126

Odp: SIDE preorder

Tak,
Tak, miedzy innymi,

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

127

Odp: SIDE preorder

widze pozazdrosciles pindołowi operowania wiertarka przy atarce ;)
i tak drewniak byl wczesniej ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

128

Odp: SIDE preorder

Od zawsze się nią operowało... Otwory pod przełączniki same się nie robiły ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-09-28 19:16:33)

129

Odp: SIDE preorder

Tiaaa, powiem tak, obudowa to bylo najwiejsze wyzwanie, ogolnie pod SIDE Button dziure wierce uzywajac 3 wiertel i countersinka, reszta jest recznie strugana codziennie wiec mnie panowie nie wk...... bo juz mam serdeczne dosyc. Na fotce anyway jest moja wkretarka  Hitachi ktore uzywam w codziennej pracy,jak ktos chce to sobie moze kupic, http://www.screwfix.com/p/hitachi-dv18d … pack/25400

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

130

Odp: SIDE preorder

wyslales mi?
moge juz wk...iac? ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

131

Odp: SIDE preorder

Dobra, zeby nie bylo sciemy, dzisiaj paki  wyszly do:

Jacques,bezrobotny x2 ,NTP,Jellonek,HOH,axg, grzeniu,lemiel,pawel, bitman,sniegowy,trub,pecus,czarny faraon 

W poniedzialek wychodzi reszta.

Jak ktos bardzo potrzebuje to mam na wyslane paki numery sledzenia. Ubezpieczone tez sa.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2011-09-30 15:41:01)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

132

Odp: SIDE preorder

@ Zaxon - masz jeszcze jakieś sztuki tego SIDE, i czy wysyłasz za granicę? Ktoś sprzedaje to cacko po 60 funtów w UK, czy to ktoś z was (ktoś z grupy projektu)? Tak z ciekawości pytam, bo może ktoś mieszka w UK i dogadał bym się co do ceny podobnej do polskiej (może być troszkę drożej). No ale 60 to chyba troszkę...

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

133

Odp: SIDE preorder

Przeciez ja mieszkam w UK? Cena z ebaya to aktualna cena, sprzedaje to znajomy reseler  . Taniej juz nie bedzie,moze byc jedynie drozej , u mnie cena jest juz taka sama. Jesli jest za drogo polecam www.atarimax.com.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

134

Odp: SIDE preorder

Proszę o listę tych, do których pojadą paczki w poniedziałek.

Jeśli ktoś myśli, że na emeryturze będzie miał dużo czasu na hobby, to bardzo się myli.

135

Odp: SIDE preorder

w poniedzialek,


AS,DSS,Albeert,marekk,cube4you,pitb,marekcplo,pajero,dely  , jesli kogos pominalem to prosze dac znac.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

136

Odp: SIDE preorder

Conrad

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

137

Odp: SIDE preorder

Conrad i kabel do usatana, ;) Zamowilem wtyki, beda dopiero we wtorek, sorry.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

138

Odp: SIDE preorder

Ok  :)

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

139

Odp: SIDE preorder

Są jeszcze SIDE?
Chętny jestem na jedno :)

140

Odp: SIDE preorder

No, ja bym się też nieśmiało przypomniał, skoro już tak poważnie to wygląda...

Edit: Ale u kogo ja, cholera, zamówię SIDE, HxC, aygreki czy inne wspaniałe rzeczy, które niewątpliwie nas jeszcze czekają?

Ostatnio edytowany przez mono (2011-09-30 20:26:58)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

141

Odp: SIDE preorder

Spoko, Zaxon... tylko pytałem. Pomyślę nad tym ebayowym, albo poczekam na drugą serię. Jeśli kiedyś będzie? A widzę że chętnych nie brakuje. Pozdrawiam.

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

142

Odp: SIDE preorder

Zaxon, mam nadzieję, że nie zapomnisz też o tych co zamawiali przez allegro :)

143

Odp: SIDE preorder

YEAH ! Właśnie odebrałem przesyłkę ! Dzięki Zaxon ! Wieczorkiem zabieram się za testowanie.

Miła niespodzianka po otwarciu paczki to dwa dodatkowe batony w innych kolorach kolorach :) Ma się plecy .... ;)

http://img200.imageshack.us/img200/7877/sidelk.th.jpg

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-10-03 14:01:41)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

144

Odp: SIDE preorder

Szybko przyszlo,hmm.

Ok tu filmik jak na szybko podzielic i ustawic karte pod SIDE.

http://www.youtube.com/watch?v=VX-G5Th3GOU


1. formatujemy karte pod fat32 na PC.
2. Wrzucamy ja w SIDE, side do Atarki, uruchamiamy FDISK
3. Pod fdisk wybieramy inicjalize disk, kasujemy zawartosc karty czyli Y, enter,
4. Fat 32 partition Yes
5. APT size to nowy rozmiar karty dla Sparty, (ja mialem karte 512 wiec  dalem polowe),Enter i przechodzimy do ustawiania partycji pod Sparte:
6. Partition, create new,  mozna zmienic BPS na 128 lub 256 ale nie polecam,
7.Po ustawiniu partycji nadajemy im nazwy dyskow A,B,C itd, max 16
8. Kazdej partycji mozna nadac indywidualna nazwe co potem przydaje sie przy montowaniu partycji np 23 pod 1.
9.Na koniec z menu disk wybieramy  Write table, Yes,Yes, close disk, return to dos.
10. pod sparta formatujemy partycje i gotowe.

Teraz zeby zadzialal side loader podlaczamy karte do czytnika w PC i ponownie ja formatujemy pod FAT 32. Bedzie widoczna tylko czesc karty, np. gdy podzielilem moja 512 na pol to pod Windowsem bedzie widac tylko polowe .
Po formacie mozemy sobie skopiowac xex,exe, com na karte, pozakladac foldery itp.
Karte wkladamy  w side, przelacznik po lewej stronie dajemy  do gory,po wlaczeniu atarki powinien pojawic sie SIDE loader i pliki nagrane na karte. Poruszanie po menu klawiszami kursora i enter albo joystickiem.
Powrot do SIde loadera, wciskamy okragly klawisz i potem reset w atarce i jestesmy spowrotem w Side loaderze.

To tak na szybko, bedzie obszerniejszy manual.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

145

Odp: SIDE preorder

Czyli to działa tak, że albo tryb SDX albo SIDE Loader i wybieramy pomiędzy przełącznikiem? A przycisk spełnia swoją funkcję tylko w trybie SIDE Loader?

I jeszcze jedno pytanie:
Sandisk Ultra II 4 GB, sformatowana na FAT32.  Przy uruchamianiu SDX z SIDE Krzyczy "incompatible media" i oczywiście później FDISK: "read error"...  Jakiś znany problem z takim Sandiskiem???

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-10-03 20:23:45)

146

Odp: SIDE preorder

Tak i chyba dalem ciala i zly firmware jest na czesci cartow, w razie problemow z karta pamieci  przeflashowac side tym:

http://www.zaxon.eu/side.zip

Flashowanie :  ATR do sio2pc czy sio2sd, w side tryb sparta i zaladowac flascart.com, potem erase chip i poczekac az przeflaszhuje carta, powinno byc ok.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

147

Odp: SIDE preorder

Dziwne rzeczy, w końcu mi zaczęło działać ni z tego ni z owego po ponownym formacie na PC, bodajże bez etykiety, choć może coś źle stykało, nie mam pojęcia dziwne/

Teraz pytanie:
da się  z tego korzystać jednocześnie z SIO? Bo partycje nazywam A, B, C, D i to się pokrywa potem z D1, D2, D3, D4? Jak to pogodzić? I FDISK umożliwia zrobienie partycji "BOOTABLE", ale jakie to ma znaczeni dla SIDE, skoro nie da się zabootować jego partycji SDX podobno?

148

Odp: SIDE preorder

Mozna uzywac sio, po prostu przy podziale pod fdiskiem zostaw np artycje A: wolna, wtedy pod d1 bedzie SIO, (nazwy partycji zaczynac sie beda od B,C,D itd..)

Ja mam ustawione partycje od 1 do 7 , osma nie ustawialem i tam mam   SIO .

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

149

Odp: SIDE preorder

Jacques napisał/a:

da się  z tego korzystać jednocześnie z SIO? Bo partycje nazywam A, B, C, D i to się pokrywa potem z D1, D2, D3, D4? Jak to pogodzić?

Str. 94 manuala do SDX.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

150

Odp: SIDE preorder

No już walczę, dzięki.