1

Temat: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

Przyszedł czas bym do swej handheldowej kolekcji dołączył Lynx-a :) Zatem jeśli ktoś ma chęć pozbycia się tego handhelda ( nieważne czy MK.I czy MK.II - biorę oba :)...) to proszę  o kontakt w tym wątku. Zaczynam od tego forum, później będe szukał gdziekolwiek. Nie musi być full box folia itp, ponieważ i tak go otworzę i będe na nim grał (wszak to sprzęt do gry a nie na półkę; na półkę to są książki ;)...) Nie musi być też z grami, ponieważ te już sobie później zakupie.
Handheld dołączy do mojej póki co skromnej kolekcji ręcznych konsolek. Na zdjęciu większa jej część:

PunBB bbcode test

Przy okazji pochwalę sie moimi ostatnimi nabytkami, sprzed kilku dni:


Zupełnie nieznana u nas konsolka Tiger Electronics Game.com wraz z grą Light Out (notabene gierkę da się przenieśc spokojnie na Atari XL/XE)
PunBB bbcode test


Popularny szczególnie w Japonii handheld Bandai Wonderswan wraz z kilkoma gierkami w wersji box, w tym z japońska wersją Romance of the Three Kingdoms 2 ( o grało się w jedynkę na Amidze, w sumie tej gry brakuje na ST jesli chodzi o strategie)
PunBB bbcode test

Jego bezpośredni następca Bandai Wonderswan Color z jakimś typowo japońskim game thrillerem :)
PunBB bbcode test

Dosyć rzadki juz dziś handheld NEC PC-Engine zwany także NEC GT-Turbo lub po prostu TurboGrafx16 wraz kultowym Street Fighterem II
PunBB bbcode test

Ostatni nabytek to Neo Geo Pocket , którego to wersje Color miałem wcześniej, wraz z dwoma bijatykami
PunBB bbcode test


Przy okazji także nabędę jakieś inne handheldy lub jakiekolwiek do nich akcesoria. Więc jeśli komus coś tam zalega po szufladach to proszę o kontakt :)

gep/lamers^dial

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

Lynxy często bywają na Allegro.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

Ponieważ będę zaniedługo wyprzedawał swoją kolekcję(atari falcon, kilka atari ste, jakieś amigi), mogę sprzedać również lynxa II. Stan bez rys i przebarwień czyli bez zastrzeżeń, w komplecie gra shadow of the beast. Brak pudełek i zasilacza, na bateriach oczywiście działa, wszystko sprawne.
Chciałbym 150 PLN.

4

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

Ja chętnie wszedłbym w posiadanie Falcona, desktop bez przeróbek.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

5

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

Więc proponuję PW. Mogę podać tel. Jestem z Wawy.

Ostatnio edytowany przez solarnik (2012-01-06 16:14:50)

6

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

rezerwuję Lynx-a :) pytanie jeszcze jakie masz STe dokładnie?

gep/lamers^dial

7

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

Mam cztery 520 ste. Dwa piękne i dwa do lekkiego odżółcenia, wszystko angielska klawiatura(Falcon 14mb i amigi tez ang.). Po sprawdzeniu u znajomego elektronika, poprawione zimne luty więc mysz/joystick działa bez zarzutu ;-). Wszystkie sprawne z wyjątkiem jednej stacji dysków(zajmę sie tym niedługo). W każdym ste siedzi rozszerzenie pamięci:dwa z nich kupiłem jako 4mb, na jednym jest naklejka gwarancyjna na 1mb, czwartego nie potrafię sprawdzić bo chyba nie mam u siebie żadnej dyskietki typu sysinfo-ale jeszcze poszperam. Myszy, joysticki...mogę podać więcej info ale nie chciałbym tu jakoś wejść w "konflikt" z regulaminem.

8

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

private message on tour :)

gep/lamers^dial

9

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

a co tam, walne w tym poście, bo mnie ten nius zaskoczył mocno:

http://www.ppe.pl/news-13342-Neo_Geo_Po … o_gry.html    :D NEO GEO RULEZ!

gep/lamers^dial

10

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

Dla mnie bomba ! Jak się pojawi od razu biorę ! 7-8 lat temu była wyprzedaż w którymś z hipermarketów klasycznej Neo-Geo Color. Spóźniłem się nieco:/

Niebawem w produkcji a potem w sprzedaży ma pojawić się Pandora: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2201244.html

PS Vita: http://www.youtube.com/watch?v=Ni--QnZkRnw szkoda że bez 3D i w dodatku z nowym nośnikiem NVG :/ Pod koniec lutego premiera w Polsce !

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-01-26 22:23:35)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

11

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

onegdaj zapisałem sie na preorder do Pandory i czekam...czekam i czekam....jak zobaczę/dotknę to uwierzę :)
Vite też pewnie za jakiś czas łyknę, bo nęci ten touchpad od spodu, moze dać nowe mozliwości

tymczasem Chinole postanowili pójść w szranki w opensource handheldy i proponuja alternatywę dla  konstrukcji opartych na linuksie - w oparciu o androida 2.2:

http://www.gp32x.com/board/index.php?/t … s-ydp-g18/

kilkanaście dni temu widziałem na allegro to ustrojstwo w cenie równe 500PLN i pogadałem ze sprzedającym który to sprowadza, tyle że w opisie walił takie bajki o sprzęcie ( typu PS Vita wysiada, wszystkie konsole to miękkie fajki przy tym, na winUAE pod androida lepiej się gra niz na oryginalnej amidze i inne tego typu głupotki) że nasza korespondencja zakończyła się kłótnią :)

gep/lamers^dial

12

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

Witam,
Czy Falcon jeszcze aktualny?

13

Odp: Kupię...zanabędę...wejdę w posiadanie

http://www.youtube.com/watch?v=DBieuVnAU-w&feature=related   arghhhhh!!!!!! Zodiac! chyle czoła

gep/lamers^dial