1

Temat: kupię obudowę do atari 520ST

jak w temacie - najchętniej samą obudowę, lub uszkodzony/rozszabrowany egzemplarz
zależy mi na wersji "krótkiej" więc bez dodatkowych literek, no, chyba że były jakieś krótkie z literkami

przechodze na tumiwisizm

2

Odp: kupię obudowę do atari 520ST

Czyżbyś sie brał za płytę do małego atari .... która wejdzie do w/w modelu ? ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: kupię obudowę do atari 520ST

nie, pod nowa płytę planuje obudowę do sf
tak czy owak jakby ktoś miał takie cuś na zbyciu byłbym rad
nie chciałbym popełniać świętokradztwa i zniszczyć sprawny komputer - nawet jak to prawie commodore ;)

przechodze na tumiwisizm

4

Odp: kupię obudowę do atari 520ST

Candle napisał/a:

nawet jak to prawie commodore

nie przeklinaj :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

5

Odp: kupię obudowę do atari 520ST

Candle ja mam 520ST uszkodzone, jednak obudowa jest żółta więc jeśli estetyki nie szukasz to mam cena 60 pln plus koszty wysyłki .

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

6

Odp: kupię obudowę do atari 520ST

nad estetyka moge popracowac, jeśli nie ma zad typu polamane/z rysa po pociagu to chetnie wezme

przechodze na tumiwisizm

7

Odp: kupię obudowę do atari 520ST

Candle, napisz do mnie na priv - mogę Cię poratować taką obudową.

8

Odp: kupię obudowę do atari 520ST

DZIŚ OGŁASZAM ŚWIĘTO NARODOWE

przechodze na tumiwisizm