1,076

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzeniu napisał/a:

może i rynsztok ;) ale przynajmniej nie kłamię i przede wszystkim nie robię tego w celu osiągnięcia określonych dóbr materialnych lecz z chęci poinformowania publiki jak w tym kraju można łamać prawo i przy okazji nieźle się bawić cudzym kosztem ! Nie ma nic gorszego niż świadomość bycia oszukiwanym.

moze nie klamiesz, ale jezykiem nacechowanym emocjami jednak ukrywasz tresc przekazu, glowny nacisk kladac na zgnojenie oponenta, w ten sposob narzucajac mu (o ile sie podporzadkuje gnojeniu) wlasne zdanie.
to jest metoda i o. rydzyka (zakrzyczenie wlasnymi "racjami", mowienie prawdy, ale tylko tej wygodnej jej czesci), jak i jarkacza (granie na emocjach to jedyne co im wychodzi, bo specjalistow chyba w żadnej dziedzinie nie maja).

btw. gepciu - widze ze obaj uzywacie tej rozemocjowujacej metody - do nieczego (dobrego) ona nie prowadzi. nie wiem ktory zaczal, ktory od ktorego sie ta metoda zarazil, ale moze teraz lepiej wyscigi w tym kto zacznie odcinac emocje/przezwiska/wyzwiska od tresci, ktora chce przekazac?

Ostatnio edytowany przez jellonek (2012-01-20 12:55:49)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,077

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jak tu nie mieć emocji w momentach kiedy słyszy się takie a nie inne dziwactwa w tym kraju ?

Nie chcę nikomu narzucać własnego zdania. Być może używam niezgrabnego języka kiedy wypowiadam się o zaistniałych sytuacjach czyniąc z tego w/g Ciebie gnojenie. W takim razie zdecydowanie muszę zmienić sposób mojej wypowiedzi nie zmieniając sedna treści przekazu :)


http://wiadomosci.wp.pl/title,Palikot-w … caid=1dc5e
I my mamy poważnie traktowac polityków ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-01-20 13:01:45)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,078

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

jell: ja chciałem uzyskać tylko odpowiedź na pytanie które samo się nasuwa gdy przejrzysz wszystkie posty grzenia, gadamy/piszemy o sytuacji w Polsce i co jakiś czas wpier... się między przysłowiową wódkę a zakąskę grzeniu ze swoimi wrzutami na KK (choć on teraz pewnie nabazgra, że atakuje tylko RM, co jest bzdura bo wystarczy pobieżnie przejrzeć posty). Jak przelecisz te jego chaotyczne wrzuty to pojawia się obraz małego, kipiacego nienawiścia, nikczemnego  człowieczka (typu prezio Jaro), który siedzi przez monitorem i nerwowo przegląda zasoby internetu by tylko "dojebać czarnym" i ich wyznawcom. No niestety tak wygląda historia tej choroby jak popatrzysz na to "z deka" z boku...

gep/lamers^dial

1,079

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

gep: Nie mam nic przeciwko wierzącym, wierze, w jakiejkolwiek formie czy postaci. To indywidualna sprawa każdego. Nie podoba mi się jedynie to kiedy wiarę wykorzystuje się do manipulowania ludźmi.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-01-20 13:06:10)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,080

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

tymczasem zamknięto megaupload.com

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Run … omosc.html

gep/lamers^dial

1,081

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Korzystałeś :) ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,082

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

korzystałem, swojego czasu jedno ze źródeł zdobycia wielu pozycji książkowych, które nie ukazały się na polskim rynku, czasem jakiś stary albumik sie pociągnęło

gep/lamers^dial

1,083

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czy moja odpowiedź na Twoje pytanie rozwiała wszelkie wątpliwości ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,084

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Czy jest możliwe by narodowa bijatyka PO vs PiS oraz GW vs GP ominęła te forum nawet w bałaganie?

Też mam swoje typy na złodzieja, idiotę i megalomana roku ale tutaj wolałbym na ten temat dyskusji nie czytać. A tak już jest że często najzupełniej rozsądni i sympatyczni ludzie gdy dochodzi do polityki dostają ślinotoku i rzucają się przeciwnikom do gardeł.

Sam się potrafię zacietrzewić. Ale po co?

Ostatnio edytowany przez conrad (2012-01-20 13:57:17)

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

1,085

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ja tam jestem za podpisaniem pokoju, tyle że granice sa tak obsadzone jak między Seulem a Phenianem i pewnie za jakis czas ktoś znów odpali pocisk balistyczny...

gep/lamers^dial

1,086

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

gep: sam jestem mocno anty KK wiec pewnie nawet nie zauwazylem, albo po prostu zlalem jak wiekszosc jego postow.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,087

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ale o so chodzi ... ???  KK , ponoc zagra w PSG ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

1,088

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gepard&grzynio: tyle spędzacie czasu na pisaniu swoich mądrości na tym forum, że już teraz się nie dziwie dlaczego Wam tak źle w Polsce. Może weźcie się do jakiejś prawdziwej roboty?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

1,089

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

rozwiń prosze co rozumiesz przez prawdziwą robotę?

