1

Temat: Fortification 2k13

Na SV2k12 Grzybson oficjalnie powiedział że edycji 2k13 Grzybsoniady na 99% nie będzie. Narodził się więc pomysł by zorganizować party które uzupełni tą lukę. Jeśli impreza się powiedzie - możliwe, że będzie kontynuowana.

Party zamierza się zorganizować w urokliwym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej 300 metrów od ruin przepięknego zamku Olsztyn. Miejscowość jest turystyczna to też agroturystyka jest mocno rozwinięta dla miłośników wygodnego spania. Najbliższy hotelik jest około 50 m od party place (w sali OSP). Po paliwo 'można' się udać na rynek który jest także 300 m od w/w sali. Wszędzie blisko.

Miejscowość: Olsztyn Częstochowski
Termin: 2-5 Maj 2013
Kompoty: grafika, muzyka, gra

Kto byłby chętny na takową imprezę? Proszę dać znać.

Pozdrawiam

Lista uczestników:

1. AS
2. Ryszard Niebezpiecznoręki
3. jhusak
4. larek
5. syscall
6. tdc
7. xxl
8. jury
9. ajcek
10. Innuendo
11. grzybson
12. nosty
13. koala
14. jellonek
15. gepard
16. Sikor
17. Yerzmyey
18. Pin + family
19. piter
20. lotharek
21. marekp
22. Grzybson Father
23. Rastan
24. Pablo112
25. sOnar
26. mazi
27. voy
28. Cosi
29. Duddie
30. Maestr0
31. grey/msb
32. mgr_inz_rafal
33. Sylwia i Miker
34. Kroll
35. mono

Ostatnio edytowany przez sOnar (2013-04-24 21:22:11)

Post's attachments

zamek olsztyn.jpg 276.89 kb, liczba pobrań: 1 (od 2012-12-11) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

2

Odp: Fortification 2k13

ja!!!

3

Odp: Fortification 2k13

A te ruiny to po jakiej imprezie?  :lol:

4

Odp: Fortification 2k13

Po potopie szwedzkim :D

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

Odp: Fortification 2k13

Jam jest chętny.

-

6

Odp: Fortification 2k13

Czemu nie bedzie grzybsoniady?
Ja sie pisze jakby co na olsztyn tez

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

7

Odp: Fortification 2k13

Maciej robi tytuł naukowy w 2013 - o ile dobrze pamiętam...

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

8

Odp: Fortification 2k13

czemu nie :)

przyjade.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

9

Odp: Fortification 2k13

Wchodzę, pod warunkiem, że nie zostanie wybrany termin kolidujący z uczelnią mą :P ( tudzież inne gradobicia, trzęsienia ziemi, koklusze itp nie nastąpią )

10

Odp: Fortification 2k13

no... ladne ruiny... dobry temat na Tower Defence

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

11

Odp: Fortification 2k13

w tej chwili 90% na tak

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

12

Odp: Fortification 2k13

Sonar napisał/a:

Maciej robi tytuł naukowy w 2013 - o ile dobrze pamiętam...

Tak słyszałem. Podobno w okolicach maja ma obronę pracy doktorskiej. :)
Powodzenia zatem.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

13

Odp: Fortification 2k13

Doktorskiej? O.o Jaka by nie była - kciuki mocno trzymam!

Na party oczywiście się piszę. Chyba, że mnie wywieje na wykopaliska ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

14

Odp: Fortification 2k13

Doktorskiej hehe, pierwsze słyszę :) Najpierw muszę magisterium zrobić :D

Przyznaję, trochę ociągałem się z oficjalnym ogłoszeniem. Rzeczywiście nie dam w przyszłym roku zrobić kolejnej edycji Grzybsoniady. Powód - suma kilku czynników z dziedziny osobistych, między innymi sprawy uczelniane.

