Temat: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

Czoł(gi)em,
Pewnie jakieś 2 tyg. temu każdy z Was, mający konto w allegro otrzymał informacje o rychłym wprowadzeniu zmiany wyglądu strony przedmiotu.
Wysłałem im jedną uwagę, mianowicie że na nowej stronie brak jest lokalizacji przedmiotu. Dostałem odpowiedź od automatu że cieszą się z mojego emaila, przekażą gdzie trzeba ale że odpowiedzi żadnej nie otrzymam.
Uwaga nie została uwzględniona. Jeżeli przy przeglądaniu allegro tez brakuje Wam tej informacji, to może jak napisze więcej osób to rozważą to jeszcze raz?

Do zgłoszenia użyłem linku podanego w tej ich informacji z 13.10 - Napisz do nas

Oczywiście w wyszukiwarce nadal działa filtrowanie na podstawie województwa, ale to tylko w wyszukiwarce, nie przy zwykłym przeglądaniu przedmiotów w danej kategorii czy z maila z subskrypcją, a poza tym województwo to nie to samo co jasna informacja o miejscowości.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

Hmm fajnie, że o tym piszesz bo mnie Allegro olało... Nic od nich nie dostałam. Warto napisać bo po co płacić za przesyłkę, jeśli okaże się, że przedmiot jest do odebrania w danym mieście.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

Jeżeli pisałaś przez formularz to powinnaś przynajmniej dostać z automatu numer zgłoszenia- ticket#
No ale oprócz tego ja też nic więcej nie dostałem więc zostałem olany tak samo.

Co do płacenia za przesyłkę, to po wygraniu aukcji nadal dostajesz dane sprzedającego więc z nich zorientujesz się czy potrzeba wysyłki.
Niemniej ja na podstawie lokalizacji często decyduję w ogóle czy brać udział w aukcji. Dlatego jeżeli też Wam brakuje tej informacji, zgłaszajcie im tickety. A nóż nas nie oleją w większej sile.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2011-10-29 12:43:21)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

Informacja o lokalizacji pojawia się, gdy sprzedający godzi się na odbiór osobisty.

5

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

Ło matko, rzeczywiście. Tylko po kiego grzyba schowali to na osobnej zakładce? Muszą się kurna we wszystkim wzorować na ebayu, nawet w złych rozwiązaniach? Było wszystko na widoku bez suwania i klikania to im przeszkadzało :(

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

Mnie się kilkukrotnie zdarzyło, że wylicytowany przedmiot odbierałem osobiście, nawet gdy sprzedawca nie określił, że możliwy jest odbiór osobisty. Po prostu po wymianie zdań drogą e-mail, sprzedawca zgadzał się na odebranie przedmiotu włącznie z zapłatą. Dotyczyło to zakupu droższych przedmiotów. Bez odbioru osobistego w takim przypadku nie było by mowy o licytacji/zakupie. Przynajmniej wiedziałem, że dany przedmiot znajduje się w moim mieście. Alledrogo dało ciała i świadczą o tym komentarze na ich forum.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-11-01 17:12:54)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

Jedno jest pewne, ktoś kto wprowadził te wszystkie  nowe "udogodnienia" to debil do kwadratu, i co zabawniejsze wziął pewnie za to niezłą kasę. Brawo allegro! Nie ma to jak strzelić sobie samemu w stope.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

8

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

@atari classic - nie raz już słyszałem teksty że Allegro strzeliło sobie w stopę... i co? i nic się nie dzieje. Ludzie jakoś nie odchodzą lawinami - niby ebay miał być takim serwisem, który zagrozi pozycji Allegro w naszym kraju i jakoś się nie sprawdziło pomimo wielu promocji ze strony ebaya w naszym kraju.
Generalnie zmiany zostały wprowadzone po wcześniejszych badaniach - tak twierdzi Allegro - jak jest w rzeczywistości to się nie dowiemy. Generalnie wygląd bardzo zbliżony do ebaya - chociaż to co było wcześniej na wierzchu (jak ceny przesyłek) i teraz ukryli to jest mniej wygodne ale mnie różnicy nie robi - trzeba się poprostu przyzwyczaić - większość nie lubi zmian ale i tak się do nich dostosuje bo ta większość i tak nie ma wyjścia.

9

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

serwis allegro.pl ma wszystko w dupie, to on rozdaje karty na rynku, tym bardziej, iż drugi co do popularności świstak.pl przestał być niedawno darmowy i co za tym idzie przestał być znaczącą konkurencją...

gep/lamers^dial

10

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

Kurna, jak na Allegro wrócić do małych fotek sprzedawanych przedmiotów?

Obecne są ZAogromne.

11

Odp: Allegro - zmiana "strony przedmiotu" - brak miejscowości

Albo mnie się zdaje, albo jednak uwzględnili sugestie i informacja o lokalizacji jest w każdej aukcji, nawet bez opcji odbioru osobistego.
Co prawda nie na stronie głównej aukcji tyko po kliknięciu we "Wszystkie opcje" pod Kosztami dostawy, ale dobre i to.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.