1

Temat: Party w Warszawie? - ankieta

Sprawa wygląda tak: mam dostęp do dużej sali na działkach w Warszawie (zdjęcia jak odnajdę czytnik do kart Mini SD). Zasadniczo można powiedzieć, że są to dwie duże sale podzielone na pół (można wydzielić "sleeping room" za ścianą. Do dyspozycji możemy mieć też kuchnię i oczywiście kibelek (łącznie 4 muszle ;P). Koszt wynajęcia to około 1500zł na 3 dni (możemy mieć dostęp od czwartku zasadniczo).
Dodatkowo za około 100zł (do dogadania) możemy mieć dostęp do dwu pokoi - w sumie jeden tapczan i dwa rozkładane łóżka plus jedna nierozkładana kanapa i dywan pod plecy na podłodze ;D
Poniżej postaram się wypunktować plusy i minusy miejsca:
1. Plusy
a) blisko jednej z głównych ulic
b) dojazd możliwy samochodem, tramwajem i autobusem
c) zasadniczo możliwość zamówienia żarcia
d) można chlać i się drzeć po 22-giej (oczywiście bez przesadyzmu) - w pobliżu brak cywilizacji (czyt. "bloków")
2. Minusy
a) brak ogrzewania (możemy podłączyć piecyki)
b) woda zakręcana przy pierwszych przymrozkach, odkręcana po roztopach - ekstremalnie trzeba by załatwić bańki z wodą do kibelka ;P
Oczywiście plusów i minusów pewnie możemy znaleźć więcej...
============================================
Czego oczekuję od Was?
1. Rzetelnej informacji kto za, kto przeciw
2. Jeśli za - propozycje terminów, aby nie kolidowały z innymi (w zimie też możliwe - ale patrzcie punkt z wodą)
3. Jeśli za - propozycje konkursów (proponuję jedną, góra dwie kategorie - jak na Grzybsoniadzie) plus osoba do poprowadzenia compo
4. Ogólnych wpływów pokrywających wynajem plus 100zł kosztów dodatkowych (papier, środki czystości, itp)
5. Pomocy przy organizacji i sprzątaniu
6. Ewentualnego sponsoringu - wszystko, co przekroczy wskazane koszty - idzie na ewentualne nagrody.
=============================================
Proszę o rzetelne głosowanie w sprawie, Ci co ewentualnie za - proszę o propozycje terminów... Ja wpisuję się na tak, ale bez terminu. Tych na tak - proszę o przykładową deklarację % - choć to może po ustaleniu ewentualnego terminu... Ankietę ustawiam na 30 dni.
=======>edit: literówka...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-09-04 15:54:44)

Sikor umarł...

2

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

W Koceranach daliśmy radę to tutaj też;)
Bardzo interesująca propozycja Sikor.
Z mojej strony 100% obecności, pod warunkiem,że impreza nie będzie kolidować z wyjazdami (np.wakacje).

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2011-09-04 15:52:39)

8 bit rulez!!!

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Jestem za, ale nie mogę się jednoznacznie określić czy będę czy nie - zależy od terminu.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Termin ustalimy, jeśli się zbierze większa ilość osób. Oczekuję propozycji.

Sikor umarł...

5

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Jestem jak najbardziej za. Jeśli jest taka możliwość, to dlaczego nie skorzystać.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

6

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Jestem za. Mysle, ze z terminem bedzie ciezko na chwile obecna i w gre wchodzilaby druga polowa przyszlego roku. Powod jest prosty: poczatek roku jest za zimno jak na party w takim miejscu, w marcu jest Forever, w maju Grzybsoniada (chyba, ze o czyms nie wiem), a w wakacje Glucholazy. Party takie mogloby byc jako zmiennik Sillyventure (na chwile obecna wiem, ze Grey deklaruje sie, ze tegoroczne party jest ostatnim jakie organizuje, stad powyzsze zdanie; jesli to nieprawda to przepraszam). Mysle, ze z powodow wodno-ogrzewaniowych party powinno byc jednak wczesniej niz Silly, czyli wrzesien-pazdziernik.

Konkursy: proponuje konkurs na gre, tak jak na Grzybsoniadzie.

Jestem w stanie dolozyc pare zlotych w ramach domkniecia budzetu. Moja obecnosc na takim party zalezalaby bardzo od wczesnej znajomosci terminu, oraz jeszcze od jednego czynnika, ktory na chwile obecna jest duza niewiadoma. ;)

Sikor: czy mozesz okreslic dzielnice, gdzie jest ta miejscowka (znowu bedzie dysputa, czy to modna dzielnica... :rolleyes:).

7

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Sikor, dobry pomysl... proponuje albo przed wakacjami albo zaraz po wakacjach.
Podaj lokalizacje (przeciez nikt Ci tej hali nie wynajmie)

ja jestem za.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Jako organizator jednego z eventów pozwolę sobie "na chłodno" odnieść się do tej propozycji. Pierwsze i podstawowe pytanie - czy potrzebna jest nam kolejna impreza tego typu w Polsce? Spróbujcie postawić się w roli organizatora któregokolwiek z istniejących już imprez. Nasze środowisko jest niszowe jeśli chodzi o ilość i mniej więcej podobna grupa osób jeździ na parties. Kolejny event to kolejne rozdrobnienie naszej społeczności, kogo będzie stać na to, aby odwiedzić wszystkie imprezy?

