26

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

gepard napisał/a:

dzieki także wszystkim uczestnikom i także tym co wpadli na pare minut (niech sie domysli pewien człek, którego ksywy tu nie wymienię...)

- Ehhh, jeśli do mnie pijesz, to proza życia mnie zapiła... zabiła

27

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Zgadza się - XXL to chyba stare zdjęcie jest , nie poznałem Cię na party na początku :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

28

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Ja też bardzo dziękuję. Greyowi za organizację, uczestnikom za towarzystwo. Było świetnie! Jeśli chodzi o prace, to maluchy pobiły wszystko. Co mnie najbardziej ucieszyło, to demo na 2600 (świetna muzyka! tylko jak sobie zrobić carta, żeby to obejrzeć na żywo...), no i dwa genialne dema na xl/xe (lamers r0x, a mec jest klasą sam w sobie!). Jeszcze raz wielkie dzięki! Do zobaczenia za rok :D

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

29

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Nic nowego nie napiszę, ale dołączam się do podziękowań!!!
Party było MISTRZOWSKIE i jedynie żałuję, że nie dałem rady w niedzielę o 4 nad ranem wskoczyć do Hummer'a na przejażdżkę, ale niestety musiałem za kierownicę wsiadać po 11 a snu trochę wypadało złapać :)
No i fajnie było spotkać wszystkich starych jak i nowych dziwaków bawiących się starymi trupami :)
Chyba pierwszy raz wysiedziałem od początku do końca ( z małą 30 minutową przerwą ) na konkursach, ale nawet nie musiałem się zmuszać. Prace ogólnie były SUPER! :)
Grey, potęrzne DZIĘKI ślę!!!
I od razu wpisuj mnie na listę potencjalnych uczestników SV2k13!!! :D

marekp napisał/a:

A jak by nie jury (dzięki Ci człowieku) to nawet prac na 16bit bym nie widział.

Spoko. Po prostu nie mogłem tak bezczynnie patrzeć jak 16-bitowiec tuż przed puszczaniem kategorii Intra i Dema 16-bit leży w śpiworze w sleeping roomie! :) Trzeba było działać! :)

30

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

jury napisał/a:

Spoko. Po prostu nie mogłem tak bezczynnie patrzeć jak 16-bitowiec tuż przed puszczaniem kategorii Intra i Dema 16-bit leży w śpiworze w sleeping roomie! :) Trzeba było działać! :)

"Dwaj mężczyzna w jednym łózku! Ja musiałem zawiadomic policja!" ;)

A na powaznie - przyłączam sie do podziekowań. To było moje pierwsze SV i zdecydowanie było warto.
PS. Jak lecialy kolejne coraz bardziej niesamowite pozdrowienia na bigscreenie, to w zasadzie bylem pewien ze zaraz pokaze sie Benedykt XVI i powie "posdrafiam wsistkich na Silly Venture" ;)

31

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

nosty napisał/a:

to w zasadzie bylem pewien ze zaraz pokaze sie Benedykt XVI i powie "posdrafiam wsistkich na Silly Venture" ;)

Hehe, no.

A jak to AdamK stwierdził, na następne SV to grey'owi została już tylko ekshumacja ciała Tramiela i wskrzeszenie go :)

( ale i tak wiemy że greyu da radę! ;) )

Ostatnio edytowany przez jury (2012-12-10 18:08:15)

32

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

nosty napisał/a:

zaraz pokaze sie Benedykt XVI i powie

Hehe, jak w tym kawale o Malinowskim: "Ty , kto to jest ten w białej czapce obok Greya?" :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Ode mnie również podziękowania - dla organizatora oraz dla uczestników, za doskonałą atmosferę itp.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

34

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Ogólne o maj got!

35

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Ze względu na to, że tuż po przyjeździe 'na kolanie' skleciłem pokaz fotek w słabej jakości - zamieściłem dzisiaj pełną wersję mojego slideshow w nowej odsłonie + niepublikowane zdjęcia + lepsza jakość.

Życzę miłego oglądania. Pozdrawiam.

http://www.youtube.com/watch?v=jPfks0EA99w

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

36

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Grey - dzięki za kolejne, wspaniale zorganizowane party;

pozdrowienia,

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

37

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Grey! No to do 2k13 :) !! bo musze wrescie przejechac sie tym hummerem ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

38

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

ja również, podobnie jak Stryker - musze załapać się w końcu na hummera !! chyba nam nie odmówisz? ;)))

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

39

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Wielki "Frasunek" Grey'owi za Super Party. Podziwiam go i za organizację i za niespodzianki którymi mnie ciągle zaskakuje. Pozdrowienia  dla wszystkich partowiczów, tych z którymi udało mi się porozmawiać i tych którzy jakimś sposobem mi umknęli.
Grey trzymaj ten kurs dalej.

40

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

piter napisał/a:

ja również, podobnie jak Stryker - musze załapać się w końcu na hummera !! chyba nam nie odmówisz? ;)))

A ja muszę się załapać na Hades-a :P

41

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Grey, dzięki wielkie za super party oraz za zmobilizowanie "małej" jak i "dużej" sceny atari, co zaowocowało jednym z lepszych kompotów w historii XL/XE i ST...

Pinowi też należą się duże brawa za wzorowe poprowadzenie kompotów - logo "Pin Ready" przejdzie pewnie też do historii i pojawi się jeszcze w niejednym demie ;)

a problem z prądem dodał tylko smaczku imprezie - myśle, że za pare lat, wszyscy będą to miło wspominać ;)

Ostatnio edytowany przez pr0be (2012-12-10 22:03:13)

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

No i ja przyłączam się do podziękowań. :)

-

43

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

pr0be: ciekawe kiedy wyjdzie jakaś produkcja wymagająca Pina kompa ;)

44

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Kurczę, przeszedłem kilka razy koło pr0be i go nie rozpoznałem. Jak mogłem.

45

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

pr0be napisał/a:

logo "Pin Ready" przejdzie pewnie też do historii i pojawi się jeszcze w niejednym demie

Cieszę, się że się podobało :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

46

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

dzięks Grey.
I dzięki dla twórców intr/dem , dużo frajdy w oglądaniu tych produkcji /Thanks to the makers of the prods, hell lot of a fun to watch them on and on

Ostatnio edytowany przez gorgh (2012-12-11 09:59:57)

47

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Również podpinam sie do podziękowań Greyowi.
Pozdrowienia dla wszytkich nowo poznanych ;)

48

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Mega frasun dla Grey'a i wszystkich przybyłych. Udźwignąć taką imprezę, na tyle ludzików jeszcze z dodatkowymi fajerwerkami i paroma sytuacjami kryzysowymi - toż to wyczyn rzekłbym Atlasowy :)

Miło było się znowu spotkać, no i mam nadzieję, że za rok też się widzimy (najlepiej na molo w Sopocie o 5 rano :D )

PS: @qbahusak: Twój patent z szalikiem okazał się skuteczny, ból gardziołka w miarę przeszedł - tak miałem szczęście się przeziębić na party i grzeję się teraz w domu wyrku :/

Ostatnio edytowany przez grzybson (2012-12-11 23:45:36)

grzybson/SSG^NG

49

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

dzięki Greyu!!!! fpyte imprezka:)

50

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Moje 5 filmów (w tym ^^ ciii...) oraz 205 zdjęć już na pigwie. dzięki azbest!

http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … /by_s0nar/

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]