowarzyszenie.
Spadki, darowizny, dotacje, każdy może przeznaczyć nawet 1% swojego podatku od wynagrodzeń.
Duży wachlarz możliwości.... :)

35

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Orzeł: co to za forum ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

36

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Eeee tam takie sobie, od komputerów retro to lata świetlne.
Sęk w tym że skrzyknęli się i założyli mimo tego że nikt się nie znał prywatnie i ludzie z całej polski.
Ponad rok im zajęło ustalenie statutu i zebranie podpisów ale dali radę.
Oczywiście jak zawsze musiał się znaleźć entuzjasta który cały projekt pociągnął......

Ostatnio edytowany przez Eagle (2011-08-31 22:31:33)

37

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

A ja jak zwykle w dniu wyborów wybiorę się na browar i odpłynę hen hen daleko na falach alkoholu :D

Ostatnio edytowany przez Dragoo (2013-07-08 13:27:18)

38

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

I to jest prawidłowa postawa. Jeżeli ktoś nie wie na kogo głosować, albo jest mu wszystko jedno - to powinien to olać. Niech głosują tylko Ci, którzy mają jakieś poglądy i oddają głos świadomie. Bo niestety głos oddany przez kogoś  oceniającego każdą partię przez pryzmat ostatnich kilku lat, jest tyle samo warty co osoby głosującej na pana X, bo ładnie w reklamówce wypadł i w ogóle ma śliczny krawat.

39

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

hororus napisał/a:
nosty napisał/a:
hororus napisał/a:

Laickiego Bractwa Oświecenia Narodowego

A to jest taka partia? Pamietaj ze tzreba jeszcze podpisy pod listami zebrac.

Jeszcze nie. Dyskutowaliśmy ostatnio z kumplem z roboty na przeróżne tematy polityczne i szukaliśmy niszy na rynku politycznym.

Ale skrot do luftu!
Powinniscie znalezc jakis lepiej brzmiący. Zajebisty miala np CHrześcijańska Unia Jedności z filmu "Psy" ;)

40

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

To może "Laicka Unia Jedności" :P

PS. Nie wiem, czy "Chrześcijańska Unia Jedności" to oryginalny pomysł twórców filmu "Psy", coś mi się to kojarzy, że ten żart wymyślił ktoś już przed wojną. EDIT: autopoprawka, to Stefan Kisielewski nazwał tak w 1976 roku niejakie Chrześcijańskie Stowarzyszenie Społeczne.

PS.2. Ankieta jest do bani, bo, jak wczoraj podały media, zarejestrowano tylko 7 (czy coś koło tego?) komitetów wyborczych, reszta dała zupy i nie zebrała podpisów wymaganych do rejestracji. M.in. Jurek i Korwin-Mikke. Czyli na część partii widniejących na liście nie można będzie głosować.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2011-09-02 09:48:35)

KMK
? HEX$(6670358)

41

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Scisle mowiac - nie zebrali podpisow w ilustam okregach (21 chyba) co daloby im mozliwosc rejestracji list takze w pozostalych.
Ale w tych w ktorych zebrali beda mogli wystartowac.

42

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

drac030 napisał/a:

PS.2. Ankieta jest do bani, bo, jak wczoraj podały media, zarejestrowano tylko 7 (czy coś koło tego?) komitetów wyborczych, reszta dała zupy i nie zebrała podpisów wymaganych do rejestracji. M.in. Jurek i Korwin-Mikke. Czyli na część partii widniejących na liście nie można będzie głosować.

Niby tak. To jak skracamy listę wyboru do tych co zebrali podpisy, czy zostaje tak jak jest ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

43

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Warto by było skrócić do tych partii, które zebrały podpisy.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

44

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

OK. Zrobi się. Trzeba tylko poczekać na istotne informacje.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-09-02 15:11:19)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

45

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

PunBB bbcode test

:D :D :D

gep/lamers^dial

46

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Jak mi k...a przykro ;)
Zresztą to jest błąd logiczny - skoro NIGDY NIE BYŁ to znaczy, że zawsze był buhahahahaha. Tępe dzidy są te kibole. Ale czego się spodziewać po tym "elektoracie"

@ Nosty
Taaa skrót nie jest ciekawy, ale w żadnym wypadku nie może paść odnośnik do chrześcijaństwa. Jak napisałem wcześniej trzeba wydobyć z naszej gleby narodowy gen laicki :)

Ostatnio edytowany przez hororus (2011-09-02 18:56:06)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

47

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

hororus napisał/a:

Zresztą to jest błąd logiczny - skoro NIGDY NIE BYŁ to znaczy, że zawsze był buhahahahaha. Tępe dzidy są te kibole. Ale czego się spodziewać po tym "elektoracie"

Ale to tylko po angielsku :P Po polsku podwojne przeczenie jest to jak najbardziej poprawna konstrukcja.

48

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Generalnie, nie jest ważne, kto głosuje, ale - kto liczy głosy: http://wpolityce.pl/wydarzenia/14058-zn … e-istnieje

KMK
? HEX$(6670358)

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Ach ci biedni uciskani przez układ Prawdziwi Polacy:D

50

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Ankieta poprawiona. Zapraszam.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...