51

Odp: buraki graja 45 min

to raz ale w oczach opinii pulicznej do momentu udowodnienia że tak nie jest Pan Y byłby "głupim chu.jkiem" analogicznie do przytoczonej wczesniej grupy "miliona much" co to są nieomylne :)

gep/lamers^dial

Odp: buraki graja 45 min

gepard, Jaques: nie, wystarczy że pan X będzie musiał udowodnić swoje słowa. Jeśli mu się to nie uda sąd (tak obrazowo) powinien mu nakazać wykrzyczenie przeprosin i sprostowania dwa razy głośniej :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

53

Odp: buraki graja 45 min

juz sobie to wyobraziłem:

Pan X musi wykrzyczeć że Pan Y nie jest głupim chu.jkiem i czyni to a na koniec dodaje że wprawdzie Pan Y okazał się nie być głupim chu.jkiem ale z całą pewnośćią jest tępym chu.jkiem... Ze względu na nikłą karencję która proponujesz ( a podparte jest to wolnością wypowiedzi , co powodowac może że szkalowac można bez końca) takie "procesy" beda ciągnąć sie w nieskończoność. Jak dla mnie Adamie to UTOPIA.

gep/lamers^dial

Odp: buraki graja 45 min

Wystarczy że pan X krzyknie że pan Y jest prawdopodobnie głupim c*** i ma wygraną w kieszeni;)

55

Odp: buraki graja 45 min

Adam Klobukowski napisał/a:

Stwierdzenie że używanie symboliki sierpa i młota jest równoznaczne z propagowaniem ustroju totalitarnego jest tak samo prawdziwe jak stwierdzenie że używanie noża jest propagowaniem nożownictwa. Dopiero użycie jej w określonym celu (dokładnie jak w twoim przykładzie) może być propagowaniem totalitarnego ustroju.

Ale my przecież rozmawiamy nie o używaniu symbolu sierpa i młota jako nadruku na papierze toaletowym, tylko właśnie o publicznym wystawianiu go na flagach, transparentach czy koszulkach. Kontekst jest oczywisty.

Simius napisał/a:

Mi nie chodzi o aktualny stan prawny, mi chodzi o to jakim chciałbym żeby był. Moim zdaniem najlepsza jest pełna wolność wypowiedzi, ograniczona jedynie (nieco upraszczając) obowiązkiem prostowania nieprawdy, po wyroku sądu.

Domyślam się. Pomarzyć dobra rzecz. A skoro już jesteśmy przy życzeniach do Złotej Rybki, to ja bym jeszcze postulował dekomunizację sądów, bo ten obowiązek prostowania "nieprawdy" w wydaniu dzisiejszych sądów brzmi bardzo niepokojąco.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

56

Odp: buraki graja 45 min

General_Specific napisał/a:

Wystarczy że pan X krzyknie że pan Y jest prawdopodobnie głupim c*** i ma wygraną w kieszeni;)

Albo zada pytanie: "Czy Pan Y jest....?" :D

Odp: buraki graja 45 min

Simius: a w muzeum? Nie jest ważny fakt użycia symbolu, ani medium jego użycia lecz intencja.

Gepard: w praktyce taki system obowiązuje już teraz.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

58

Odp: buraki graja 45 min

http://www.sport.pl/euro2012/1,109222,1 … zycie.html

59

Odp: buraki graja 45 min

no i?

gep/lamers^dial

60

Odp: buraki graja 45 min

@Simius, przepiękny postulat, jednak obawiam się, że obecnie niestety już raczej nierealny. Większość ludzi w Polsce nie zdaje sobie sprawy jakie są konsekwencje braku lustracji, w szczególności w wymiarze sprawiedliwości.

@Do wszystkich dogłębnie oburzonych gwizdami polskiej publiczności tylko podczas hymnu rosyjskiego. Co prawda nie było to ani ładne ani szlachetne, jednak na pytanie dlaczego, sugerowałbym do przemyślenia następujące hipotezy. Być może dlatego, że np. Niemcy nie organizowali triumfalnego przemarszu ulicami naszych miast? Być może dlatego, że nie rozwinęli na pół stadionu flagi przedstawiającej np. Bismarcka? Być może dlatego, że nie paradowali na stadionie w koszulkach ze swastykami, które z historycznego punktu widzenia charakteryzują taką samą  swołocz o podobnej i równie bandycko-lewicowej proweniencji co towarzyszy spod znaku sierpa i młota? No i w końcu być może dlatego, że nasza kochana i przepiękna pani minister, o przepraszam... pani ministra Mucha nie grzała przed turniejem atmosfery do czerwoności w stosunku do innych narodów? No sam nie wiem. Może ktoś poratuje jakimś inteligentnym linkiem z onetu? Zapewne "chodzi" już jakaś oficjalna wersja propagandowa, rozpylana specjalnie dla wykształciuchów w naszych wspaniałych mediach.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

61

Odp: buraki graja 45 min

gepard napisał/a:

no i?

Gepard ... zadziwiasz mnie :) ja rozumiem, że "wykształciuchom z dużych miast" trzeba tłumaczyć ale Tobie...? No weź nie żartuj :) :)

"Kosztami produkcji flagi, szacowanymi na 45 tys. złotych, podzieliły się obie firmy. Goldschneider i Jaszcz nie mają wejściówek na mecz z Czechami, ale ich satysfakcja jest ogromna."

62

Odp: buraki graja 45 min

Jutro nasi skopią krecikowi kopiec 3:0 i niema wuja we wsi!!!!

Bucik Na Trola

63

Odp: buraki graja 45 min

a ja juz myslałem że będzię nagonka, bo jak Rosjanie zrobili sektorówkę to ich tu pochwalono za wspaniały pomysł i super organizacje a jak polscy kibice zrobią takową to zaraz padnie deszcz sloganów typu "głupie kibole znów kombinują". Zresztą z godzinę temu rozmawiałem z ciekawym typem człowieka, Polakiem który na codzień mieszka w DE i jak przyjechał do Polandu to był w lekkim szoku i emanował na wszystkie strony złością i nerwami. Nie mógł zrozumieć skąd w Polsce takie przywiązanie do barw narodowych. Uważał to za głupotę i tępy nacjonalizm. Przechadzał się po osiedlu i złorzeczył na tych którzy na balkonach mieli białoczerwone flagi. Mnie nazwał faszystą i nacjonalistą z racji napisu nad rejestracją mojego samochodu "Sopot - kurort pełen życia".Według niego jako że jesteśmy w Unii powinniśmy zapomniec o jakiś starych flagach bo teraz jest jedna z gwiazdkami :) ciekawy przypadek

gep/lamers^dial

64

Odp: buraki graja 45 min

Pokój, Frieden, Mир, Pacem

65

Odp: buraki graja 45 min

@Gepard
A ten Europolak nie był czasem z Lubartowa? Bo, jak to mówią, Czech może się nazywać Hrabal, a Słowak, powiedzmy, Jablonsky. Ale już Czechosłowak, dziwnym trafem nazywa się najczęściej Rapaport albo Cymerman. ;)

PS. Tak jest. Wiem. Paskudny antysemita ze mnie wylazł. :)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

66

Odp: buraki graja 45 min

@Gepard, bo to lewak internacjonalista jakiś, mieszkanie w DE nie ma tu chyba nic na rzeczy. Polacy nie są jedynymi przywiązanymi do barw narodowych, może w Niemczej się tego nie spotyka, ale cały Dublin na okazję meczy jest tak oflagowany i wymalowany, że naszym "flagmanom" daleko do nich :) Balkony , samochody, nawet wózki dziecięce :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: buraki graja 45 min

I co z tego jak dupy daja na kazdym meczu

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

68

Odp: buraki graja 45 min

często bywam w Szwecji, tam jak zresztą w całej Skandynawii nie ma problemu z flagami aż do tego stopnia że na tradycyjnym maszcie przed domem można powiesić sobie jakąkolwiek flagę, czy to Polski czy Seszeli a nie będzie żadnego prblemu, bo tam taki zwyczaj, społeczeństwo wielokulturowe, przedstawiciele wielu krajów mają tam swoje domki nad jeziorami i pełno róznych flag i barw. U nas gdyby Niemiec strzelił sobie flagę przed domem to by go w nastepną noc puścili z dymem. Pamiętam jakie kontrowersje i bunty kiedys były gdy pojawiły się w PL sklepy Ikei ze swoimi flagami, bo do tej pory swoje bandery wywieszały tylko ambasady i placówki dyplomatyczne.

gep/lamers^dial

69

Odp: buraki graja 45 min

http://www.dereatari.republika.pl/1.jpg

http://www.dereatari.republika.pl/3.jpg

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

Odp: buraki graja 45 min

jak wywiesilem polska flage przed euro na maszt , to pies chodzi regolarnie podlewac ;)
( собакa lubi to miejsce ;) )

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2012-06-16 11:45:24)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: buraki graja 45 min

buraki do " dumu "
oupss , zapomnialem ze juz sa ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

72

Odp: buraki graja 45 min

jednak 1:0 a nie tak jak stawiałem 2:1...

btw. bynajmniej stadiony za miliony zostaną, które będą tak rentowne jak te w Portugalii po Euro 2k4

MM: ...bo już po Euro dla PL

gep/lamers^dial