Temat: 14MB card do Flaszki by Paskud

Yo! Może jest na forum jakiś chętny aby pozbyć się takowej karty? Mam tu na myśli zwłaszcza świeżo upieczonych posiadaczy CT60... Chętnie odkupię.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: 14MB card do Flaszki by Paskud

Sam szukam.... Zajrzyj na pl.comp.sys.atari lub pisz do Paskuda.

ps. Przenioslem watek do bardziej odpowiedniego dzialu.

3

Odp: 14MB card do Flaszki by Paskud

A dlaczego niby posiadacz CT60 mialby sie pozbywac 14 MB RAM ? Przeciez paskudowe 14 MB RAM to ST RAM, lezacy od $000000-$dfffff a instalowany TT-RAM w CT60 lezy powyzej 16 MB przestrzeni adresowej ? W zaden sposob to sie ze soba nie gryzie, a nawet powiem wiecej - warto miec oba typy pamieci wlasnie ze wzgledu na rozne wykorzystywanie tych pamieci przez rozne programy.

4

Odp: 14MB card do Flaszki by Paskud

Lewis: MASZ FALCONA?! :) Czy ja dobrze Ciebie zrozumiałem kolego?

MacGyver: Well, karta Paskuda jest na czarnej liście p. Czuby (producenta CT60) i zalecił się jej pozbycia, więc argumenty nasuwają się same...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: 14MB card do Flaszki by Paskud

mam. od kilku dni. dlatego szukam karty pamieci 16mb i koproca.

6

Odp: 14MB card do Flaszki by Paskud

Lewis: WOWNESS!! MOOOOORDA STARY! :***** hehe, zajebiśc*e! jakbyś potrzebował jakiegokolwiek stuffu'u - get in touch with me! :)

pozdrawiam :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: 14MB card do Flaszki by Paskud

Grey, nie rozumiem tylko dlaczego pan Czuba ma awersje do przelotki paskudowej - z tego co widzialem jest ona zrobiona elegancko i nie slyszalem, zeby miala zly wplyw na Falcon-a - czyzby pan Czuba bal sie konkurencji ? ;)

8

Odp: 14MB card do Flaszki by Paskud

Ja nie moge nazekac na Paskudna karte, bo niegdy nie mailem z nia problemow. Mam gdzes w domu jeszcze jedna, ale nie zmontowana, bez czesci.

9

Odp: 14MB card do Flaszki by Paskud

jest chyba takie cos na Allegro:
http://allegro.pl/show_item.php?item=17139700

"wszystko się kiedyś kończy......."