1

Temat: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

WItam,

wlasnie przeczytalem ze pojawi sie nowa gra na Falcona/Jaguara, szczegoly mozna znalesc na stronie dhs

http://www.dhs.nu/

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

2

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

Kto zamawia??
Chętnie bym kupił i zrzucił się na 1przesyłkę :P

3

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

Ja chętnie, zarówno w wersji dla Falcona, jak i Jaga. Kiedy będziesz zamawiał?

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

4

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

Też chętnie kupię na Falcon-a :D

Ostatnio edytowany przez gustaw (2012-06-17 16:58:50)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

5

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

Witam,

ciesze sie ze jest odzew ja tez chetnie bym zamowil na falcona napewno czy na Jaga to pewnie tez, ale platnosc dopiero pod koniec czerwca. Moze cos zorganizujemy i jak pisze AS zamowimy jedna przesylke

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

6

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

ja rowniez chcialbym zamowic na F030, na Jaga tez jak bedzie juz :))

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

7

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

Ja bym kupił na Falcona ale nie mam Falcona :(

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

8

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

Ale to w niczym nie przeszkadza aby kupić grę! :]]]]

9

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

I samego Falcona :P

10

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

No z tym etapem mam od lat problem nie do przeskoczenia. A chęci szczere :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

Też tak miałem, ale trzeba zebrać się w sobie...
A później to już z górki, bo pewnie będziesz chciał jak każdy (za wyjątkie Yerz-a) 060 mieć pod maską :)

Na ebay.de można dorwać nawet w ludzkich pieniążkach :) Falcona

Ostatnio edytowany przez AS... (2012-06-18 10:11:59)

12

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

Wiem, widziałem - już niedaleko :) Najśmieszniejsze jest to że na .co.uk wisiał goły Falcon za chore 600 funtów ... w wersji niemieckiej... A na .de za 200 euro w wersji angielskiej ..... :) Cyrk na kiju :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

13

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

Dasz radę i zaraz będziemy mieli kolejnego Falconiarze po ciemnej stronie mocy :P
Ostatnio nie patrzę na cenki flaków, ale chyba trochę spadły.... !

14

Odp: Nowa gra na Atari Falcon/Jaguar

No nie baudzo spadły. Ja mam wrażenie, że rosną...
Poza tym jak coś wisi za ileś to niestety nie znaczy że za tyle pójdzie. W ostatnich sekundach tansakcji zaczyna się strzelanina i NIGDY nie ustrzeliłem, mimo że przekraczałem swoje możliwości...