Temat: Kupię Atari Lynx

Witam Wszystkich Szanownych Forumowiczów. Tak jak w temacie, poszukuje do kupna Atari Lynx, konsolki potrzebuje do kolekcji (zbieram stare handheldy). Niestety na alledrogo jest to dość rzadki egzemplarz i ciężko na coś trafić. Wertuję też od czasu do czasu ebay, ale te ceny + kolosalne koszty wysyłki, od razu mnie zniechęcają, po za tym wolał bym kupić od rodaka, niż gdzieś z drugiego końca europy. Pozdrawiam Wszystkich.

2

Odp: Kupię Atari Lynx

Skontaktuj sie z glowasem z tego forum (ma na sprzedaż ztcp Lynx I). Przy okazji pochwal się swoją kolekcją handheldów :)

gep/lamers^dial

3

Odp: Kupię Atari Lynx

A to dziękuję bardzo za informację, skontaktuje się, ale jeśli ktoś inny posiada Lynxa, gry czy gadżety proszę śmiało pisać.

Jak na razie kolekcja dopiero zaczyna się „rozbudowywać”. Ogólnie jestem fanem zarówno handheldów jak i innych różnych konsol. Posiadam xboxa 360 w limitowanej serii halo, 2 konsole ps2 (grubas i slim), starego NES i SNES, sege mega drive i dreamcasta.

Z handheldów mam głównie na razie gameboye (stary czarny grubasek, color i advance), nintendo DS Lite i mój rarytas sega game gear. Kupuje też gry, ale nie na ilość a raczej same perełki, takie które naprawdę można rzadko spotkać.

4

Odp: Kupię Atari Lynx

No to witam nastepnego kolekcjonera. Ja generalnie bardziej celuje w handheldy, choć na dniach zakupie pewnie Makarona. Mój cały dobytek sprzętowy jest w stopce. Obecnie szukam w okazyjnej cenie Zodiaca, GB Light i pierwszego GameParka. Co z tego będzie, zobaczymy przed zimą ;)

Co do Game Geara, też mam kilka egzemplarzy z akcesoriami (tuner, action replay, mega converter itp) i jakieś 60-70 cartów. Bardzo fajny sprzęt z bardzo fajnymi giercami.

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-07-26 19:19:22)

gep/lamers^dial

5

Odp: Kupię Atari Lynx

gepard napisał/a:

choć na dniach zakupie pewnie Makarona

czy czasem nie za 4 dni?
pozdr
Bachoo

6

Odp: Kupię Atari Lynx

Seba, a co też sie przymierzasz? ;)  Btw. trzeba jakies piwko u nas na osiedlu zrobić i może popykać w coś na Jaga (no chyba że wyszedł jakiś nowy NHL na PS3 to się "żółte światło śmierci" zrobi ;) ;)  )

Btw. co do Jaga, wszedłeś juz w posiadanie tego Sensible'a?

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-07-27 08:00:36)

gep/lamers^dial

7

Odp: Kupię Atari Lynx

no właśnie przymierzam :) Tera jestem na wywczasach, ale po 10 chciałem zrobić małe retro party - dziabnąłem parę sprzętów i trzeba je przetestować ;) Także czuj się zaproszony. Można było by przy okazji porozmawiać o projekcie gazety, także zapraszam wszystkich chętnych na 11.08.2012 do Sopotu.
Sensibla nie dostałem - na ALL nie ma wogóle kartów  do Jaga. A do Ebaya jakoś nie mogę się przekonać
pozdr
Bachoo

Ostatnio edytowany przez bachoo (2012-07-28 07:54:55)

8

Odp: Kupię Atari Lynx

oczywiście że przecież dlatego też gdyż swoim zwyczajem aczkolwiek będę :)

gep/lamers^dial