1

Temat: De JET kontratakuje

Witam wszystkich :)

Jestem tu sporadycznym gościem (niestety), ale teraz jest ku temu okazja.
Pamiętacie, że 20 lat temu Hans Kloss wszedł na rynek? Ta data dziwnie zbiega się w czasie z wejściem Hansa Klossa na ekrany kinowe (ale to mniej istotne). Bardziej istotne jest, że 20 lat po premierze Klossa na Atari, wypuszczam na rynek swoją najnowszą grę: The ShootAR - zupełnie nowy gatunek gry, coś czego jeszcze nie było. Pierwsza na świecie strzelanka w rzeczywistym świecie. W chwili obecnej wypuściliśmy grę w wersji na Androida, iPhone jest w przygotowaniu.
Jak myślicie, czy ta gra ma szanse odnieść podobny sukces jak Kloss?
Gra jest do ściągnięcia w Google Play (Android Market): https://play.google.com/store/apps/deta … ga.shootar

Pozdrawiam,
Dariusz "De JET" Żołna
CEO @ Future Reality Games

2

Odp: De JET kontratakuje

Napisz klosa #2 na Atari to chętnie zakupię oryginał jak 20lat temu :P
Od razu piszę że cena mnie nie interesuje :)

3

Odp: De JET kontratakuje

AS... dokładnie, i ja bym się pisał na oryginała ale jak sądzę Dariusz nie napisze tego:(

4

Odp: De JET kontratakuje

Hehe, prowokatorzy :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

5

Odp: De JET kontratakuje

A wiec udalo sie doprowadzic projekt to sprzedaży :) Gratuluję!
Mialem okazję niecały rok temu w Szczecinie testowac prototyp i przyznam ze widzialem wtedy masę potencjalnych problemow dla tego projektu. Ciesze sie ze udalo sie je rozwiazac.

Gra jest nowatorska i chocby dlatego powinna odniesc sukces w zalewie kolejnych klonow angry birdsow.
Poki co niestety nie przetestuje bo nie jest kompatybilna z moim Galaxy mini. Ale zaraz namowie kogos z kolegow zeby sciagnal to obejrzę :)

Odp: De JET kontratakuje

... Produkt jest niedostępny w twoim Kraju (???)

(Niemcy)

7

Odp: De JET kontratakuje

Posieję trochę defetyzmu, ale największym wg mnie osiągnięciem tej gry będzie wyznaczenie ścieżki, którą nie należy podążać. Naprawdę wyobrażacie sobie pseudo-paintballowców biegających z telefonami jak ludziki na http://youtu.be/iOEVhZSQIeM?

8

Odp: De JET kontratakuje

Przytakne LAoo. Jakos idea tej gierki nie rzucila mnie na kolana. Tzw. rozszerzona rzeczywistosc (jesli pod to gra ma podchodzic) wolno przebija sie do przecietnego Kowalskiego. Na razie wyglada to na modny bajer niz przelom technologiczny. :D

Zrobic KLOSSA #2 to co innego! Jestem ZA.

W ogole na Atari DeJet byl master, wrecz idol. A po (przymusowej?!) przesiadce na PC/konsole troche sluch o nim zaginal, kiedys czytalem w pismie growym, ze Darek robi(l) cos a'la SPY MASTER na wieksze (od Atari) komputery, ale chyba szału nie bylo.... ;o

Ostatnio edytowany przez Dracon (2012-03-19 19:37:51)

9

Odp: De JET kontratakuje

Targetem dla tej gry chyba raczej jest mlodszy uzytkownik niz taki przed 40. Mysle, ze dziecaki w szkolach beda sie ganiac w ten sposob po klasach czy kiblach w czasie przerwy lub okienka. Pomyslcie co sie bedzie dzialo w autokarze podczas dlugiej podrozy na wycieczce szkolnej. Dzieciaki zrobia jatke chowajac sie za fotelami, ktore beda przypominaly okopy :)

10

Odp: De JET kontratakuje

Zwłaszcza że nie jest to nowy pomysł. jakies 10 lat temu ktoś (nie pamiętam, kto, jacyś studenci na dyplom, do wygooglania) zrobili Quake I w ten sposób. Wtedy wymagało to noszenia na pasku czegoś w rodzaju wearable PC, komunikowało się przez WIFI a obraz wyswietlalo na goglach typu VR. Także pisanie że jest to przełom jest trochę na wyrost. Po prostu technologia obecna umożliwia wdrożenie takich gier na masową (mikro)skalę.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

11

Odp: De JET kontratakuje

"This app is incompatible with your phone" :( - Xperia X10 Mini Pro z andkiem 2.1.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

12

Odp: De JET kontratakuje

na xperi arc s chodzi ale gra wymaga zalogowania sie na facebooku (problem)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.