Temat: Sprzedam HDD 2,5" IDE 1443MB np. do Falcona

Toshiba MK1403MAV HDD2714 B ZE01 T - 1443MB

Cały zdrowy, co widać na zdjęciach

Cena wywoławcza 15zł z odbiorem w Zielonej Górze, paczka priorytetowa +11zł, dodatkowe opcje ("na warunkach szczególnych") do uzgodnienia.

Licytujemy do czwartku 7.06 21:00, później pójdzie na aukcję.

Mam jeszcze kilka sztuk 3.5": 10GB, 18GB, 20GB jakby ktoś był chętny. Też sprawne. Pytamy i składamy oferty jawnie, tylko tutaj.

-- edit --

Możliwa wymiana na sprawny MFM dowolnej pojemności. Może być na party w Głuchołazach.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2012-06-03 18:35:16)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: Sprzedam HDD 2,5" IDE 1443MB np. do Falcona

uicr0Bee napisał/a:

Możliwa wymiana na sprawny MFM dowolnej pojemności. Może być na party w Głuchołazach.

... nikt chyba nie popełniłby takiego błędu ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Sprzedam HDD 2,5" IDE 1443MB np. do Falcona

A czy MFM przypadkiem nie miały małych pojemności (do 40MB)? oraz nie posiadały złącza w stylu stacji dyskietek 5,25"?

4

Odp: Sprzedam HDD 2,5" IDE 1443MB np. do Falcona

Były i większej pojemności. Kiedyś, na początku lat 90tych widziałem 300MB, bardzo gruby, full height. Sam mam 60MB, chyba Rodime.
Złącza miały dwa: 34 i 20 pin krawędziowe.

Ostatnio edytowany przez jer (2012-06-04 13:22:06)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

5

Odp: Sprzedam HDD 2,5" IDE 1443MB np. do Falcona

jer napisał/a:

Sam mam 60GB, chyba Rodime.

Chyba 60MB?!

"uicr0Bee" mam sprawny dysk MFM 20MB, ale nie zamienię go na dysk 1,5GB. (nie wiem czy wytrzymał by transport pocztą, kurierem, lepiej kup sobie SatanDisk, zamiast bawić się w takie zabytki).

Ostatnio edytowany przez darpajdp (2012-06-04 11:24:44)

1088XEL i inne XL, XE, ST.

6

Odp: Sprzedam HDD 2,5" IDE 1443MB np. do Falcona

Drogi darpajdp'dzie a skąd przekonanie że ja nie mam satana? Mam i to ultra :) tak samo jak mam ochotę pobawić się w przywrócenie do życia zabytku z uszkodzonym MFM, więc raczej nie skorzystam z rady w co mam się nie/bawić.

Prośba o nie-offtopiczenie, tylko o oferty lub pytania dot. kupna/wymiany. Dziękuję.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

7

Odp: Sprzedam HDD 2,5" IDE 1443MB np. do Falcona

To dobrze mi się zdawało z tymi złączami. Mam takie ale do czasu aż sam nie zdobędę kontrolera i ich nie odpale aby zobaczyć co w trawie piszczy to nie oddam żadnego (rozmiary od około 20 do max 60MB).
Jeżeli w takim razie miałbyś nadmiarowy kontroler lub dałoby się to sprawdzić na jakimś zlocie ewentualnie mieszkamy niedaleko to można się jakoś zgadać i wtedy możemy dyskutować o zamianie.

Mam też pewną ciekawostkę, niestety nie wiem co to za złącze. W załączniku zdjęcie.

Już więcej nie offtopicze.

EDIT: Już wiem że to ESDI to dziwne złącze.

Ostatnio edytowany przez pawel (2012-06-04 19:55:55)

Post's attachments

1.jpg 83.2 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

2.jpg 85.47 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

8

Odp: Sprzedam HDD 2,5" IDE 1443MB np. do Falcona

W długi weekend dam zdjęcia mojego złącza. Ja raczej na Śląsku nie bywam, ale będę w Głuchołazach więc ew. tam moglibyśmy sprawdzić Twoje dyski z moim kontrolerem. Kontroler do Atari mam tylko jeden, ale do PC można kupić i możesz zabawić się w coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=OSC6xVmagDo

Niezależnie od tego, pierwszy cel to sprzedaż tych dysków IDE - 2.5" i 3.5", chyba Kroll niedawno szukał?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.