76

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Tak, w zakładach karnych wyroków nie odsiadują psychicznie chorzy. Dla takich jest inne miejsce, chociaż niektórzy grasują na wolności !

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-10-10 19:03:36)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

77

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Oczywiście, że nie psychicznie chorzy. Po prostu zwykli przestępcy.

KMK
? HEX$(6670358)

78

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

I złodzieje!

79

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

To jest demokracja ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

80

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

W takim razie i pijaki! Bo kazdy pijak to zlodziej!

81

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

http://www.tvn24.pl/1,251,6,36290977,98 … forum.html 


:DDDDDD

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

82

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

każdy pijak to pirat :P

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-10-10 19:19:17)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

83

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

pawel napisał/a:

@gepard dlaczego straszyć?

wystarczy spojrzeć kto kandydował na listach tego "ugrupowania". Prócz "ludzi-widmo" o których nikt nie słyszał, znajdowały sie tam takie "wybitne" persony jak Leszczyński, Biedroń, żenująca Nowicka czy choćby nawet Kotliński...

rzecz druga to istota posłuchu wsród ludzi młodych, czyli populistyczne hasło "chcemy nowoczesnego państwa" .Wczoraj zgarbiłem się gdy zagaiłem mojego 16-letniego siostrzeńca w kwestii tego, na kogo on by zagłosował jakby miał juz dowodzik. Przyznał od razu że oddałby głos na Palikota, bo dżamba powinna być na legalu, powinno się mniej pracować a więcej zarabiać i niech zamkną te kościoły bo mamy 21 wiek. "No cusz..."

Ostatnio edytowany przez gepard (2011-10-10 19:39:39)

gep/lamers^dial

84

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

@gepard: Sam widzisz, że każdy ma swoje priorytety i wcale nie oznacza to, że w nie wierzy (!). Ja np. czekam na darmowe działki pod budowę domów dla rodzin od państwa, bo ... bo mieszkania już były :lol:

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-10-10 20:13:57)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

85

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

I jedno z 3 mln. mieszkań...i 100 mln złotych ....

86

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Mniej mnie Palikot przeraża niż Kaczyński. To tyle. Wydaje mi się, że wiele z jego haseł to werbalna "przepychanka" i tania kariera. O połowie i tak zapomni (celowo), a reszta mi nie przeszkadza. Zresztą ja się i tak radykalizuję ostatnio - kupiłem se "Wyjątki z dzieł przewodniczącego MAO". Genialna lektura. Zaczyna mi brakować tamtych czasów ;) Powoli przestaję być liberalnie myślącym kolesiem. Sorry. Nie miejcie mi za złe. Zawsze miałem myśli po prawej stronie, ale to się skończyło!

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Poczytaj Marksa, zdziwisz się jak jest aktualny, mówię to najzupełniej serio.

88

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

to zmieńcie koszulki z logiem atari na podobiznę Che a potem zmieńcie forum :P

gep/lamers^dial

89

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

A oto małe podsumowanie ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2011-10-11 18:30:02)

90

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

General_Specific napisał/a:

Poczytaj Marksa, zdziwisz się jak jest aktualny, mówię to najzupełniej serio.

Doprawdy? No to pysznie! W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko dać czerwonym bandytom jeszcze jedną szansę wprowadzenia tych bredni w życie. Może tym razem pójdzie im nieco lepiej niż ostatnio i po drodze wymordują "tylko" kilka milionów ludzi zamiast kilkudziesięciu milionów, jak poprzednio.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2011-10-11 19:59:00)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Zapomniałeś jeszcze na koniec dodać "precz skomunom" :D A serio, to przeczytaj bo naprawdę warto.

92

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

atari classic: powinieneś rozdzielić ideę od jej implementacji. Jestem pewien, że jesteś w stanie to zrobić w przypadku KRK (oni też odpowiadają za życie wielu ludzi, jeśli nie milionów - chociażby aids w afryce).

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

93

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

W jaki sposób KRK odpowiada za aids w Afryce?

94

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

W jaki sposób Marks Marks odpowiada za śmierć milionów ludzi? (poza faktem, że ktoś nadinterpretował jego myśli) To tak jakby napisać, że twórcy filmów grozy są odpowiedzialni za śmierć niewinnych osób w realu bo podsuwają pomysły i tak już potencjalnym mordercom.
@ atari classic - wiele bredni, którymi nas mamiono właśnie się samo wprowadziło w życie. W tych liberalnych czasach. I już, oczami wyobraźni widzę jaki gnój się niebawem zrobi. Generalnie na świecie jest syf i tylko manipulowanie tabelkami w excelu trzyma to jeszcze jakoś w ryzach.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

95

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

@Do wszystkich szanownych przedmówców. Jeżeli chodzi o lekturę dzieł wielkiego ideologa całego tego "zjednoczonego, czerwonego syfu" to dziękuję, postoję. A tak na serio, to baaaaaardzo dawno temu zaliczyłem podejście do Marksa (to był bodajże "Kapitał" jeżeli mnie pamięć nie myli). Na całe szczęście dla mojej psychiki, nie dobrnąłem do końca. Być może mam niewłaściwy background, np. nikogo z rodziny w ubecji... sam nie wiem. Smakowałem również klasyków socjalizmu, z Hitlerem włącznie. Natomiast obecnie jak mnie najdzie ochota na lewackie brednie, to biorę jakiś stary numer Krytyki Politycznej i próbuję (z reguły z kiepskim skutkiem, przyznaję) przemęczyć tekst. Niestety występujące tam natężenie nonsensów jest tak wielkie i odpychające, że zabija we mnie wszelkie chęci i wysiadam. Zresztą jak popatrzę na tych lunatyków z kanopowo-kawiorowej pseudolewicy, ze środowiska Krytyki Politycznej, pasożytujących na naszym budżecie i zachodnich grantach, to mnie pusty śmiech ogarnia. A ostatnio największe jajo w KP to jest niejaki Michalski Cezary, wieczny neofita. Kim ten gościu już nie był w swoim życiu. Tak czy inaczej skończył wyjątkowo marnie, a jego teksty to absurd w najczystszej postaci. Generalnie wszelkie próby nawracania mnie na lewackie koleiny kończą się zawsze tym samym, czyli totalną porażką. Mój umysł po prostu nie przyjmuje tych goszystowskich bzdur, za co dziękuję stwórcy niezmiernie.

Aha, byłbym zapomniał. PRECZ Z KOMUNĄ!

Ostatnio edytowany przez atari classic (2011-10-11 21:18:41)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

96

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Vasco/Tristesse napisał/a:

W jaki sposób KRK odpowiada za aids w Afryce?

Chociażby upieranie się JP2 i B16 przy zakazie używania prezerwatyw i inne tego typu szkodliwe wypowiedzi.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Vasco/Tristesse napisał/a:

W jaki sposób KRK odpowiada za aids w Afryce?

A chociażby przez twarde upieranie się przy zakazie używania prezerwatyw. Za to twardo próbują tam propagować wierność i "czystość". Co w tamtejszych kulturach nie mających takiego p*.* na punkcie sexu jak KRK jest oczywiście bardzo skuteczne.

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

@Atariclassic.
To że twój umysł nie przyjmuje to doskonale widać, polecam wyjazd do Somali, tam działa wolny rynek tm. w czystej postaci. Nie ma żadnego aparatu ucisku pod postacią wrednego państwa, które mogłoby ci cokolwiek narzucić.

99

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

panowie proletariusze, proszę ja Was naprawdę przenieście się ze swoimi smutami gdzie indziej, przykładowo na proletariat.prv.pl i tam łaczcie się... tu jest forum atari, na komunizm nie ma tu miejsca.

Co do wspomnianej Krytyki Politycznej: jak widać budowanie nowego środowiska lewicowego ( czemu ponoć służy ten szmatławiec ) idzie mocno średnio ( co pokazały min. wybory), co powoduje, iż redaktor naczelny towarzysz Sławomir Sierakowski pewnie włosy sobie ze swojego rewolucyjnego łba rwie... Kiedyś miałem okazję przebrnąć przez kilka tekstów z tego "organu rewolucji".Oj nie da sie tego na trzeźwo czytać, potrzeba czegoś do znieczulenia, bo taka burza mózgów towarzyszyła towarzyszom autorom podczas popełniania tych tekstów, ze trzeba odpowiednio popatrzeć przez różowe szkło ( czyt. szkło dna butelki) by załapać, co "poeta" miał na myśli...

gep/lamers^dial

100

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

@General S. Wyjątkowo nietrafiony przykład, a właściwie strzał we własną stopę, co w przypadku fanów lewicy jest raczej standardem. Po pierwsze to proszę bez demagogii, bo pojęcie wolnego rynku jest  rozciągliwe jak guma, tak więc należy sprecyzować o czym mówimy. Po drugie to tak się akurat składa, że Somalia jest dokładnie przeciwieństwem wszystkiego co się wiąże z cywilizowanymi gospodarkami kapitalistycznymi. Jest to kraj w zasadzie bez rządu, targany anarchią. Dodatkowo muzułmański, gdzie kochający ponoć pokój wyznawcy religii Mahometa (tak wielbieni przez niektórych członków naszego forum i wspierani na świecie przez wszelkiej maści lewicujących pięknoduchów) wyrzynają innowierców. A tak przy okazji to czy przypadkiem czerwoni towarzysze, ze zjednoczonej międzynarodówki, nie namawiali właśnie do anarchii i wynarodowienia w imię świetlanej i sprawiedliwej przyszłości oraz ponadnarodowego, utopijnego tworu? No właśnie.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2011-10-11 23:10:16)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.