Temat: białe pasy

w jednej atarycne jest tak, że po włączeniu na ekranie pojawiają się białe pasy, po czym ekran robi się czarny... co może być?

2

Odp: białe pasy

Jest zepsuta. Ta atarynka.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

3

Odp: białe pasy

bezrobotny napisał/a:

białe pasy

- może to flaga narodowa państwa w którym był wyprodukowany komputer ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: białe pasy

To realistyczny symulator przejscia przez jezdnie na pasach. Nie wcisnąłeś na czas joya w góre, bum! tiiiiiii i widze ciemnosc: GAME OVER ;)

5

Odp: białe pasy

a moze przekaz z ufo ??

6

Odp: białe pasy

E tam, ufo, właściciel jest dresem, to i sprzęt pasków dostał... :P

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: białe pasy

ale zescie naskoczyli....

atarka sie zepsula

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: białe pasy

jaka atarka? ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: białe pasy

a może zebra chciała iść spać i zgasiła światło

Odp: białe pasy

Białe pasy malowano na alianckich samolotach przed desantem w Normandii. Może atarka szykuje się do desantu? ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: białe pasy

Bo to sprzęt fana Republiki z jej biało-czarnymi pasami. A jak wiadomo oni korzystali z C= :) :)

12

Odp: białe pasy

A nie, bo to dupa sraka.

( napisałem równie wartościowy komentarz jak te powyżej :P )

13

Odp: białe pasy

jury napisał/a:

A nie, bo to dupa sraka.

( napisałem równie wartościowy komentarz jak te powyżej :P )

bo liczy sie styl... ;)

14

Odp: białe pasy

Tak, dla bezrobotnego na pewno najważniejszy w tym wątku jest styl :P

15

Odp: białe pasy

Jak w każdym przecież :) Kto sieje wiatr... ;)

16

Odp: białe pasy

A może się przyznacie po prostu, że nie macie zielonego pojęcia co temu komputeru się stało? :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

17

Odp: białe pasy

Jacques napisał/a:

Jak w każdym przecież :) Kto sieje wiatr... ;)

To mnie jakoś nie przekonuje :P
Bezrobotny pokazał wiele razy że nawet takie rzeczy jak użycie googla to trochę ponad jego siły, cóż, wolnomyśliciele też istnieją na tym świecie, ale, żeby ich tak traktować od razu, ja tego chyba nigdy nie skleję. Lepiej zostawić temat pustym, tym bardziej, że wydawało mi się, że regulamin nie dopuszcza da pisania takich bzdur nigdzie poza bałaganem.

18

Odp: białe pasy

[bezrobotny mode=on]Z Atari na pewno coś jest nie tak ![bezrobotny mode=off]

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

19

Odp: białe pasy

no to lecimy z tymi barankami... po kolei...

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2012-09-11 18:39:56)

20

Odp: białe pasy

jury napisał/a:
Jacques napisał/a:

Jak w każdym przecież :) Kto sieje wiatr... ;)

To mnie jakoś nie przekonuje :P
Bezrobotny pokazał wiele razy że nawet takie rzeczy jak użycie googla to trochę ponad jego siły, cóż, wolnomyśliciele też istnieją na tym świecie, ale, żeby ich tak traktować od razu, ja tego chyba nigdy nie skleję. Lepiej zostawić temat pustym, tym bardziej, że wydawało mi się, że regulamin nie dopuszcza da pisania takich bzdur nigdzie poza bałaganem.

Jury, ale troszku luzu!
Kompletnie nie chodzi o osobe Bezrobotnego i nie jest to zadne hejtowanie, tylko jego post jakos tak po prostu sam spontanicznie sprowokowal ŻARTY :)

21

Odp: białe pasy

A ja też odebrałem tak jak jury. Podobne posty innych osób nie są tak traktowane. Patrz #18.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

22

Odp: białe pasy

Żarty żartami, ale wszystko ma swój koniec :)

@bezrobotny: czy efekt jest powtarzalny? czy towarzyszą temu jakieś inne "multimedia" (dźwięk w monitorze, a może jakieś brzęczenie wprost z kompa, dym :) ). Czy zdążyłbyć strzelić fotkę tym pasom? Jak długo to trwa zanim zrobi się czarno?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

23

Odp: białe pasy

Mówiłem, że atarynka jest zepsuta? Mówiłem. Trzeba wymienić pamięć. Białe pasy to sprajty, które generuje GTIA do momentu, gdy RESET => '1' (nawet w sprawnych komputerach). Potem zwis, czyli najpewniej kostka RAM.

Ostatnio edytowany przez jer (2012-09-12 12:36:24)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware