1

Temat: Zamienię zestaw C64 na Atari 800XL

Zamienię niżej opisany zestaw C64 na gołe, nierozbudowane, w pełni sprawne technicznie Atari 800XL, nie wymagam żadnych dodatków jak: karton/zasilacz/przewody/magnetofon/oprogramowanie..., wystarczy sam komputer, najlepiej żeby wyglądał w miarę przyzwoicie, nie wymagam stanu jak prosto z fabryki, ale żeby przynajmniej obudowa nie była jakaś połamana, mocno porysowana itp, w zamian oferuje w pełni sprawny zestaw C64:

- Commodore 64C - sprawny, obudowa i klawiatura nierównomiernie delikatnie pożółknięte, obudowa niepopękana/niepowyszczerbiana itp. choć oczywiście można znaleźć jakieś drobne rysy, komputer najprawdopodobniej nigdy nie otwierany, pod spodem obudowy oryginalna nienaruszona plomba, na górze i z tyłu obudowy są jeszcze niezerwane naklejki z numerem seryjnym i informacją o przełączaniu trybu dźwięku w modulatorze

- zasilacz nieoryginalny - sprawny, podczas pracy delikatnie buczy, na zewnątrz obudowy ma wyprowadzone gniazdo bezpiecznika

- magnetofon Noris DR1535 - sprawny, pożółknieta obudowa

- cartridge Quick Box - sprawny, zawiera system turbo dla magnetofonu i syntezę mowy

- przewód antenowy do telewizora

- kaseta z ponad 30 grami, same porządne tytuły jak: Microprose Soccer, Giana Sisters, IK+, Rick Dangerous itp.


jeśli Atari byłoby w dobrym stanie wizualnym do zestawu dorzucę:

- joystick QuickJoy SV124 II Turbo - działają wszystkie kierunki/fire/autofire, wszystkie sprężynki w mikrostykach całe niełączone/niepopękane, jedyny mankament wizualny to dwa drobne wyszczerbienia wielkości 2x1 mm z tyłu obudowy podstawy joya

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany wymianą podeśle fotki ww zestawu na maila.

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

2

Odp: Zamienię zestaw C64 na Atari 800XL

Hm. Mam takie Atari. Jak kupiłem było martwe, ale wymieniłem pamięć (6 sztuk) i ruszyło. Jego mankament to mocno pożółkła obudowa. Jeszcze potestuję, czy wszystkie klawisze działają etc.

3

Odp: Zamienię zestaw C64 na Atari 800XL

Lepsze pożółknięte niż żadne :), byle tak jak wcześniej pisałem nie było przeciągnięte po asfalcie i rozjechane przez walec ;), więc jeśli znajdziesz chwilę to przetestuj co trzeba, a ja w międzyczasie podeślę Ci na maila fotki C64.

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar