51

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

3 bo ja jedno zajmę :P

52

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

zamawiam dwa miejsca :)

53

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

AS zwracasz bilety?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

54

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

AS: po odejsciu od kasy zwroty nie sa przyjmowane :P

Ostatnio edytowany przez mazi (2012-11-10 10:44:24)

55

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

ale to raptem 20pln!

56

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

mi zgarneli 42 zeta

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

57

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Lista:
Ja
Zajac
AS
Mazi + kolega

lista zamknieta

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

58

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Maly: sluchaj, przepraszam najmocniej ale musze odpuscic te dwa miejsca. Dokoptowal do nas jeszcze jeden kolega no i musimy poszukac sobie alternatywnego transportu.
Jest jeszcze troche czasu do wyjazdu wiec moze ktos skorzysta zajmujac nasze miejsca.

59

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Maly_swd: to napisz kto sie w te miejsca miesci.
bo chetni to ja, As i pewnie 0xf.

by nie bylo nie domowien - zaraz smsem poprosze bys tu zajrzal ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

60

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

ja przecież jadę :P

61

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Czy istnieje możliwość dosiadki w Ostródzie - kwestia 1 lub 2 miejsc? Jeśli tak, to kiedy i o której planujecie start z Wawy i kiedy ew. powrót?

Ostatnio edytowany przez macgyver (2012-11-22 13:41:06)

62

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

no nic.
i tak trzeba poczekac na decyzje Malego

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

63

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

macgyver napisał/a:

Czy istnieje możliwość dosiadki w Ostródzie - kwestia 1 lub 2 miejsc? Jeśli tak, to kiedy i o której planujecie start z Wawy i kiedy ew. powrót?

Macgyver: powinienem miec jakies auto na wyjazd. Mysle, ze po weekendzie sie wyjasni dokladnie.
Jak rozmawialem wczesniej z Winiem to mielismy jechac w sobote rano, ale dopytam go jeszcze czy
termin wyjazdu aktualny.. wiec jakby co to dam jeszcze znac.. Chyba lepiej z Olsztyna niz z Ostrody wystartowac ;)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

64

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Hej.
W obecnej konfiguracji jest:
Ja
As
Zajec
wiec sa dwa miejsca

Czyli Jellonek i Fox sie zalapia.
Ustalcie miedzy soba i dajcie znaka

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

65

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

ja jestem chetny.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

66

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

ok. Zostało jedno miejsce.

Fox?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

67

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Nie wiem, czy w ogóle pojawię na Silly. Na chwilę obecną szanse 51%.

Maly_swd napisał/a:

co do wyjazdu/przyjazdu to moze kazdy okresli kiedy i jak, i sie zastanowimy:
Propozycja wyjazdu: Piatek okolo 8:00-9:00 McDonald/Metro Ratusz, powrot: proponuje na 10:00 w niedziele lub do uzgodnienia.

Gdybym jechał, to mi pasuje.

Ostatnio edytowany przez Fox (2012-11-28 11:50:56)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

68

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

To aby było wam luźniej pewnie będę się musiał wykasować z tego libation cara :(

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

AS... napisał/a:

To aby było wam luźniej pewnie będę się musiał wykasować z tego libation cara :(

No to co w końcu z tym przewożeniem Falcona wobec tego? Mam go brać, czy nie?

"Zakręcona, zakręcona".

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

70

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

tak brać!

71

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Ty As, co Ty odpierdalasz?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

72

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

No to co w końcu z tym przewożeniem Falcona wobec tego? Mam go brać, czy nie?

"Zakręcona, zakręcona".

Gdyby jednak jakisz szatan przekabacił Ciebie do nie zabierania Falcona to przynajmniej weź kartę CF. Jeśli dobrze kojarzę to masz na niej wgrany image ASa, więc parę rzeczy tam jest, a w przypadku awarii na party ( komuś już się coś takiego przytrafiło i taki zapas był w sam raz :) )  można podpiąć taki dysk i bawić się dalej :)

Ostatnio edytowany przez jury (2012-11-29 10:29:42)

73

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Mój image jest dostępny w sieci,
Piter ten leń patentowany miał go udostępnić :P i Wrzucić na pigwę!
I są tam najnowsze dema / gry itd.... + mint 1.18 z usb i siecią zaorany przez AdamK ....!
jury imagę będę miał ze sobą w postaci falcona (hie hie) i laptopa :P
Zakładając że nie zabijemy się podczas tripu to damy radę :)

*mały check mail!

Ostatnio edytowany przez AS... (2012-11-29 11:10:25)

74

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Maly_swd: Jury organizuje wyjazd dzien wczesniej, o znacznie przyjemniejszej porze, tj. w czwartek, po 18tej. AS pewnie ze wstydu nie wspomnial ze sie przesiada.
... i ja sie przesiadam do Jurego wozu, dzieki czemu juz czwartkowa noca zaczniemy demosy ogladac, generowac fraktale.

jako ze przez to moze wzrosnac koszt przejazdu tu ustalanego - jak nie znajdziecie chetnych do przejazdu, chetnie pokryje koszt miejsca przeze mnie rezerwowanego.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

75

Odp: SV2k12 - Waw-Gdn-Waw

Ja jebie. Ale zescie namotali. Jakby AS nie wkrecal sie w transport majac juz zalatwione inne miejsce  to by nie bylo tego co sie teraz wydarzylo. Spokojnie bysmy sie pomiescili. A tak maly zostal na lodzie. Nieladnie.