1,376

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

a o czym jest ten wątek? może wsztrzelę się do dyskusji cytatem, "są tacy co mają gorzej, ale da się zauważyć też takich co mają lepiej"...

1,377

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

seban: no sam mialem to napisac... tez mnie wkurwia gdy oponent, z ktorego jedyna-sluszna opcja sie nie zgadzam, zaklada ze jestem tefauenowym/POwinowatym lemingiem, podczas gdy obie opcje, w tym ta sluszna uznaje za robienie sieczki z szarej masy miedzy uszami.

syscall: nie wiem dlaczego, ale automatycznie mi sie wlaczylo przy twoim tekscie "skrzydełko czy brzózka"

bezrobotny: o dupie maryny. prosze, przynajmniej tu nie wrzucaj swoich 3 groszy...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,378

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Seban, rozpisałeś się nieziemsko, ale gdyby tak całą zawartość twojej wypowiedzi, niosąca jakąkolwiek treść, zagęścić to zasadniczo mógłbyś ją zamknąć w 3 zdaniach. Zechciej również zauważyć, że pomimo mojego dość ekspresyjnego języka, to raczej staram się unikać fekalnych porównań i odniesień. Nawet gdy rozmawiamy o polityce. Gdybyś jednak jeszcze kiedyś zechciał wypowiedzieć się ad rem, to służę swoją osobą i oczywiście nacjonalistyczno-katolicko-ciemnogrodowym profilem.

@Jellonek
To co napisałeś o automatycznym klasyfikowaniu kogoś do innego obozu polityczno-światopoglądowego jest bardzo śliczne i z założenia słuszne. Tyle tylko, że Seban jest akurat ostatnia osobą, która powinna mi to wyrzucać. Dlaczego? Otóż pozwolę sobie przypomnieć jego pierwszą w stosunku do mnie wypowiedź (z tego wątku zresztą) kiedy to nie zgadzając się z moimi poglądami bardzo ładnie i gładko ometkował mnie politycznie. Oddajmy głos Sebanowi.

seban napisał/a:

@atari classic: bez obrazy... nie wiem czy się  bo się obrazisz za to co napiszę (dlaczego o tym na końcu). Otóż historia jest długa dość, mam kolegę był normalnym młodym człowiekiem, rozmawiam z nim często... otóż poszedł on drogą jakby to powiedzieć... nie mogę znaleźć odpowiedniego określenia, mogę spróbować to opisać...

Otóż jakimś trafem trafił on kręgi katolików związanych z kręgami pana R. z Torunia, oraz jak mniemam ultra-prawicy. Stał się zagorzałym obrońcą poglądów pewnej partii i prezesa Jarka. Wierny słuchacz radia M. oraz TV T####. Dlaczego o tym wspominam? Bo mówicie (ten mój kolega i Ty) dokładnie takimi samymi zdaniami.... używacie tych samych słów, normalnie jakbym zrobił "kopiuj i wklej". Znam jeszcze parę osób mających podobne poglądy, zachowują się i mówią dokładnie tak samo... powtarzają jak mantrę te same stwierdzenia i tezy. Mają zbiór wspólnych wrogów (komuchy, obecny rząd, ateistów, tvn, gazetę, homoseksualistów, itd.) oraz jedynie słuszne rozwiązania i jedynie słuszną drogę. Rozumiem iż reprezentujecie tą samą ideologię, zgadzacie się iż droga którą obraliście jest słuszna jednak mówiąc to każdy mówiłby o swoich przekonaniach swoimi słowami, używał by innych przykładów i argumentów... jednak jak słucham tych wszystkich przypadków z osobna to po prostu czuję się jakbym spotkał tą samą osobę. Słowo w słowo, te same przykłady, wrogowie, te same sformułowania...  i teraz słuchaj uważnie... to nie jest zarzut z mojej strony... mnie bardzo interesuje dlaczego tak właśnie jest? Czy to wynik słuchania i czytania mediów reprezentujących drugą stronę sceny politycznej? (radio, tv, gazety)

Dlaczego uważam że się obrazisz? Bo każda z osób której powiedziałem o tych podobieństwach dostawał piany na ustach i reagowała agresją... oczywiście w obronie wiary :) bo jak śmiałem obrażać ich i jedynie słuszną drogę.

Niezłe, co nie? I teraz Seban prycha na mnie jak urażona primadonna, gdy przyszło mu posmakować tego samego. Klasyczna moralność Kalego. No i teraz sam powiedz, czy ja przy takiej argumentacji nie mam prawa być rozbawiony?

Ostatnio edytowany przez atari classic (2012-04-12 20:28:24)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,379

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

seban napisał/a:
atari classic napisał/a:

[ingerencja autora aktualnego postu]...cokolwiek tu było ....[/ingerencja autora aktualnego postu]

....A wszystko dlatego że nie zgadzam się z jedynie słuszną prawdą, przynajmniej z tym co Ty uznajesz za jedynie słuszną prawdę....

Seban...radzę Ci...NIE IDŹ TĄ DROGĄ.....NIE IDŹ :) :)

1,380

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@atari classic: przecież ja wyraźnie napisałem że Ci to już mówiłem... czy ty naprawdę jesteś taki tępy że nie masz żadnych innych sensownych argumentów? Przeczytaj jeszcze raz swoje posty i to co ja pisałem... i zastanów się czy gdzieś odniosłeś się "Ad Rem" do tego co ja pisałem.  Pienisz się, drepczesz w kółko, krzyczysz to samo od początku twoich wypowiedzi. Nie dziw się iż moje wypowiedzi będą adekwatne do twoich reakcji.

Ja chociaż wyraźnie ci napisałem że znowu to robisz i że ja po raz kolejny ja muszę się powtórzyć i powtórzę się znowu i napiszę Ci to co mówiłem Ci wcześniej. Minęło parę miesięcy a wy dwaj (Ty i mój serdeczny kolega) nadajecie na tej samej fali... jesteście jedną osobą??? :) powtarzacie w kółko to samo :) praktycznie słowo w słowo :)

Wracając jednak to tego iż żadnej meteorytyki w żadnym z Twoich postów nie ma, ponieważ powtarzasz od początku to samo :)  odpowiem Ci więc pisząc tak jak ty:

[atari_classic MODE ON]: Twoje pojmowanie świata i sposób myślenia można zamknąć w 3 zdaniach :P I nadal idąc twoim tokiem rozumowania i stosując twoja semantykę tym razem powiem że to Ty prezentujesz typową moralność Kalego...

[atari_classic MODE OFF]

...co nie raz ci napisałem, nawet w ostatnim poście skierowanym do Ciebie... tylko nie było napisane to dosłownie :D

Jako że wiem że jesteś typem osoby która zawsze musi mieć racje i jej zdanie musi być słuszne i ostatecznie, zostawię Cię z tym przekonaniem iż WYGRAŁEŚ... Szkoda mojego czasu na dalszą jałową dyskusję.  Żegnam, żyj sobie gdzieś tam... byle dalej ode mnie.

1,381

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Seban, mniej emocji, więcej konkretu, a twoje wypowiedzi zyskają na przejrzystości. Poza tym, jeżeli będziesz coś maniakalnie powtarzał w jednym i tym samym poście, to automatycznie nie stanie się to prawdą. To tak nie działa, jakkolwiek niektórym osobom na tym forum ciągle jeszcze wydaje się, iż ilość automatycznie przechodzi w jakość. Natomiast co do osób, które muszą mieć zawsze ostatnie i ostateczne zdanie to zapewniam cię, że w tym wątku występują takowe postaci, przy których ja jawię się jako skromny amator. Żeby było zabawniej to mamy tutaj nawet pary aktywistów, którzy niczym intelektualne bliźniaki (w znaczeniu poziomu lotności umysłowej) tak kują w tej materii żelazo, że aż iskry lecą pod niebiosa.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,382

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

seban: daj se spokoj. z sikorem szybciej sie dogadasz co do rozroznienia nielegalnego kopiowania od kradziezy, niz z atari classic. ow ostatni jest typowym przykladem trolla, ktory "probuje cie sprowadzic do swojego opziomu, na ktorym kroluje, na ktorym rozlozy cie na lopatki". ta dyskusja z zasady nie ma sensu...

atari classic: masz racje. faktycznie seban na poczatku tej dyskusji, w przytoczonym przez ciebie fragmencie - posunal sie do haniebnie podobnych do twoich porownan. wstyd mi za niego. ale przeboleje to.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,383

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dziękuję uniżenie za lekcję dobrych manier i łaskawe rozsądzenie sprawy. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek w pełnej krasie. Jakież to szczęście, że są jeszcze osoby na tym forum, które czuwają nad moralnością i z wyżyn swojego autorytetu osądzają odgórnie co prawe i sprawiedliwe, a co podłe i niegodziwe. Blask nieomylności oraz przykład wzorowego i grzecznego zachowania, dawany przez ciebie codziennie na tym forum nakazują mi, etatowemu trollowi, zamknąć się i już nigdy więcej nie poruszać tego tematu. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, iż w swojej wspaniałomyślności, łaskawie pozwolisz mi nadal pisywać w tym wątku. Jeżeli będzie to wymagało napisania jakiejś petycji lub ewentualnie samokrytyki, to pokornie zwracam się z prośbą o wytyczne. Ze swojej strony mogę obiecać, że od tej chwili, jeszcze intensywniej niż dotychczas, będę śledził twoje posty, aby uczyć się dobrych manier od Mistrza Ceremonii.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,384

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@jell: przyznaję Ci rację, i uwierz mi że nie raz mi przy wypowiedziach pana atari_classic, nerwy puściły. na początku dyskusji zgodnie z zaprezentowanym cytatem "nawrzucałem mu", schodząc do jego poziomu dyskusji... (ale patrz jak to w nim siedzi :) pamiętał do dziś ;] ) i za swoją wypowiedź potem przeprosiłem, o czym zapomniał już wspomnieć i zacytować, a to nastąpiło parę postów dalej. Dla mnie to koniec dyskusji z tym człowiekiem, niech żyje jak mu wygodniej. Pewnie jeszcze jeden post tego człowieka ujrzysz, kwitujący moją aktualną wypowiedź aby tradycji stało się za dość i jego post był ostatnim aktualnym i jedynie słusznym. Jednak tak jak pisałem ja odpuszczam, mam ważniejsze sprawy do zrobienia.

Wiesz co jest najbardziej przykre? Że właśnie w takim miejscu nastąpił podział ludzi. Byli zjednoczeniu razem wokół wspólnego tematu jakim było Atari, potem siłą rzeczy każdy zaprezentował swoje stanowisko... mniej lub bardziej reagując na argumenty zaprezentowane przez różnych ludzi. Podświadomie pojawiły się sympatie i antypatie... nie ukrywam iż również u  mnie. Szczerze mogę powiedzieć że mam również swoją czarną listę.

To samo dzieje się poza forum... działa dokładnie ten sam mechanizm. A Ci co najgłośniej krzyczą że to wszystko wina reszty sami dzielą naród na naszych i tych którzy stoją tam gdzie stało zomo.

Ostatnio edytowany przez seban (2012-04-13 00:11:51)

1,385

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Seban, jeżeli się nie pomyliłem w swych rachubach to już dzisiaj twój trzeci „koniec dyskusji z tym człowiekiem”. Nie sądzisz, że to jednak lekka przesada i trochę za dużo dramatyzmu jak na jeden wieczór?

Ostatnio edytowany przez atari classic (2012-04-13 00:29:07)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

1,386

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Seban:
....mówiłem abyś nie szedł tą drogą.....ona prowadzi donikąd...na końcu i tak jest żelbetowa ściana, której nie przebijesz żadna metodą bo budują ją tacy, którzy do trzech zliczyć dzisiaj nie potrafią a mienią się [mode=przenośnia on]jedynymi  inżynierami rzeczywistości mającymi wystarczającą wiedzę i umiejętności wnioskowania[mode=przenośnia off].
http://m.nowyekran.pl/8cac0b51cf3e0d9d041181e793b7dd5d,14,0.jpg

1,387

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

atari classic napisał/a:

A tutaj taki mały filmik w którym inny TU-154 wylądował sobie, jak gdyby nigdy nic w lesie, ścinając przy okazji kilkadziesiąt drzew. Nic mu nie odpadło, włącznie z delikatnymi końcówkami skrzydeł. Oczywiście wszyscy przeżyli i .....udali się na grzyby.

http://www.youtube.com/watch?v=fqAA0BMZbOQ

O cholera, poważna sprawa :) A ja naprawdę nadal nie rozumiem jakim dzięciołem trzeba być, żeby nie odróżnić awaryjnego lądowania w krzakach (a propos tych "grzybów") lub na pasie startowym od wpadnięcia na pełnym ciągu (po próbie poderwania maszyny) przewróconym na grzbiet TU-154 (najsłabszy element samolotu) w solidny las...

Ale owieczki słuchają, słuchają... Rozgłośni, swoich idoli...

http://d.wiadomosci24.pl/g2/99/24/00/216922_1320260077_e4f5_p.jpeg

Ostatnio edytowany przez Jacques (2012-04-13 07:40:10)

1,388

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A MY DALEJ SWOJE!!!!....

PunBB bbcode test

gep/lamers^dial

1,389

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ładna ta czcionka stylizowana na gotyk ... Gepard już wiem czemu tak krzyczysz :) :) :)
http://s-trojmiasto.pl/zdj/c/9/20/800x0/205955-Wedlug-jednej-z-hipotez-obcy-to-po-prostu-rzad-komunistyczny-Flaga-powstala-w__c_56_163_656_251.jpg

1,390

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP: akurat tag z kontekstem "zdupy" ponieważ nie lubią obcych wszędzie nawet w "królestwie miłości" BB-iałej... domniemam że blokowiska/czynszowe kamienice też tam macie?

edit. a widze że "łysych głupoli" też tam macie, ale sądząć po kolorze farby pewnie przyjechali jak na złość z Gdańska ;) :

http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobi … 0.html?i=2

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-04-13 08:05:43)

gep/lamers^dial

1,391

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Gepard: Ja myślę że Bartosz nawiązał raczej do nazwy dzielnicy ("...już wiem czemu tak krzyczysz...") :) Cholera a obiecałem sobie że nie napiszę w tym wątku :D

gepard napisał/a:

ale sądząć po kolorze farby pewnie przyjechali jak na złość z Gdańska

Albo z Irlandii :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-04-13 08:29:34)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

1,392

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ztcp BartoszP był/bywał w 3mieście, bo całkiem nieźle kojarzył okolice Świemirowa w Sopocie, więc podejrzewam że ma świadomość istnienia Wrzeszcza jako dzielnicy Gdańska :) a przy okazji ogarnałem tą aluzję :)

wieczor: uważaj bo zaraz "sie utrze" że typowy Irlandczyk to skin i jak wchodzi do baru to zamawia 5 piw ;) a jak koledzy sie dowiedzą że Irlandczycy zwyczajowo lubią Niemców, to.... ;)

gep/lamers^dial

1,393

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dowcip zdjąłem, bo był dość niesmaczny ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-04-13 09:20:26)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,394

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

dobra dobra, zaraz śledzie wejdą na strone i będzie dym ;)

btw.

Mistrzostwa Świata, Polska ma grać z Brazylią. Nasi przeciwnicy uznali, że po co będą grać z Polakami, sam Ronaldinio sobie poradzi. Ronaldinio się zgodził. Nadszedł czas meczu, reprezentacja Brazylii ogląda mecz w barze.
I połowa - 0:0
II połowa - 89 minuta Polacy strzelają gola i zwyciężają.
Po meczu do baru przychodzi Ronaldinio.
-Oj... Nie spisałeś się Ronaldinio...przegrałeś...-witają go koledzy z zespołu.
-A niby jak miałem wygrać, jak w 5 minucie dostałem czerwoną kartkę?!

:D

gep/lamers^dial

1,395

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

seban: jaki podzial? jaki podzial? mimo roznicy pogladow, mimo tego ze w sprawach politycznych moge nie popierac ani draca, ani delego, ale i tak potrafimy przy jednym stole zasiasc nad wspolnym tematem. czasem litrowym, czasem wiekszym ;)

jak sie chce dogadac - to mimo roznicy pogladow znajdzie sie jakies wspolne kierunki zapatrywan. pytanie czego sie poszukuje - tego co spaja, czy tego co dzieli.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

1,396

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Do czego to wódka doprowadza ;) Dzieli, łączy. Nie da się tak bez wódzi ? ;)

Aaaaa.... polityka pęłną gębą ! http://wiadomosci.onet.pl/kraj/o-rydzyk … omosc.html

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-04-13 09:24:29)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,397

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dzięki jellonek za głos rozsądku :)

Jacques napisał/a:

Ale owieczki słuchają, słuchają... Rozgłośni, swoich idoli...

Z rozgłośni polecam radio Wnet.

1,398

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jak powiem tylko jedno. Nikt tutaj nikogo do swojej racji nie przekona - po prostu za starzy już na to jesteśmy.
(edit) Może jednak jeszcze coś dodam. Społeczeństwo zawsze było, jest i będzie podzielone. I te podziały są na różnych płaszczyznach m.in. politycznych (zwolennicy PO <-> zwolennicy PiS), majątkowych (bogaci <-> biedni), komputerowych ;) (atarowcy <-> commodorowcy). Jeśli jednak zespolenie poglądów, miałoby polegać na wypiciu flaszki to ja dziękuję. ;)

Ostatnio edytowany przez Rastan (2012-04-13 09:35:51)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

1,399

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Najlepsze media w najlepszej wierze :)
http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1143093


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … caid=1e43c
http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-sm … temat.html
Nareszczie Tusk odważył się to powiedzieć ! Brawo i niech ten kto myśli inaczej w tej kwestyji stuli pysk bo tylko przykłada się do dalszego rujnowania tego zniszczonego kraju !

Dosłowny cytat z forum onetu dot. powyższej informacji:
" Tylko morderca ma interes w zacieraniu śladów. Do tej pory niektórzy mieli jeszcze wątpliwości. Teraz już jest wszystko jasne.
A tak na marginesie o czym premier rozmawiał z Putinem w lasku przed odlotem zs Smoleńska 3 dni przed katastrofą.
Myślę, że po odpowiedniej obróbce materiału filmowego z ruchu warg można by było to to sprawdzić.
przypuszczalny dialog"Ja wam towarzyszu pomogę ten problem rozwiązać a nie to ty będziesz następny" ".

Ten oligofrenik, który to napisał nawet nie wie jak szkodzi sobie i temu krajowi. "po odpowiedniej obróbce materiału filmowego z ruchu warg ... " Wymiękam ! To tylko kwestia czasu aby zrozumieć jak bardzo się mylił. Cennego czasu, którego nikt nie przywróci. Wtedy będzie za późno. Niech szlag trafi tych fanatyków !

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-04-13 11:39:39)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

1,400

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Gepard:
Po pierwsze primo: Źródło tu.. http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Bed … 45310.html
Po drugie primo: jestem świadom takiej dzielnicy.
Po trzecie primo: Rodzinnie obstawione mam wszystkie 3 miasta 3-miasta...
Po czwarte primo: wieczór dobrze "kąsnął fabułkę"