1

Temat: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

kapsel napisał/a:

Na zlot przyjechało o 16 osób za mało aby pokryć koszty imprezy. Daje to sumę 800 zł, którą Grey musi pewnie wyłożyć z własnej kieszeni... Apel był taki żeby kupować dodatkowe koszulki, ale moja propozycja jest taka, że może zrobimy symboliczną zrzutę? Każdy odmówi sobie kilku browarów i wspomożemy Greya, bo chyba naprawdę na to zasłużył i szkoda żeby musiał jeszcze do imprezy dopłacać skoro i tak załatwił dużo fajnych rzeczy. Co wy na to?

Panowie (bo panie nie płacą :P).
Osobiście chętnie się dorzucę do brakującej sumy.
Grey napisz ile zabrakło $$$ podaj numer konta i jedziemy.

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-11-15 10:35:40)

2

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Kochani, spokojnie. Dajcie mi siebie podliczyć :) Cześć osób już zakupiła dodatkowe koszulki, a bodajże 10 osób jest w kolejce :) Być może bardzo późnym wieczorem zrobię mały raporcik podsumowujący i taka ściepa będzie zbędna.

Cierpliwości! :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Towarzysze  pomożecie!!! POMOŻEMY!!!!! :)
http://www.youtube.com/watch?v=dv8TaCpoauk

No to jak co to nr. konta i jedziemy :D

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Ściepa może się przydac tak czy siak, będzie fundusz startowy na SV2K12 :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Adam ma rację. Powinniśmy robić ściepę wcześniej, żeby nie trzeba było z własnej kieszeni finansować.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

6

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

też jestem za tym !

7

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

No w tym przypadku to by było głupio jakbym nie uczestniczył, więc czekam na numer konta oczywiście.

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Ja już nawet dopłaciłem.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

9

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Adam Klobukowski napisał/a:

Ściepa może się przydac tak czy siak, będzie fundusz startowy na SV2K12 :)

Za, to samo (z mniejszym lub wiekszym powodzeniem) odbywa sie w przypadku Silesiaparty i Riverwasha. Oczywiscie sam chetnie dorzuce sie.

10

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Fundusz startowy jest bardzo dobry i jest też bardzo prosty - przedpłaty na wejściówki. :)

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Na konwentach miłośników fantastyki (np Polcon) często załatwia się to tak, że cena wejściówki rośnie wraz ze zbliżaniem się imprezy - a 'przy drzwiach' jest najwyższa. Dzięki temu można lepiej rozplanować budżet.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Jak już niektórzy napisali to wpłata powinna być z góry - też jestem za czymś takim.
Tutaj nie do końca dotarłem - ale też nie wpisałem się oficjalnie na listę, że będę. Dostarczyłem za to Gustawa.
Jak już grey obliczy to też się dorzucę.

13

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Grey: konto bo w ryj! ;)

gep/lamers^dial

14

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Dawaj nr konta:) bo jak nie to ... (tu wstaw to czego sie najbardziej boisz;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

15

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Grey: podaj ten nr, albo podaj moj ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

16

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

A można by przypomnieć link do strony z listą zapisanych? Chciałbym siebie sprawdzić, czy byłem liczony. Oczywiście chętnie się dołożę, jak tylko podane zostanie konto.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

17

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=8373 - post 23

18

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Też się chętnie dorzucę, choć zajrzałem tylko na chwilę. Grey, naprawdę wielki szacun za organizację. Podaj ten nieszczęsny numer konta, nie daj się prosić. :)

19

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Grey, jeśli nie dołożyłeś, to zbieraj na SV 2k12! Ludzie chcę płacić....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

20

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Jak najbardziej popieram. Taka impreza to inwestycja nie tylko czasu ale i kasy - człowieku załóż a potem się zwraca jakby chciało a nie mogło. A nie daj Bóg czasem się nie zwraca, bo ktoś nie dojechał, zapomniał itp. Byłem skarbnikiem w klasie to wiem jak to wygląda. A Grey może w pewnym momencie napotkać na ścianę pod tytułem - nie mam za co zrobić następnego SV.

Dlatego chętnie się dołożę do brakującej kasy. I jestem jak najbardziej za wpłatami z góry na konto - to po prostu upraszcza życie (np. ostatnio jak jemioł szukałem czynnego bankomatu co w okolicach Łąkowej nie jest proste :) )

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

21

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Jeśli masz na myśli SV2k11 i okolice, to był w biedronce.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

22

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Wiem o tym :) Problem polegał na 11 listopada :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

23

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Zrzucajmy się i po nowym roku kto może, to pomaga w organizacji SV 2k12, Grey nie może być tak obciążony!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

24

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Moje konto:

Michał Michałowski, Gdańsk

POLBANK

58 2340 0009 0410 1030 0000 9579

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-12-20 15:33:48)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: Sv2k11 kasa/osoby które nie przyjechały..

Takie dane tak publicznie "wystawiać" ?