Temat: Dziękuję za to, że ATARI wciąz żyje !!!

Kochani dziękuje Wam za stronę, za programy, za to, że jesteście, że Atari wciąz zyje. Jestem Atarowcem "od urodzenia" i mam ogromny sentyment do tego sprzętu. Nie raz powracam wspomnieniami do dawnych lat. Dziękuje Wam całym sercem.

Pozdrawiam
Marcin "Mi"

Pozdrawiam
Marcin

2

Odp: Dziękuję za to, że ATARI wciąz żyje !!!

Hej, więc myślę, że zobaczymy Cię na Last Party?

Sikor umarł...

3

Odp: Dziękuję za to, że ATARI wciąz żyje !!!

Z ogromną przyjemnością spotkałbym się z Wami, ale niestety od kilku lat już się wybieram i zawsze coś się stanie tak, ze nie moge wyjechać, a to praca, obowiązki itp...
Niedawno zakupiłem sobie Atari z Qmeg-iem itp... nie znam sie na elektronice, aby samemu lutować, robic płytki itp... ale będe kupować wszelkei rozszerzenia do Atari i będę wierny ATARI do końca mych dni życia.

P.S.  Słyszałem o kilku grach np. Misja i inne z platformy ATARI XL/XE które są utworzone na PC. moje pytanie jest takie gdzie mógłbym znaleźć te gry i skąd je ściągnąć? Chcę porównać oryginały atarowskie z tym wydaniem grzybowym.

Z góry dziekuję i pozdrawiam
Marcin "Mi"

Pozdrawiam
Marcin

4

Odp: Dziękuję za to, że ATARI wciąz żyje !!!

sprobuj poszukac google'm.........a nóz widelec sie uda.

gep/lamers^dial

5

Odp: Dziękuję za to, że ATARI wciąz żyje !!!

.......P.S.  Słyszałem o kilku grach np. Misja i inne z platformy ATARI XL/XE które są utworzone na PC.........

Misja na grzybie ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Dziękuję za to, że ATARI wciąz żyje !!!

Pewnie chodzi o Electro Body
http://www.staregry.pl/index.php?con=sz … tro%20Body
Z "atarowskich" gier znajdziesz tam również np. River Raid, Robbo, Seven Cities of Gold, Ace of Aces czy Silent Service...

---> atarowiec od 1984r. <---

7

Odp: Dziękuję za to, że ATARI wciąz żyje !!!

Dziękuję z całego serca.
Mam jeszcze jedną probę, chciałbym zakupić interfejs SIO2IDE. Mam kilka dysków około 1Gb i chciałbym od kogoś odkopić taki interfejs aby można byłoby podłączyć dysk do ATARI 65XE. Jezeli jest ktoś kto zna się na tym, to proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Marcin

8

Odp: Dziękuję za to, że ATARI wciąz żyje !!!

Nie mam pojęcia kto to robi? Pasiu mógłby zrobić, ale czy znajdzie czas?