26

Odp: Konsola GP2X - emulator wszelkiego rodzaju komputerów i konsol

Nigdy nie lubiłem sieciowych multiplayerów, nie wciąga mnie to, poza tym kupiłem jako sprzęt do emulacji, a gry na PSP to sprawa poboczna.
Ale każdemu wg potrzeb, tyle że nie deprecjonowałbym Streeta, co innego Go, bo brak UMD to większy problem.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

27

Odp: Konsola GP2X - emulator wszelkiego rodzaju komputerów i konsol

PSP 3004 to najlepszy model tej konsoli (w E1004 mamy gorszy LCD a PSP GO ma mniejszy wyświetlacz no i brak napędu !)

65xe 128kb;800XL Side2,u1mb, Sdrive Max;STe;MST1;MSTe,uSatan,Netusbee;MSTe;Falcon14MB;

28

Odp: Konsola GP2X - emulator wszelkiego rodzaju komputerów i konsol

I jak wyszedł ten przegląd? ;)

A jak na tym działa:
- emulator M.A.M.E. - czy da sie grac w znane gierki z automatow (np. VASTAR) bez zacinania?

- GRAFX2 (edytor graficzny w stylu Deluxe Paint) - jak się na tym rysuje w praktyce? :o


gepard napisał/a:

ano, jeszcze lepiej wygląda na samym handheldzie.
btw. ogarniam póki co gigabajty homebrew na GP2x F100 i GP2x Caaanoo i jest co oglądać i w co pograć :)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2012-08-08 21:51:22)

29

Odp: Konsola GP2X - emulator wszelkiego rodzaju komputerów i konsol

No to co, Gepard handheldowy specu,
doczekam sie odpowiedzi na powyzsze (#28.) pytania, czy nie??? :o

Ostatnio edytowany przez Dracon (2012-08-16 21:06:21)

30

Odp: Konsola GP2X - emulator wszelkiego rodzaju komputerów i konsol

Michał nie gorączkuj sie tak ;)

- Vastar muszę sprawdzić, co do innych - da sie "cisnąć" w autobusie/czekając na żone w centrum handlowym ;) (wyłączając oczywiście te naj naj wymagające tytuły)

- co do pikselowania to szczerzę nie próbowałem na razie na handheldach z racji braku czasu (póki co męcze swojego Wacoma) ale przyjrze się w weekend tematowi

gep/lamers^dial

31

Odp: Konsola GP2X - emulator wszelkiego rodzaju komputerów i konsol

No i... ???
Jakie wnioski ? :o