1

Temat: Potrzebuję błędne CASY!!!

Mam zamiar zrobić soft który będzie wczytywał błędne casy.
Jest problem z różnymi rodzjami błędów.

Niestety trzeba mieć trochę czasu żeby posamplować wiele próbek!

Jeśli ktoś ma jakąś gierke która mu się nie wczytuje to
niech przesampluje ją 3 razy, zrobi 3 różne casy i niech mi podeśle!

2

Odp: Potrzebuję błędne CASY!!!

heheh ;) Gieniu ;) podeslalem ci maila z moim problemem...
pisalem juz oto nawet do autora ale z angielskim u mnie cienko a ty polak wiec wiecej zrozumiesz zapodalem ci tam linki...
Wiekszosc gierek niewiedziec czemu zgrywa sie w hexie na "ok" ale staja na 3 bloku ?! freetles wycina jakies tam zapetlenia i dopiero wtedy dzialaja ale nieda sie zrobic zeby bylo odrazu ok ?!
Mam tez dwie giery "Knock i Dark Abyss" z wydluzonymi blokami  itp itd i wav2cas sie wali na nich mam nadzieje na szybka odpowiedz ;)
pozdr.
STRYKER

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Potrzebuję błędne CASY!!!

Wygląda że metoda z Wav2CAS jest fajna bo prosta (zliczanie cykli) ale niestety bardzo wrażliwa.

Trzeba by zrobić tak jak robi to magnetofon - filtarmi!!!

Przychodzi mi do głowy tylko FFT (szybka transformata fouriera) - tylko te wavy takie wielkie

Albo samplowanie online z kasety (jeśli błąd to cofamy i fruuuu)

MM: Banned! Jak Ci sie kilka razy wcisnelo wyslij to jest przycisk do kasowania swoich postów.

4

Odp: Potrzebuję błędne CASY!!!

Jeżeli się nie myle to Gienio jest autorem programu xex2cas ...

hmmm fajnie by bylo jakby pan napisal program ktory by tworzyl z kilku "uszkodzonych" cas'ów i hex'ów jednego poprawnego np. w jednym wystepuja dwa bledy "bad" a w innym juz sa "ok" wiec ten programik analizuje i wycina czy jakos tak no i tworzy dobrego cas'a no albo z kilku wav'ow tej same giery i z nich dobrego cas'a ;) wtedy to by bylo git ;) heheh pewnie znow ktos se pomysli ze STRYKER ma jakies FiLmY ;)
pozdr.

ps. prosilbym o podawanie nicku osoby banujacej ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Potrzebuję błędne CASY!!!

Banowac moge ja i Dely. Wiec wielkiego wyboru nie ma. W tym wypadku bana dalem ja. Regulamin jest dla wszystkich i jak sie juz cos zepsulo to warto poszukac rozwiazania problemu, a nie zostawic tak jak jest.