51

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

zieffff chłopy dajcie sobie spokój mamy weekend!

Ostatnio edytowany przez AS... (2012-08-24 18:09:05)

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Offtop mode on
Polacy to jednak naród na notorycznym wkurwie. Rozważać latanie po prawnikach bo ktoś komuś nie sprzedał staroci krzemowych za 200 zeta to trzeba mieć zdrowo spięte poślady.
Offtop mode off

53

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Na pełnej k****, If You know what I mean... Szczególnie jeśli ktoś próbuje zrobić ze mnie idiotę. I ,tak jak zapewne zdążyłeś zauważyć, nie koniecznie chodzi o krzem...

54

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

bachoo napisał/a:

Bo sąsiad może dać więcej...

Prawda tak oczywista i stara jak swiat. Dziwie sie, ze sie dziwisz.
Choc w sumie sprzedajacy mogl napisac, ze dostal wyzsza oferte abys mogl sie ustosunkowac - przebijasz czy odpadasz. No ale tak to jest gdy sie robi interesy z dziecmi (ze to dziecko wnosze z Twojego postu).

55

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

@Mazi - taa, żebym wiedział o mleku pod nosem to nie zakupiłbym od niego nawet bakugana...

56

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Przeczytalem watek na PPA - ppa...sjonujaca lektura :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

57

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Może jednak czas pożyczyć regulamin z Amibay'a? Bo jak się czyta takie wątki to się odechciewa. I nie wiem, kto robi większą siarę, gówniarz-cwaniak-sprzedawca czy walczący o złote kalesony kupujący :/
Czytał ktoś kiedyś takie wątki z dystansem po upływie czasu? Nawet "głupio to wygląda" nie oddaje charakteru tej dyskusji.

58

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

@Eskalator - Uważam że większą siarą jest milczeć w takiej sytuacji, wzruszać ramionami kiedy ktoś Cię po prostu oszuka. A co będę walczył o złote kalesony, nie chcę narobić sobie siary... Tutaj nie chodzi o stratę okazji lecz o to że koleś puścił moją skromną osobę w maliny, myśląc że tak można... To tak jak z zaczepiającym ludzi na środku ulicy gówniarzem. Możesz go obejść,ścierając jego ślinę z twarzy, wiedząc że zaraz popchnie kogoś następnego myśleć że przemoc fizyczna jest passe (i jest siarą). Ale możesz też, na oczach jego kolegów skarcić go liściem (w tym przypadku ujawnieniem sprawy na forum) i tym samym pokazać że w tym miejscu tak się nie robi - bo następnym razem będzie gorzej. Natomiast zgadzam się z Tobą  w 100% co do regulaminu - określmy zasady i wtedy obędzie się bez dyskusji i bicia piany...

Ostatnio edytowany przez bachoo (2012-08-25 07:42:44)

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

O oszustwie można by było mówić jakbyś mu wysłał kasę. Chłopak znalazł kupca który dawał mu więcej i napisał ci w mailu że rezygnuje z transakcji z tobą. Byliście po słowie więc nieładnie z jego strony, ale jak to mówią c'est la vie. A poślady spinasz i emo ci się ulewa bo ci przeszła zajebista okazja koło nosa. Za ten sprzęt w kartonach na allegro byś parę stówek więcej dostał.

60

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

bachoo: ciesze się, że się zgadzamy w kwestii regulaminu, jeśli jednak prześledzisz ten wątek ponownie i z dystansem to zauważysz, że ta dyskusja zamieniła się z walki o sprawę na walkę między sobą. Nie pierwszy raz zresztą.

Bez względu na to, czy zostanę wysłuchany (wyczytany), proponuje pierwszy punkt regulaminu: aby umieścić ofertę w dziale KSZ, należy posiadać na liczniku minimum 5 postów. To by naprawdę wiele zmieniło.

61

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

@eskalator - zgadzam się
ok, czas zakończyć dyskusję, nie przekonam wszystkich! Obrońcom sprzedającego życzę znalezienia się jak najszybciej w podobnej sytuacji  ;)! Wkleję później odpowiedź otrzymaną od prawnika.
Na przyszłość radzę sprzedawcom/kupującym działać "prawilnie" i trzymać się danego słowa, a więc umowy.
Pamiętajcie: W ciemnościach czai się surowa Ręka Sprawiedliwości

Ostatnio edytowany przez bachoo (2012-08-25 13:35:21)

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

5 postów to za mało. Dodatkowo wprowadziłbym karencję np. trzy miesiące od rejestracji. Podobny problem swego czasu był na canon bordzie. Giełda się zmieniła w linkownię do allegro od gości z 1 postem. Wprowadzili limit, to inne działy zaczęły puchnąc od postów w rodzaju "one one one!!! wpisujcie miasta", a jak dorzucili wymagany staż wszystko się pięknie unormowało.

63

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Karencja to już chyba przesada, nie możemy zapominać, że to forum o bardzo niszowej tematyce i tabunów użytkowników nie ma się co spodziewać.

64

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

General_Specific napisał/a:

[...]Polacy to jednak naród na notorycznym wkurwie.[...]

http://www.youtube.com/watch?v=nNhrzGLdEVE. Idzie zima, będzie gorzej :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

65

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Eskalator napisał/a:

że ta dyskusja zamieniła się z walki o sprawę na walkę między sobą. Nie pierwszy raz zresztą. Nie pierwszy raz zresztą.

A właśnie, ciekawe jak tamte krzyki i bicie piany się skończyły.

Ostatnio edytowany przez jury (2012-08-25 16:10:19)

66

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Walka czy nie ale kiedyś niejaki pan V... też sporo krwi napsuł i dzięki forum o tym szerzej wiadomo.

Czemu zatem nie piętnować takiego zachowania....oczywiście teraz nikomu na szczęście żadna szkoda się nie stała, ktoś poczuł się handlowo niedopieszczony, komuś wyszedł a komuś nie wyszedł biznes..."taki lajf" jak mawia mój syn.

Nie zmienia to postaci, że degrengolada postępuje szybciej gdy nikt nie zwraca uwagi na takie nieczyste zagrania....tak wiem, że było zastrzeżenie, że oferowane jest gdzie indziej itp. ... jedni jednak takie zachowanie akceptują a inni nie i każda ze stron wyraża swe zdanie.

Inna sprawa jest taka, że ponieważ to specyficzny rynek to tacy sprzedawcy mogą naciągać tak jak to opisane w wątku o PPA lub robią taki "chłyt marketingowy" jak tutaj a potem niby sprzedają bo być może tylko sprawdzają cenę.

67

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

A ja myślałem, że słowo droższe pieniędzy...

68

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Bachoo też ma takie zdanie a spotkał go ostracyzm

69

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Jaki ostracyzm? 2 czy 3 osoby wyrazily swoje poglady - tak sie sklada ze przeciwne do reszty tzw 'ogolu'.
Nikt tu na bachoo nagonki nie robi, no chyba ze odmienne zdanie to juz nagonka (leming warning)
Mysle ze wiekszosc  forum jest po jego stronie, wiec nie ma mowy o ostracyzmie.

ps. ja, dla jasnosci, nie jestem.

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-08-27 10:48:47)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

70

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

BartoszP: przesadzasz, zwykla dyskusja. predzej to druga strona moze takich argumentow uzywac... (druga wzgledem bachoo)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

71

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Zieffff, nudny robi się ten film :P

72

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

jak ja lubię flejmy, to jest lepsze od porannej kawy :)))

czy ktoś tu wspominał o Amibay?????????????? ;))))

bijmy niemca, ruska, amigowcca!!!!!! ;))))

jeaaaa!!!!!

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

73

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

PunBB bbcode test

;)

gep/lamers^dial

74

Odp: Sprzedam Atari 65XE - Magnetofon CA-12 - Stacje dysków i 2 Joysticki !

Mocna rzecz :D