gep/lamers^dial

1,090

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

sqward napisał/a:

Gepard&grzynio

grzeniu

Ja na pracę nie narzekam. Wręcz przeciwnie :) :) Prawdziwa robota ? Ło co choziii ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,091

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

gepard napisał/a:

http://www.europa21.pl/wiadomosc/12003- … ie_lewakow
zgadzam się prawie na całej długości frontu :)

Wstęp: "Właściwie mógłbym zakończyć na jednym zdaniu. Bo mam IQ sporo powyżej przeciętnej...".  Move along, nothing to see here. Tl, dr.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

1,092

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

gepard napisał/a:

tymczasem zamknięto megaupload.com

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Run … omosc.html

A potem padły strony departamentu sprawiedliwości USA, Universala, MPAA, RIAA, na FBI też były zakusy ;)
A 26 stycznia polska ma podpisać porozumienie ACTA :(

grzybson/SSG^NG

1,093

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ciekawie jakie będzie to miało przełożenie na takie serwisy jak ten tutaj, bo może sie okazać że za jakiś czas słowo "Atari" bedzie na cenzurowanym, ktoś zaciągnie Boulder Dasha czy innego Galaxiana a tu mu brygada RR zjedzie po linach z helikopterów, wpadając jak Mikołaj przez komin wprost do salonu i łapiąc na gorącym uczynku z joyem w ręku ;)

gep/lamers^dial

1,094

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przez prawdziwą robotę rozumiem coś, co przynosi wymierne efekty w postaci nie jęczenia na forum przez cały dzień :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

1,095

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ja rozumiem sqward że czujesz się w swojej robocie człowiekiem spełnionym, stąd pewnikiem samozadowolenie, ale nie wszyscy tak mają... i nawet jeśli ze strony ekonomicznej wiedzie się komuś nienajgorzej, to stado urzędasów próbuje każdemu życie wypełnić przeszkodami i pułapkami, ot taka dola/niedola w "nowoczesnym" państwie a ze swoje strony moge tylko nadmienic że zapierdalam w życiu i sie nie obijam, dlatego też chciałbym by ta charówa przełozyła się na jakis tam poziom życia moich dzieciaków.

gep/lamers^dial

1,096

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

gepard napisał/a:

a ze swoje strony moge tylko nadmienic że zapierdalam w życiu i sie nie obijam, dlatego też chciałbym by ta charówa przełozyła się na jakis tam poziom życia moich dzieciaków.

no widzisz gep, chociaż w tym się zgadzamy :) inni z pewnością też !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,097

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzybson napisał/a:
gepard napisał/a:

tymczasem zamknięto megaupload.com

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Run … omosc.html

A potem padły strony departamentu sprawiedliwości USA, Universala, MPAA, RIAA, na FBI też były zakusy ;)
A 26 stycznia polska ma podpisać porozumienie ACTA :(


właśnie udupili sejm.gov.pl

████▓▓▓▓╬╬▓█████╬╬╬╬╬╬███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█ ███▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬▓██╬╬╬╬╬╬▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█ ████▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█ ███▓█▓███████▓▓███▓╬╬╬╬╬╬▓███████▓╬╬╬╬▓█ █████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬█ ███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█ ████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█ ███▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█ █████▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█ █████▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██ █████▓▓▓▓▓████▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██ ████▓█▓▓▓▓██▓▓▓▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██ ████▓▓███▓▓▓▓▓▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█▓╬▓╬╬▓██ █████▓███▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓╬╬╬╬╬╬╬█▓╬╬╬╬╬▓██ █████▓▓█▓███▓▓▓████╬▓█▓▓╬╬╬▓▓█▓╬╬╬╬╬╬███ ██████▓██▓███████▓╬╬╬▓▓╬▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬▓███ ███████▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬████ ███████▓▓██▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████ ████████▓▓▓█████▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█████ █████████▓▓▓█▓▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓██████ ██████████▓▓▓█▓▓▓╬▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓███████ ███████████▓▓█▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████████ ░███░█████░░███░░███ █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█ ░██░░░░█░░░█░░░█░███ ░░░█░░░█░░░█░░░█░█ ███░░░░█░░░░███

we are legion... :)

gep/lamers^dial

1,098

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie tylko Sejm....po kolei wszystko w gov.pl znika

1,099

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Biuro prasowe rzadu dementuje atak, twierdząc że to tylko awaria. A tymczasem na koncie twitterowm Anonymous pojawiły się hashe: #TANGODOWN, #OpMegaupload i "TANGO DOWN - sejm.gov.pl  hehe :) te łajzy rządowe nie umieją sie przyznać, choć może być i tak że oni tak naprawdę nie wiedzą co się dzieje i szukają odłączonej wtyczki od routera :)

WE ARE LEGION. WE DO NOT FORGIVE. WE DO NOT FORGET. EXPECT US   oj to będzie nośne hasło w tym roku

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-01-21 23:20:32)

gep/lamers^dial

1,100

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Trochę odpuściło i wyświetla się baza dokumentów. Baza Lotus Notes/Domino.