Temat: [Sprzedam] Schematy mikrokomputerów - Elektronik, ZSP Politechniki Wro

Witam!
Sprzedam starą, mającą raczej wartość kolekcjonerską, teczkę ze schematami mikrokomputerów.

Stan: Używane
Wydawca: ZSP Politechniki Wrocławskiej
Tytuł: ELEKTRONIK, schematy mikrokomputerów AMSTRAD CPC 6128, ATARI 800 XL, COMMODORE 64, COMMODORE 128, MERITUM, ZX SPECTRUM, ZX 81.

Mogę podesłać zdjęcia.

Propozycje cenowe proszę wysyłać na maila: farmerro(a)op.pl

W teczce znajdują się następujące schematy:
AMSTRAD CPC 6128 CPU CIRCUIT, CASSETTE CONTROL CIRCUIT, DISC CONTROL CIRCUIT, INTERFACE CIRCUIT, MAIN PCB.

ATARI 800 XL COMPONENTS LAYOUT, karta ze schematem ideowym

COMMODORE 64 ROM, RAM, VIC, SID, MPU, CIA

COMMODORE C-128 microprocessors, mmu, sid, pla, power supply, video, clock, reset, RAM, ROM, I/O - Control Ports, Keyboard, User Port, Serial Port, Cassette Port.

MERITUM Schemat ideowy CPU-MEM, Schemat ideowy interfejsu, Schemat ideowy wyświetlania, Schemat ideowy klawiatury.

Sinclair ZX SPECTRUM schemat ideowy.

Sinclair ZX81 schemat ideowy.

2

Odp: [Sprzedam] Schematy mikrokomputerów - Elektronik, ZSP Politechniki Wro

Posty z dopiskiem "oferty cenowe proszę przesyłać na maila" wędrują do kosza.

3

Odp: [Sprzedam] Schematy mikrokomputerów - Elektronik, ZSP Politechniki Wro

Nie jest to regułą - jak ostatnimi czasy wykazał myretroworld ;)

wszystkie trzy strony świata

4

Odp: [Sprzedam] Schematy mikrokomputerów - Elektronik, ZSP Politechniki Wro

ciekawe... w ŻADNEJ mojej ofercie sprzedaży nie było wzmianki o przesyłaniu ofert na maila. W ŻADNEJ. A jeśli komuś pamięć szwankuje albo coś się wydaje to już nie mój problem:)

5

Odp: [Sprzedam] Schematy mikrokomputerów - Elektronik, ZSP Politechniki Wro

Tak przy okazji, zupelnie do nikogo:

Pkt 11 regulaminu jest niejasny. Jesli oferty MUSZA miec podana cene, to nie mozna potem pisac ze 'w przypadku nie podania ceny bla bla bla'
To jest nielogiczne i uwlacza inteligencji tego kto to pisal :) No to musza czy nie musza?
Wogole ten regulamin to juz zostal zgwalcony chyba ze wszystkich stron, a to forum schodzi na psy.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021