51

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Ja byłbym chętny się wybrać bo na zlocie ATAROWCÓW jeszcze niebyłem. Chciał by mnie ktoś zabrać z Bytomia? Moge dojechac do Gliwic,Katowic lub do Zabrza jeśli trzeba :)))?

52

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

A możesz do Rudy Śląskiej?

53

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Myśle ze mógłbym tam dojechac tylko musze sie dowiedziec jakie busy i gdzie dokładnie musiałbym wysiąść i co najlepiej wziasc ze soba:P?

54

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Co wziąć? Nie mam pojęcia ;-)
W Rudzie najlepiej jakbyś dotarł na Halembe. Albo do centrum (ul. Niedurnego). Czym? Nie mam pojęcia... ;-)

55

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

no ok a o ktorej godzinie? pisales wyzej w poscie ze wyjezdzasz z katowic jesli dobrze przeczytalem hmm;p?

56

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Dobra. Ustalone :-)

Ostatnio edytowany przez marekp (2012-07-26 22:49:34)

57

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Dzięki za fajną imprezkę przyjaciele!

58

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Hejo, jako że do PM nie można dodawać załączniki posłużę się "hamsko" forum;)

Do Nostiego:
Łap gierę - z "poprawionym" stopniem trudności - rośnie wraz z punktachą - mam nadzieje że nie za szybko;)

ps: właśnie siedzę zamiast na Party to na jakimś zadupiu nad jeziorem (ale nawet fajne - czysta i ciepła woda), bo po drodze na party rozsypał mi się hamulec:/ Wioska nazywa się "Korzonek" i jest pomiędzy Gliwicami a Kędzieżynem Koźlem - jakby ktoś chciał mnie odwiedzić;). Przynajmniej sobie dupę można pomoczyć;)

Post's attachments

govno_glz_version.xex 17.43 kb, liczba pobrań: 11 (od 2012-07-28) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

59

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

Wlasnie szczęśliwie wrócilem ze zlotu. Na podziekowania i komentarze przyjdzie tradycyjnie czas w osobnym wątku :) Teraz w kwestiach formalnych:

Turniej w gre Gówno Spadające z Nieba (nowa wersja) odbyl sie i trwal 2 godziny. Zwyciezcą został Tomasz "Sunday" Niedziela z wynikiem 195E. Namiary przesle Koali na prv zeby mogl wyslac obiecaną nagrode.

Odbyl sie tez turniej w gre Seaquest (port z 2600), ktory cieszyl sie tak wielką popularnoscią, ze wydluzylismy czas trwania do 2 godzin. Zwyciezyl TDC, II miejsce - Sikor, III - Ulrich.

60

Odp: Głuchołazy 2012 ? G2k12 ?

koala napisał/a:

Hejo, jako że do PM nie można dodawać załączniki posłużę się "hamsko" forum;)

Do Nostiego:
Łap gierę - z "poprawionym" stopniem trudności - rośnie wraz z punktachą - mam nadzieje że nie za szybko;)

Koala sprawdz maila plis. Wyslalem Ci namiary na zwyciezce konkursu - Tomka "Sundaya" Niedzielę.