1

Temat: Kupię/Przyjmę Atari 65 XE / 130 XE

Tak jak w temcie kupię atari 65 xe lub 130 xe. Najlepiej w stanie oryginalnym bez jakichkolwiek przeróbek. Prawie wyszarpałem z aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=2154298582 jednak jakiś cwaniak był szybszy i cały misterny plan w ....

2

Odp: Kupię/Przyjmę Atari 65 XE / 130 XE

Samo Atari 65XE takie jak na aukcji posiadam, jednak zasilacza nie mam.
Gdzieś zrobiłem jego zdjęcie to później mogę wrzucić - teraźniejszego nie przedstawie ponieważ sprzęt jest w tej chwili w "zmywarce" (było zabrudzone podobnie do tego na aukcji).
Moje jest sprawne w przeciwieństwie do tego w opisie aukcji - jeszcze w piątek walczyło z SIO2PC, LDW 2000 i SIDE.

Tyle, że sprzęt będzie dopiero poskładany w całość na czwartek na najwcześniej i wtedy mógłbym dać zdjęcia aktualne.

Ile chciałbyś tak w ogóle dać za taki sprzęt, to będę mógł rozważyć sprzedaż jednego z moich egzemplarzy?

3

Odp: Kupię/Przyjmę Atari 65 XE / 130 XE

Narazie nie musisz się śpieszyć, obserwuję aukcję która zakończy się 1 marca :) Jeśli tam znowu nie uda się to będziemy dalej rozmawiać.

4

Odp: Kupię/Przyjmę Atari 65 XE / 130 XE

pawel, myjesz obudowy w zmywarce? a jak sie zachowuje logo atari to kolorowe i chromowane czy nie blaknie?

5

Odp: Kupię/Przyjmę Atari 65 XE / 130 XE

Górę idzie umyć - u mnie nie było nigdy problemu - akurat w tym przypadku nie poszła obudowa do zmywarki a tylko klawisze.

Jeszcze mam jedno Atari, które muszę wyczyścić (pochodzi ze strychu - przeleżało u gościa na strychu nie zabezpieczone to się nieźle zakurzyło) i na pewno wrzucę górę do zmywarki i klawisze, dolną pokrywę to ryzyko - odejdzie pewnie etykieta z numerem seryjnym i danymi.

Generalnie jak poprzednio czyściłem w zmywarce to nigdy nic się nie stało logo ale może to zależeć od chemii jaką kto używa i temperatury - jeżeli ma się możliwość ustawienia, ja na pewno nie włączam wszystkiego co przy garach, ponieważ wygrzewanie raczej nie było by pozytywne (nie sprawdzałem i nie zaryzykuje).

6

Odp: Kupię/Przyjmę Atari 65 XE / 130 XE

Jeśli nadal jesteś zainteresowany dzwoń : 515645364
http://allegro.pl/atari-65xe-california … 88966.html