Dlatego oddaję pola sonarowy i trzymam kciuki. Rzecz jasna na ile będę mógł dopomogę i of coz przyjadę :D

Ostatnio edytowany przez grzybson (2012-12-11 23:36:37)

grzybson/SSG^NG

15

Odp: Fortification 2k13

+1
Czy te ruiny są dostepne bez ograniczen, czy tez ktos ich pilnuje/zbiera oplaty przez cala dobe?
Bo pomyslalem ze gdyby skolowac przenosny generator, kawal kabla i silny projektor, to przy dobrej pogodzie zrobienie compotow w ruinach z demami wyswietlanymi na scianie zamku, to bylby czad! :)

16

Odp: Fortification 2k13

Ale Wy tak poważnie, pierwszy raz ten zamek widzicie?

17

Odp: Fortification 2k13

No powaznie. Ja bylem tam z 15 lat temu i nic nie pamietam. Ruiny jak ruiny. A co?

18

Odp: Fortification 2k13

jak najbardziej jestem za!!!!! będę na 99,9%;)

19

Odp: Fortification 2k13

sOnar napisał/a:

Maciej robi tytuł naukowy w 2013 - o ile dobrze pamiętam...

Czasem warto poczytać ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tytu%C5%82_zawodowy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Magister

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

20

Odp: Fortification 2k13

mjescówa przednia, nie bylem tam ponad 15 lat. na ta chwile bardzo bym chcial tam spedzic majowke.
sOnar - skołuj jeszcze jakies paralotnie ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

21

Odp: Fortification 2k13

bardzo fajne miejsce, dla miłośnika średniowiecza takiego jak ja absolutnie "must have"

w zeszłym roku małem zabawne zdarzenie: wysyłalem komuś z Olsztyna Cz. przesyłkę via alledrogo. Oczywiście na kopercie był kod 42-256 Olsztyn (przyznaje iz dopisałem tylko Cz. zamiast pełnego drugiego członu nazwy miejscowości). Po 3 tygodniach przesyłka wraca oczywiście z Warmii z gustownymi 3 pieczątkami (trzech róznych olsztyńskich placówek pocztowych), z przekreślonym adresem nadawcy i wielką adnotacją urzędową na kopercie: "BRAK TAKIEGO ADRESU i ADRESATA" plus kulfoniasty podpis i obowiązkowa pieczątka. Na mój gust przeszło to przez kilka rąk i NIKT nie zrozumiał problemu :D

wracając do tematu: na dzień dzisiejszy ofkoz będe (byłem dotąd chyba 2 lub 3 razy)

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-12-12 10:12:44)

gep/lamers^dial

22

Odp: Fortification 2k13

no bo "nie ma takiego miasta Londyn! jest Lądek Zdrój" ;)

23

Odp: Fortification 2k13

jellonek napisał/a:

sOnar - skołuj jeszcze jakies paralotnie ;)

Paralotnie nie bardzo, ale jak by chciał ktoś na skałach połoić, to może i bym kogoś załatwił, co by stanowisko założył i asekurował :P

grzybson/SSG^NG

24

Odp: Fortification 2k13

grzybson: aluzja byla do tego, ze tam z tej gorki z pozostalosciami po zamku czesto paralotniarze latajom.

te, ale jak bedziesz mial kogos ze sznurami i uprzezami - to tez byla by gitesikowo.

Ostatnio edytowany przez jellonek (2012-12-12 15:31:10)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

25

Odp: Fortification 2k13

Dołączyłem w tym roku do klubu turystycznego na uczelni, chłopaki i dziewczyny(!) wspinają się, czołgają po dziurach, łażą po górach i innych dziwnych miejscach. Sam się przy nich uczę wspinaczki skałkowej. Więc jeśli tylko nigdzie nie wywędrują w czasie party, a od Nas będą chętni, to byłoby to do dogadania z nimi ;)
Nom, ale na razie to tylko bajanie, poczekajmy aż śniegi stopnieją :D

grzybson/SSG^NG