Temat: Kompletny Laik ma Pytanie.

Witam Wszystkich,
Na początek chciałbym zaznaczyć, że jeśli chodzi o Atari jestem kompletnym Laikiem. Grałem na nim mając lat... 6?
Jeżdżąc do Austrii do mojego Świętej Pamięci Pradziadka już tylko myślałem, że sobie pogram na czarno-białym telewizorze trzymając JoyStick Atari w dłoniach.
Teraz troszkę dorosłe i gdzieś w ciemnych ostępach swojej piwnicy wygrzebałem Atari, ale nie wiem jakie to jest, nie znam modeli, ani specyfikacji tego sprzętu. Chciałbym żebyście mi powiedzieli jako znawcy i ludzie interesujący się tymi konsolami, co to za model i tak dalej oraz ile ta konsolka jest warta, jako że jestem studentem, ciśnie mnie kasa, a Atari jest mi nie potrzebne to chciałbym się dowiedzieć. Nie mam do niego kabli ani od TV, ani zasilacza, ale mam ok. 40 Kardridży z grami. Dziadek mi powiedział, że na strychu znajdę kolejne Atari i mam zamiar się jutro wybrać, na małe "grzebańsko", ale na razie chcę wiedzieć jaką kwotę mogę wziąć za tą konsolkę z dwoma Joy'ami i dokładnie 43ema Kardridżami.
A oto konsolka:
http://desmond.imageshack.us/Himg842/scaled.php?server=842&filename=zdjcie045r.jpg&res=medium
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Baronek (2012-03-22 21:20:21)

2

Odp: Kompletny Laik ma Pytanie.

Atari 2600 Jr. Razem z kontrolerami max 50 zeta.
Kartridze zalezy jakie tytuly. od 10 do 10000000000.
Pozdro

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-03-22 21:35:05)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3

Odp: Kompletny Laik ma Pytanie.

A Kardridże?

4

Odp: Kompletny Laik ma Pytanie.

@syscall napisał, zależy od kartridża, jeden 10zł inny 50zł a jeszcze inny więcej.

5

Odp: Kompletny Laik ma Pytanie.

na to 10000000000 bym się nie napalał.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2012-03-23 01:15:39)

6

Odp: Kompletny Laik ma Pytanie.

Przecież można zawsze wystawić na Allegro od złotówki i się przekonasz ile jest warte ;)

7

Odp: Kompletny Laik ma Pytanie.

to 1000000 to przesada :) ale wystarczy pamietac za ile poszedl super rare Air Raid na 2600 zeby pojac ze w sumie cena moze byc dowolnie duza :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021