26

Odp: Nie wiem czy było - program Computer Chronicles, "Amiga versus Atari"

ja, znowu mnie dyskusja ominęła ;) znów dyskutujecie sobie na dwoma trupami? to naprawdę zakrawa na pociąg do nekrofilii .... Atari, Commodore czy inne niezyjące dzis firemki....jeśli chodzi o gry to i tak pozamiatało wszystkich Nintendo :) OLE!

gep/lamers^dial

27

Odp: Nie wiem czy było - program Computer Chronicles, "Amiga versus Atari"

gepardex, jak by nie patrzeć to to forum poświęconej jest właśnie trupom :)

no ale dobre trupy nie są złe,

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

28

Odp: Nie wiem czy było - program Computer Chronicles, "Amiga versus Atari"

racja Cyprian, narzekają jakie to badziewne dyskusje itp. a nie dość, że to sekcja bałagan to na dodatek np. Gepard ma w swojej stopce ze 30 trupów i jeszcze się tym chwali :P, a ja se nie moge powiedzieć, że mi się MEGA STE podoba, bo sie sqward krzywi... przeca nikt mu nie każe tu właźić :P

/l\tari

29

Odp: Nie wiem czy było - program Computer Chronicles, "Amiga versus Atari"

Nekrofile i tyle! ;)

30

Odp: Nie wiem czy było - program Computer Chronicles, "Amiga versus Atari"

dynamike2010 napisał/a:

Gepard ma w swojej stopce ze 30 trupów

true true :)

gep/lamers^dial

31

Odp: Nie wiem czy było - program Computer Chronicles, "Amiga versus Atari"

obcowanie z trupem jest w polsce karalne

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org