1

Temat: Unboxing po latach ...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ui1NMyv9Lgg#!
pozdr
Bachoo

2

Odp: Unboxing po latach ...

ocb z tymi filmikami, unboxingiem?
rownie bezsensowne jak ogladanie w tv pilki noznej...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Unboxing po latach ...

@jellonek ja to widze tak:
Jest sobie jakiś gość/dzieciak - kupuje iPhona (bo to chyba od tego się zaczęło ale mogę się mylić).
Na świecie jest masa napaleńców na iPhona i też chcą go mieć. Jedni jednak nie mogą go posiadać bo kasa, inni bo niedostępny itp.
Szukają więc w sieci informacji na temat sprzętu, zdjęć, opini, recenzji (na temat tego sprzętu to będzie ciężko znaleźć rozsądną recenzje, bo każdy pisze pod wpływem emocji, chwili i podjarania że ma ten sprzęt).
Teraz wracamy do tego dzieciaka - kupił iPhona, przyniósł do domu i sobie myśli: "ale jestem zajebisty, zdobyłem iPhona a inni go nie mają, JEEEEE".
Po chwili: "Wezmę kamerę i nakręcę jak go otwieram, tak by inni mi zazdrościli i myśleli, że jestem cool i zajebisty gość bo mam ten sprzęt"
Kolejna chwila: "Nagrywamy unboxing, zdzieramy folie i jaramy się pudełkiem przez 5 minut. później jaramy się jakie to otwarcie pudełka jest super, kolejna rzecz to odłożenie iPhona na bok i oglądanie i jaranie się jakie to fajne rzeczy są w tym pudełku, jaka zajebista wytłoczka na telefon i na koniec jaramy się iPhonem, jaki to zajebisty."
Dalej: "Czas uruchomić iPhona - sprawdzamy czy bateria i pamięć w kamerze/aparacie wystarczy na ten cel aby się na pewno wszystko nagrało - po sprawdzeniu odpalamy iPhona i odrazu kisiel w gaciach bo się logo Apfel pojawiło! OOOOOOO ale super"

To tak w skrócie.
Mam jeden unboxing bardziej prześmiewczy nagrany z współpracownikami jak to nam serwery przywieźli - będzie nawet chyba w 3D a nagrywaliśmy by się ponabijać właśnie z unboxingów.

Jedyny sens może takiego unboxingu to jest to, że można czasem zobaczyć co w takim zestawie - więcej sensu chyba nie ma i jaranie się jakie to fajne pudełko, jakie to fajne kabelki i że jest instrukcja to jest po prostu śmieszne

Każdy może robić jednak co chce więc ja nikomu nie bronie ale też nie oglądam chyba, że szukam jakiegoś konkretu.

4

Odp: Unboxing po latach ...

jedyny sens nagrywania jaki czaje - celem czegos zwiazanego z gwarancja, ze sprzet po wypakowaniu moze okazac sie wadliwy. ale po kiego to na tube wrzucac? +100 do lansu?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: Unboxing po latach ...

jellonek napisał/a:

+100 do lansu?

Dokładnie.

6

Odp: Unboxing po latach ...

jellonek: Unboxing nie raz pozwolił mi zajżeć do wnętrza pudła sprzętu przed zakupem :) Dla mnie OK.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Unboxing po latach ...

To jest pewien sens - tylko, że tego z unboxingu jest masa a niekoniecznie wartościowa.
Gdyby to robione było pod testy to ok ale wiele z unboxingów co widziałem to właśnie otwieranie ajfona i łał, super, mega, cudo i ooooooooo logo nadgryzionego jabłka - nie mam osobiście nic przeciwko temu sprzętowi - jest po prostu za drogi w stosunku do konkurencji dla mnie.

8

Odp: Unboxing po latach ...

Kilka miesięcy temu kupowałem czajnik elektryczny z podświetleniem.... ale przed zakupem chciałem zobaczyć jak to wygląda ... więc you... i voila !:)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: Unboxing po latach ...

