101

Odp: SIDE preorder

recznie

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

102

Odp: SIDE preorder

OK. Chodziło mi o grot "minifala".

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

103

Odp: SIDE preorder

WOW ! Zaxon, widzę na alledrogo, że rozpocząłeś sprzedaż i wysyłkę side w wersji light a także i FULL ! Kiedy wysyłka dla nas wersjii full ? Pytam, bo strasznie się niecierpliwię ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-09-11 11:38:12)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

104

Odp: SIDE preorder

Ok, pomontowane, poprogramowane, poflashowane, wyszorowane IPA, teraz sie susza w ogrodku a ja robie obudowy. Wysylka rusza od jutra wg kolejnosci wplat, mysle do konca tygodnia sie wyrobic.

http://images47.fotosik.pl/1091/676eff38383cee29med.jpg

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

105

Odp: SIDE preorder

Supeł, nie mogę się doczekać ;) Kolory przycisku i diody już deklarowaliśmy a co ostatecznie z naklejką?

106

Odp: SIDE preorder

może dla każdego komplet naklejek ;)

107

Odp: SIDE preorder

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 27#p134227

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

108

Odp: SIDE preorder

czekajcie moment :-) czy na tym zdjęcie to coś obok płytek to nie świeczka ???
no cóż 1 listopada się zbliża ale żeby aż tak....

109

Odp: SIDE preorder

Dzban na dutki a nie znicz :)

110

Odp: SIDE preorder

No dobrze, to jak tam w końcu z tymi naklejkami? Jest w ogóle jakiś wybór czy jeden projekt? Bo skoro Zaxon ma lada dzień rozpoczynać wysyłki dobrze byłoby jednoznacznie wiedzieć ;)

111

Odp: SIDE preorder

dzis dostalem to urzadzenie. kupilem na allegro. Naprawde swietna sprawa!!! Polecam.

112

Odp: SIDE preorder

No nie do konca to, tylko chudsza wersje, ja mam poslizg z wysylkami ale od jutra atakuje poczte. Przepraszam za zwloke.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

113

Odp: SIDE preorder

sorrki faktycznie wersja lite. Co nie znaczy ze nie jest naprawde super. Mocno potestowalem i wszystko sie uruchamia. Jedynie szkoda ze wyswietla tez te pliki ktorych nie obsluguje. Np mam na karcie 5 wersji np gry Road race (pelna nazwa strasznie dluga) i mam tam atr i XEX i jak obetnie konce to nie wiem co wybieram. To drobiazg bo mozna oczywiscie przygotowac tak karte pod to urzadzenie ze nie bedzie atr na karcie. Wydaje mi sie ze szybkosc wczytywania w porownaniu z SIO2SD jest niesamowita. Jesli faktycznie by byly dostepne naklejki to prosze o udostepnienie pliku graficznego to sam sobie wydrukuje.

Ostatnio edytowany przez pilat23 (2011-09-22 17:22:14)

114

Odp: SIDE preorder

wysłałeś już? bo się skończą na allegro, a dla mnie znów zabraknie...

115

Odp: SIDE preorder

bezrobotny, jak zamówiłeś, umówiłeś się na płatność i ona poszła do zaxona, to nie powinno dla Ciebie zabraknąć...

116

Odp: SIDE preorder

Ok, spakowane, jutro wylatuja do :

Cube4you,
Bezrobotny x2
Grzyniu,
Trub
Jellonek
Dely
Antek
NTP
HOH
AXG
Pecus
Jacques
Lemiel
Pawel
AS

Brak mi czesci adresow, osoby ktore zamowily  a nie sa wymienione powyzej prosze  o adres na PW na forum, ulatwi mi to jak najszybsza wysylke.

Takich kartonikow sie prosze spodziewac.
http://images47.fotosik.pl/1121/1e6316db843ad26emed.jpg

Ostatnio edytowany przez zaxon (2011-09-27 22:13:16)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

117

Odp: SIDE preorder

A o swoim stałym kliencie zapomniałeś Panie  :(

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-09-27 21:59:57)

118

Odp: SIDE preorder

Oj tam oj tam , nie zapomnialem panie Asie w zadnym badz razie.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

119

Odp: SIDE preorder

zaxon napisał/a:

Takich kartonikow sie prosze spodziewac.
http://images47.fotosik.pl/1121/1e6316db843ad26emed.jpg

Zaxonex wiertarką montujesz te cacka?
mojego usatana też tym lutowałeś? ;)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

120

Odp: SIDE preorder

No i ja. SIDE plus 50cm taśma do UltraSatana :) Przypomnienie adresu poszło na PW

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

121

Odp: SIDE preorder

zaxon napisał/a:

Oj tam oj tam , nie zapomnialem panie Asie w zadnym badz razie.


Wiem wiem  Pan Zaxoniec to dobra firma :P
I kartony już mi znane w jakich przychodzą wyczekiwane zabawki :)

122

Odp: SIDE preorder

Przypomnienie adresu poszło na PW

pozdrawiam

Sniegowy

123

Odp: SIDE preorder

czy znana jest data wysyłki tym co kupili przez google checkout?

124

Odp: SIDE preorder

tak, pod koniec tygodnia,

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

125

Odp: SIDE preorder

zaxon: ten Grzyniu na twojej liście to ja of kors ? (Grzeniu) :O

PS. Czy tą wkrętarką wykonywałeś dziury pod button w obudowie ;) ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-09-28 17:41:01)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...