Ze swojego punktu widzenia przy założonych punktach imprezy każdy uczestnik SV jest dla mnie na wagę złota, aby dopiąć budżet. Być może hurra optymistycznie założyłem pewną liczbę partyzantów - za nieco ponad 2 miesiące nastąpi weryfikacja poniesionych kosztów.

Nie wiem, wydaje mi się, że lepiej podnosić poziom imprez tych co są obecnie niż pakować się w kolejną. Scena Atari pod tym względem i tak jest ewenementem - ile podobnych imprez w roku ma scena PC, Amigi, C-64 czy Speca? Zrozumiał to chyba Mikro, który zrezygnował z kolejnej edycji party NOISE na Słowacji widząc, jak "ciasno" jest w eventach.

Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Ta impreza będzie kosztem innej, nie ma bata. Dlatego pytam o cel jaki przyświeca pomysłodawcy? Skoro termin dowolny, to może to być zamiennik dowolnej imprezy albo coś pomiędzy?

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-04 23:06:02)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

9

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Dzielnica, to nie tajemnica. Dokładnie ulica Jagiellońska, 100 metrów od Koźmińskiego. W tej części Pragi nie słyszałem o jakiś wzmożonych ruchach grup społecznych.
Nie, to nie ma być zamiennik - dlatego nie proponowałem sam terminu. Nie chcę się nikomu wpychać na siłe, stąd prośba o terminy. Czy się rozdrabniamy? Sam nie wiem, chyba nie. Z zasady ma to być party małobudżetowe, dlatego też chcę zrobić jedną konkurencję - Grey, nie każdy się skupia na demach, intrach itp. Myślę, że pomysł Lewisa jest o.k. - jeśli party się zrobi w drugiej połowie roku. Gra jest o.k. - spokojnie można przygotować jedną na Grzybsoniadę i drugą w drugiej części roku na drugie party. Jedno nie przeszkadza drugiemu.
@Mały: hmm, w takim razie raczej po. Przed wakacjami mamy (mam nadzieję) Grzybsoniadę.
Dobra, na razie czekamy na dalsze propozycje i wynik ankiety.

Sikor umarł...

10

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Pomysł ciekawy, warunki porównywalne do Easta (brak możliwości dogrzewania się sugerowałoby raczej jakiś "cieplejszy" termin). Jak wygląda kwestia prysznica?

11

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Jeszcze nie głosowałem bo się zastanawiam, ale tak z pierwszego strzału pomysł wydaje mi się ciekawy. Co do rozdrabniania to raczej oczywiste że każde kolejne party rozdrabnia małe społeczeństwa, ale jeśli chodzi o mnie to i tak chciałbym dodatkowo jeszcze jedno/dwa party w ciągu roku. A jeśli groźby grey'a zostaną spełnione i listopadowy SV będzie ostatnim to na pewno jakieś dodatkowe party będzie wręcz "must have" ;)
Gdyby nie "jakieś tam" przyczyny to na pewno odwiedziłbym świeżo co zakończony Riverwash, a najbardziej to chyba brakuje mi terminu zimowego.

12

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

W sumie to jury mądrze pisze!!!
-jeśli rzeczywiście Grey nie zrobi więcej SV to będzie wolny termin zimowy (osobiście mam nadzieję że w tym momencie Grey załatwia już przeloty myśliwcami dla uczestników sv2k12 bądź wycieczkę łodzią podwodną po Bałtyku :P )
I prędzej w terminie zimowym szukał bym kolejnego terminu na party, rozkład party wygląda tak dla przypomnienia:
forever marzec
grzybsoniada maj
głuchołazy lipiec/sierpień
I jeśli nie będzie kolejnego SV to wiadomo jaki termin mamy wolny, termin zimowy.
Tylko że w takim razie ogródki działkowe raczej odpadają (pewnie brak tak ogrzewania itd. itp. )..

**
tutaj coś było **

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-09-05 11:27:50)

13

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Za.
Termin to czerwiec albo wrzesien. Choc jako, ze to party mialoby sie odbyc w wawie to w sumie termin jest mi obojetny. Jednak wymienione przeze mnie miesiace pasowalyby mi idelanie.

14

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

I ja dorzuce swoje 3 grosze, zgadzam sie ze swoimi przedmowcami czyli AS, jury, poniewaz w pierwszej polowie roku mamy juz kilka spotkan to bardzie odpowiada termin wczesno - zimowy (jesienny). No i miejsce w koncu do stolicy mam troche blizej i polaczenie lepsze, takze w sumie dla sporej liczby osob z3miasta spotykalibysmy sie w polowie drogi :) a nie albo na polnocy czy na poludniu kraju

No oczywiscie jestem ZA

Pozdro
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

15

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Panowie i Panie, pogłoski o śmierci SV są przedwczesne. Jeszcze pogrzeb się nie odbył, a już modły pożegnalne? Co prawda przyjąłem nawet zakład z Vasco że nie będzie SV w 2012 roku, ale (bodajże) Dely napisał mi abym kupił jemu flachę i zapomniał o tym co powiedziałem. Także pomysł Yerzmyey'a wydawał mi się wart rozważenia - SV w 2012 roku, ale bez mocnych fajerwerków. I to jest akurat możliwe. I nie mówię definitywnie NIE.

Do podjęcia ostatecznej decyzji skłonić mnie mogą następujące rzeczy związane z ostatnią edycją - frekwencja, ilość prac na compo i ogólnie opinia o party. Także ankieta tego typu powinna odbyć się po SV, bo jeśli padnie teraz termin np. Wrzesień/Październik, a ja miałbym robić imprezę w Listopadzie to niestety Kochani, ale nie mu tu już miejsca na SV.

I to tyle :) Pozdrawiam gorąco :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

jak najbardziej za.  Latwy dojazd, nie ma problemow z aprowizacja, zimno? Wlaczone kompy nagrzeja sale.

Tylko czy organizator w ostatniej chwili nie walnie kolejnego focha i nie odwola imprezy?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

17

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

grey/msb napisał/a:

Panowie i Panie, pogłoski o śmierci SV są przedwczesne. Jeszcze pogrzeb się nie odbył, a już modły pożegnalne? Co prawda przyjąłem nawet zakład z Vasco że nie będzie SV w 2012 roku, ale (bodajże) Dely napisał mi abym kupił jemu flachę i zapomniał o tym co powiedziałem. Także pomysł Yerzmyey'a wydawał mi się wart rozważenia - SV w 2012 roku, ale bez mocnych fajerwerków. I to jest akurat możliwe. I nie mówię definitywnie NIE.

Do podjęcia ostatecznej decyzji skłonić mnie mogą następujące rzeczy związane z ostatnią edycją - frekwencja, ilość prac na compo i ogólnie opinia o party. Także ankieta tego typu powinna odbyć się po SV, bo jeśli padnie teraz termin np. Wrzesień/Październik, a ja miałbym robić imprezę w Listopadzie to niestety Kochani, ale nie mu tu już miejsca na SV.

I to tyle :) Pozdrawiam gorąco :D


Wiedziałem że jak Ciebie podkręcimy i nie pogrzebiesz swojego dziecka Sillventure :P


zaxon napisał/a:

jak najbardziej za.  Latwy dojazd, nie ma problemow z aprowizacja, zimno? Wlaczone kompy nagrzeja sale.

Tylko czy organizator w ostatniej chwili nie walnie kolejnego focha i nie odwola imprezy?

Rotlf :P


mazi napisał/a:

Za.
Termin to czerwiec albo wrzesien. Choc jako, ze to party mialoby sie odbyc w wawie to w sumie termin jest mi obojetny. Jednak wymienione przeze mnie miesiace pasowalyby mi idelanie.

czerwiec to za blisko grzybsoniady oraz party letniego...

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-09-05 12:10:05)

18

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Czyli hasło że to ostatnie SV to zwykły tani chwyt marketingowy :)

19

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

jury napisał/a:

Czyli hasło że to ostatnie SV to zwykły tani chwyt marketingowy


Miejmy nadzieję że tak :P
To jedyne party w Polsce na którym jest tylu gości z poza Polski... O pracach to już nawet nie wspominam :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-09-05 12:32:57)

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

jury napisał/a:

Czyli hasło że to ostatnie SV to zwykły tani chwyt marketingowy :)

Ale diała :) (c)kabaret Ani Mru Mru

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

21

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

@jury: nie, nie :) po prostu Yerzmyey podrzucił mi ciekawą opcję do rozważenia - kolejne SV w wersji light, co oznacza dla mnie więcej czasu dla Rodziny :) Każda kolejna edycja SV miała być w założeniu lepsza od poprzedniej, a teraz zrobić coś więcej niż na SV2k11... sam za wysoko postawiłem sobie poprzeczkę. Ostateczną decyzję podejmę po SV2k11.

pozdro :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Nie pamiętam SV, które nie byłoby ostatnieTM.

23

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

Ulica Jagiellońska jest ok. Blisko jest Carrefour i pełno monopolowych - to z kwestii zaopatrzenia. Myślę, że wrzesień - październik to dobre miesiące.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

24

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

@innuendo: pod jakim względem? :) przecież nie wrzuciłem nigdzie oficjalnej notki że SV2k12 nie będzie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Party w Warszawie? - ankieta

grey/msb napisał/a:

@jury: nie, nie :) po prostu Yerzmyey podrzucił mi ciekawą opcję do rozważenia - kolejne SV w wersji light, co oznacza dla mnie więcej czasu dla Rodziny :)


Nieprawda - miało oznaczać więcej czasu dla Ciebie na chlanie ze wszystkimi. :)

Ostatnio edytowany przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM (2011-09-05 14:34:34)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.