Temat: Jakie LCD TV uzywacie

Dalem do balaganu bo .... jakos tak.

Panowie (i Panie), jakie TV LCD uzywacie z Atarynkami ?
Wiem ze czesc ludzi uzywa LG M227WD i zlacza S-Video ale ten model nie jest juz w sprzedazy, a jego nastepcy nie maja wejscie S-Video.

2

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

używałem do nie dawna takiego asus-a:
ASUS 22T1E 22

Ale muszę zmienić domowy duży tv lcd na coś nowszego i
podpinam się pod pytanie bo szukam tv '32 bądź '42 ale ze złączem s-video i naprawdę ciężko taki znaleźć :(

3

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Wlasnie w tym problem ze malo telewizorow teraz ma zlacze S-Video.


BTW. Czy posty z czesci Balagan nie pokazuja sie na glownej stronie AA ?

4

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Ja korzystam Funai LT 6 M 32 BB i sprawuje się nieźle, niestety nie ma MPEG4 także jego dni są policzone :(

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

mam Samsung TV LCD 19 + komputer secam & interface video RGB made in Simius + kabel scart RGB = obraz zyleta !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

A jakiś tv- lcd (led?!) '32-42 ktoś poleci z s-video??

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

32-42 do atarynki ??? to tetris ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Tylko przy takim rozmiarze docenisz ten szlachetny szlif pixeli... A na serio - podłączyłem atarkę pod 42 LCD HD i nie jest źle - o ile nie siedzisz metr od ekranu

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

no , pozostaje tylko odpalic Samantha Fox Strip Poker ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Bitman'Resurrection napisał/a:

32-42 do atarynki ??? to tetris ...

Muszę kupić większy tv lcd, raz na jakiś czas podłączę pod niego atarkę, tylko chcę aby było pod co podłączyć :)
Synek dobił mojego 5letniego tv lcd samsung-a '32, więc pomógł mi w tym momencie wejść w świat led :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-12-27 22:58:15)

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

AS ...
no , ale zawsze mozesz znalesc jakis uzywany " vintage LCD z epoki dinozalrow "  do atari 8 bit

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Bit,
Mój tv lcd który stoi w salonie miał wypadek, więc chcę go zmienić, ale od razu aby działał z atarką, więc musi mieć s-video.
Mam małego tv asus-a '22 który ma s-video i działa pięknie z atarką ..

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Monsoft napisał/a:

jakie TV LCD uzywacie z Atarynkami ?

Sporadycznie używam do ST takiego czegoś: "Denver 7" WIDE TFT LCD COLOR TV".
Taaaaki mały. Na wyjazdy może być, czy coś.
Ujdzie.

http://cache2.osta.ee/i/auctions/large/69/d4/0b2a66f5f448f0109de2ea1b9fa9d469.jpg

Ostatnio edytowany przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM (2011-12-28 00:30:01)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

14

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Telewizor FUNAI 19" LCD LH850-M19
po scarcie ATARI ste
po S-video ATARI xl/xe

15

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

No ja szukam takiego w przedziale wielkosci od 19"-22" najlepiej z S-Video. Jak nie znajde to chyba skoncze na jakims LCD z zlaczem SCART lub najlepiej dwoma. Taki np jak ten LG M227WDP

@YERZMYEY: Ja ostantio uzywalem mojej ramki LCD jako monitora do Atarynki.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2011-12-28 16:22:39)

16

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

LG flatron m1721A, niezawodny i da sie podlaczyc wszystko od zx 81 zaczynajac a konczac na pc.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

17

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Ja używam Samsunga 711MP. Działa doskonale z Atari ST(e). Z 8 bitowym Atari podobno też działa dobrze. Co prawda te monitory nie są już produkowane, ale od czasu do czasu pojawiają się na allegro i innych serwisach. Mnie się udało go kupić za 150 zł :)

pawel napisał/a:

Ja korzystam Funai LT 6 M 32 BB i sprawuje się nieźle, niestety nie ma MPEG4 także jego dni są policzone :(

Eee tam :) Wystarczy dokupić dekoder i dalej będziesz mógł korzystać z tego telewizora.

Ostatnio edytowany przez marcin1040stfm (2011-12-28 16:50:01)

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

18

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

@marcin1040stfm - kolejne pudełko przy TV... ehh... mam i tak chrapkę na coś większego.

19

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

LG M1717A - wlasciwie to samo co Zaxona.

20

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Wiekszosc TV ktorych uzywacie juz nie ma juz na rynku (nawet na ebay'u).
Zastanawiam sie czy po zlaczu EuroScart tez da sie uzyskac zadowalajacy obraz.

21

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

No pewnie, w końcu w EuroScart także jest S-video, kwestia odpowiedniego kabelka.

22

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Monsoft, Duddie takie robi.

Ostatnio edytowany przez secon (2011-12-29 13:53:53)

23

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Ciekawe czy cos jest magicznego w takim kablu (jakas elektronika) czy to zwykle polaczenie z wyjscia monitorowego malej atarynki do Scart.

24

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Jacques napisał/a:

No pewnie, w końcu w EuroScart także jest S-video, kwestia odpowiedniego kabelka.

I niezgodnego ze standardem sprzętu - bo tylko w takim na peritelu masz Y/C (czy dajmy na to różnicowy).

wszystkie trzy strony świata

25

Odp: Jakie LCD TV uzywacie

Większość obecnie produkowanych TV i monitorów z wejściem Scart nie wspiera s-video niestety.... Uznano, że S-video nikomu jest niepotrzebne w dobie HDMI, więc nikt sobie tym nie zawraca głowy.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...