No ja pamiętam "unboxing" Gravisa Max - faktycznie to było w szkole średniej, czyli wiek się mniej więcej zgadza z sugestią przedmówcy. Ale w środku było tyle rzeczy, że faktycznie człowiek "miał kisiel", nie mówiąc już o samym wyglądzie pudełka - robiło wrażenie - niestety większość ulotek dotyczyła rzeczy w Polsce niedostępnych (na szczęście byli piraci). :P Szkoda, że nie miałem kamery. :P Ale joystick, telefon... tam nic ciekawego nie ma, a ulotki w dobie Internetu straciły sens.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

10

Odp: Unboxing po latach ...

jellonek napisał/a:

ocb z tymi filmikami, unboxingiem?
rownie bezsensowne jak ogladanie w tv pilki noznej...

Czyżbyś nie wiedział iż:

"Trudno ogarnąć całe bogactwo pomysłów współczesnej fantastyki. Możemy tam znaleźć i rozumne rośliny, i mówiące zwierzęta, i wiele jeszcze innych rzeczy, doskonale znanych psychiatrom leczącym ciężkie formy paranoi.

Liczba miłośników literatury fantastyczno — naukowej nieustannie rośnie. Wraz z kibicami piłkarskimi tworzą oni śmietankę intelektualną ludności naszego globu. Nic więc dziwnego, że fantastykę nazywa się „literaturą stulecia”."? ;)

wszystkie trzy strony świata

11

Odp: Unboxing po latach ...

@Lt_Bri - a mogłbys podac zrodlo cytatu?
Tak sie akurat sklada, ze fantastyka jest moją literaturą od zawsze. Jesli to oficjalna opinia z tą paranoią, to moze uda mi sie dostac jakąs rentę albo status pokrzywdzonego ;)

Ostatnio edytowany przez nosty (2012-06-10 09:07:05)

12

Odp: Unboxing po latach ...

Zbiór opowiadań "Galaktyka" z Iskier, t. 1, autor Ilja Warszawski, tytuł - za cholerę nie pamiętam...
Będzie coś jakby "Jak zostać fantastą" albo "Poradnik pisarza fantasty", nie jestem pewien, a "merda się", bo Możejki cóś o bardzo podobnym tytule jakiś czas wstecz czytałem.
Wieczorkiem jak będę w domu sprawdzę tytuł dokładnie.



ps. będzie "Uniwersalny poradnik dla pisarzy fantastów"

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2012-06-10 17:51:29)

wszystkie trzy strony świata

13

Odp: Unboxing po latach ...

No to wiele wyjasnia :) Juz myslalem ze jakis mainstreamowiec tak na powaznie w jakims artku zaatakowal moj ulubiony gatunek ;)

14

Odp: Unboxing po latach ...

Mega pro unboxing bez unboxingu:
https://www.youtube.com/watch?v=E4PhQyRYa0I

Takie właśnie filmiki powodują, że to wszystko traci sens - jak już ktoś robi unboxing to by się pokwapił chociaż o recenzje, test a takie coś to w wiadomo gdzie można wsadzić. Najważniejsze poklepać zasilacz, przeczytać tabliczkę z danymi i tyle.

15

Odp: Unboxing po latach ...

Potrzeba zaistnienia ...

16

Odp: Unboxing po latach ...

Chyba na 5 minut - jak ktoś chce coś więcej to się bardziej postara. A jak robi test kamery czy coś to by robił to jako test a nie traktował tego jako rozpakowywanie rozpakowanego urządzenia.

17

Odp: Unboxing po latach ...

To jest "real unboxing" :) :) https://www.youtube.com/watch?v=8JTeOYy9BTc&feature=relmfu

18

Odp: Unboxing po latach ...

Tak to też widziałem, jest "box" to może być i "unboxing" :)

19

Odp: Unboxing po latach ...

ja widzialem tez unkoperting (nawet wlasnych wytworow)

przechodze na tumiwisizm

20

Odp: Unboxing po latach ...

fak, moglem nagrac :/

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep