Temat: PW kurna ich mać ;)

Czoł(gi)em, Panie Kierowniku, czy jest możliwość dodania w konfiguracji profilu opcji 'Kontakt przez PW', z działaniem podobnym jak opcja 'Kontakt przez e-mail' ? Oczywiście zamiast 3 radio-button'ów byłby tylko checkbox "Nie pozwalaj innym użytkownikom na wysyłanie do mnie PW "

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: PW kurna ich mać ;)

O co Wam chodzi z tym PW?! Toz przy nowej prywatnej wiadomosci zawsze dostajesz powiadomienie na maila. WTF?!



P.s. Pierwsze zdanie w liczbie mnogiej, gdyz jest tu Was paru takich, ktorzy nie chca via PW. Nawet Dely. Czego nie moge zrozumiec, toz to jego forum. Chyba, ze chodzi o to, ze pozostali moderatorzy, albo inne specsluzby ;), maja wglad w taka korespondencje.

P.s.2 To nie jest diss. Tylko nierozumienie i czysta ciekawosc.

3

Odp: PW kurna ich mać ;)

emaile ze wszystkich (kilku) kont mam wszystkie w jednym miejscu - kliencie pocztowym. Nie potrzebuję dodatkowej drogi komunikacji. Po co mam dostawać emailem(!) powiadomienie, że odstałem wiadomość, logować się do forum i tam czytać to co mogłem już dawno przeczytać?
Jak nie jestem przy komputerze, dostaję emaile z wybranych kont na komórkę. Logowanie się do forum nawet na smyrofonie ze sporym ekranem nie jest dla mnie wygodniejsze (a już na pewno nie szybsze) niż przeczytanie po prostu emaila jednym kliknięciem.

A edytor tych PW, tu chyba nie muszę nic wyjaśniać:

Generalnie, PW nie daje mi żadnej wartości dodanej do zwykłego emaila, przeciwnie, komplikuje komunikację, utrudnia wyszukanie jakiejś historycznej wiadomości...

Pytałeś, to wyjaśniam, mam nadzieję że zaspokoiłem ciekawość, nie musisz podzielać :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

4

Odp: PW kurna ich mać ;)

Ok, rozumiem. Dzieki.
Choc akurat, przedstawione przez Ciebie, niedogodnosci dla mnie nie istnieja. Ale kazdy chce to co lubi. Zaspokoiles moja ciekawosc. Jeszcze raz dzieki.

5

Odp: PW kurna ich mać ;)

uicr0Bee napisał/a:

Czoł(gi)em, Panie Kierowniku, czy jest możliwość dodania w konfiguracji profilu opcji 'Kontakt przez PW', z działaniem podobnym jak opcja 'Kontakt przez e-mail' ?

Nie. Temat dodawania nowych opcji był już poruszany wielokrotnie. Masa krytyczna nowych ficzerów została już osiągnięta, więcej w innych wątkach, aby się nie dublować.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: PW kurna ich mać ;)

PM dla mnie to najlepsza forma kontaktu na tym forum ze sporą ilością użytkowników.
W większości firm konta pocztowe typu o2/gmail/wp są poblokowane, a forum nie :)

Szkoda że jest ograniczenie do 100pmów bo bardzo szybko mi się to zapycha.

7

Odp: PW kurna ich mać ;)

Też nie kumam, niemal na wszystkich forach z których korzystam funkcjonuje PW. Dodatkowo ma się w jednym miejscu historię korespondencji (odebrane, wysłane) z danej dziedziny a nie rozwaloną na skrzynce mailowej... I oczywiście jest przecież powiadomienie mailem o wiadomości, więc naprawdę nie rozumiem czemu niektórzy uznają PW za zło wcielone ;)

8

Odp: PW kurna ich mać ;)

W swoim kliencie pocztowym mam uporządkowane wszystko ze wszystkich adresów od zarania dziejów, a rozwalone zaczęło być właśnie gdy zaczęły się PW. A gdy powiedziało, sorry ale masz 100 wiadomości...

Używajcie do woli :) ale błagam nie do mnie :)

Nie da się to trudno, koniec tematu.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

9

Odp: PW kurna ich mać ;)

Ale jak "gdy zaczęły się PW". Czy w czasach forum na PHP BB nie było na forum PW lub w obecnym pojawiło się niedawno? ;) Pytam poważnie, bo nie pamiętam...
A sprawa ta jest jest wg mnie typową kwestią gustu -ktoś woli dodawać ileś filtrów na poczcie, a ktoś zalogować się do docelowego forum by prześledzić korespondencję z danej dziedziny ;)
Zaś sama funkcjonalność jest czymś zupełnie standardowym dla forum i ludzie z tego korzystają, więc... ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2012-09-27 12:11:46)

10

Odp: PW kurna ich mać ;)

... więc kto chce, niech dalej korzysta. Proponowałem opcję dla tych co nie chcą, bez zmian dla tych co chcą. Nie da się, trudno.

Jacques napisał/a:

[...]
A sprawa ta jest jest wg mnie typową kwestią gustu -ktoś woli [...]

Więc De gustibus non est disputandum.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2012-09-27 12:22:05)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

11

Odp: PW kurna ich mać ;)

PW rulez jak dla mnie!!
Wszystko w jednym miejscu (archiwum listow), szybka komunikacja itp.
Wysylanie na maila tez dziala, ale wtedy mozna cos przeoczyc jak ktos prowadzi obfita korespondencje
z wieloma osobami...

Dla tych wygodnickich, co to musza maile odbierac smartfonami powstalo kilka wygodnych aplikacji do obslugi
forum np. TAPATALK wiec chyba jak chca to znajda rozwiazanie "niechcianych" PW ? :P

12

Odp: PW kurna ich mać ;)

tapatalk nie ma obslugi punbb uzywanego tu - http://www.tapatalk.com/index.php

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: PW kurna ich mać ;)

dely, zamknij proszę ten wątek. dzięki.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.